ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   סרטים טובים על מלחמת העולם השניה- צריך המלצה!!! (http://israelbody.com/showthread.php?t=4858)

OMRI-TURBO 24-01-07 02:37

סרטים טובים על מלחמת העולם השניה- צריך המלצה!!!

מישהו מכיר סרטים טובים שעוסקים במלחמת העולם השניה? לא חייב להיות חדש לא משנה מאיזה שנה!

Night_Wolf 24-01-07 02:43

להציל את טוראי ראיין
פרל הארבור :)
אויב בשער (הסרט הכי חזק שיצא בקשר למלחמת העולם השניה המלחמה בין רוסיה וגרמניה אם הצלף המפורסם ואסילי זאיצב)
צוללת U571
וכמובן שיש עוד מלא סדרות כמו אחים לנשק וכו'

זה עד כאן מה שאני יודע:) וכולם סרטים דיי חדישים ותמיד כייף לצפות בהם שוב

Vin diesel 24-01-07 02:44

יש תסרט הזה אם Vin diesel לא זוכר את השם ניראה לי קורים לזה "האחים של ריין" או משהו כזה שכל האחים שם נהרגו ונישאר אחד.. סרט טוב!

*עריכה גילאד אמר זה כניראה "

"להציל את טוראי ראיין"

ran_z 24-01-07 02:45

אחד האהובים עלי "להציל את טוראי ריאן"
שפילברג ביים...אחד הסרטים החזקים שראיתי על מלמת העולם השניה.
היה מועמד ל11 פרסי אוסקר..זכה ב5.

OMRI-TURBO 24-01-07 02:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
להציל את טוראי ראיין
פרל הארבור :)
אויב בשער (הסרט הכי חזק שיצא בקשר למלחמת העולם השניה המלחמה בין רוסיה וגרמניה אם הצלף המפורסם ואסילי זאיצב)
צוללת U571
וכמובן שיש עוד מלא סדרות כמו אחים לנשק וכו'

זה עד כאן מה שאני יודע:) וכולם סרטים דיי חדישים ותמיד כייף לצפות בהם שוב

לא ציפתי שתהיה כזה צפוי... כאילו מי לא ראה את צוללת U571 או פרל הרבור

Gamerrrrr 24-01-07 08:05

אתה רוצה ריאלסטים או שאפשר להתפרע קצת?? :jockey:
בלא ריאלסיטים הכוונה היא ל12 הנועזים, יש גם את נועזים בעורף האויב

באיזה שנים אתה רוצה את הסרטים?? יש גם כמה ריאלסטים ישנים כמו אל עלמיין שמציג את המלחמה מהצד האיטלקי אבל הוא די ישן........

יש גם את הסרטים שמתעסקים יותר בחזית היפנית של המלחמה
-הגשר מעל הנהר קוואי(מומלץ)
-מעל טוקיו ב60 שניות
-ענקים בטוקיו
-המשימה בורמה
-מלך עכברוש
-איוו ג'ימה (המקורי עם ג'ון ווין)
-הסרט החדש של קלינט איסווד על כיבוש הגבעה הגדולה ביפן שכתי איך קוראים לו ממש חדש עדיין בקולנוע

איך שחכתי את הסרט הזה!!! "הבריחה הגדולה" סרט של סטיב מקווין וצ'רלס ברונסנון, די דומה לסיפורי הבריחה של מרידור באפריקה, רק שמתעסקים באסירים טייסים בכלא של שבויי מלחמה

DMX 24-01-07 08:39

......
אני מתפלא שאף אחד לא רשם את

רשימת שינדלר
הפסנטרן
החיים יפים

יש עוד אבל אין לי כוח לנסות להיזכר

Der Metzgermeister 24-01-07 09:47

חח תעשה חיפוש בגוגל על סרטי מלה"ע השנייה

Gamerrrrr 24-01-07 12:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DMX
......
אני מתפלא שאף אחד לא רשם את

רשימת שינדלר
הפסנטרן
החיים יפים

יש עוד אבל אין לי כוח לנסות להיזכר

אלה סרטי שואה לא סרטי מלחמת העולם השנייה.....:wacko:

Night_Wolf 24-01-07 12:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
לא ציפתי שתהיה כזה צפוי... כאילו מי לא ראה את צוללת U571 או פרל הרבור

בקשר לפרל הרבור אתה צודק זה אכן היה להיט!
אבל צוללת U571 תיתפלא שהרבה לא ראו :disgust:

DMX 24-01-07 13:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
אלה סרטי שואה לא סרטי מלחמת העולם השנייה.....:wacko:

יש הבדל? השואה התרחשה במלחמת העולם השניה

Gamerrrrr 24-01-07 14:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DMX
יש הבדל? השואה התרחשה במלחמת העולם השניה

אם יש הבדל??? כן הבדל קל, סרטי שואה הם דרמה וסרטי מלחמת העום השניה הם סרטי מלחמה שעוסקים בחיילים של המלחמה, שנלחמו בה. תבין הייתה שואה, והייתה מלחמה, אין קשר בין השואה למלחמה, לא יצאו בגלל השואה למלחמה

OMRI-TURBO 24-01-07 14:50

אני לא מחפש סרטים עם זווית ראייה של השואה בכלל. אני מחפש סרטי מלחמה שעוסקים במלחמת העולם השניה.

OMRI-TURBO 24-01-07 14:56

ציטוט:

אם יש הבדל??? כן הבדל קל, סרטי שואה הם דרמה וסרטי מלחמת העום השניה הם סרטי מלחמה שעוסקים בחיילים של המלחמה, שנלחמו בה. תבין הייתה שואה, והייתה מלחמה, אין קשר בין השואה למלחמה, לא יצאו בגלל השואה למלחמה

האמת בעבודה האחרונה שעשיתי העוסקת בגרמניה הנאצית גיליתי שהיטלר לא תיכנן לרצוח את היהודים בכלל, הוא התכוון לגרש אותם למדגסקר, זה היה הפתרון שהוא דיבר עליו עם הימלר לאורך כל השנים. הפתרון הסופי היה תוכנית שהתקבלה עקב אירועים כמו מלחמת העולם השניה והשליטה של בריטניה בים וככול שגרמניה שקעה יותר בבוץ כך היתה נכונות להשקיע יותר בהשמדה.

DMX 24-01-07 15:01

ציטוט:

כשאומרים "מלחמת העולם השניה" ישר עולה לי בראש השואה , חשבתי שהוא רוצה סרטים של השואה

OMRI-TURBO 24-01-07 15:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DMX
כשאומרים "מלחמת העולם השניה" ישר עולה לי בראש השואה , חשבתי שהוא רוצה סרטים של השואה

כן כי חינכו אותנו לחשוב שזה כל העולם השואה ושזה הדבר המרכזי שהתרחש בעולם או משהו כזה.. ואתה צריך להבין שזה סה"כ זווית אישית... מלחמת העולם השניה היא מלחמה לכל דבר,סרטי שואה זה דבר אחר,יותר קשור לרגשות ולציור של "טובים" "ורעים" אני לא מחפש את זה, אלא סרטים על המלחמה עצמה שהיתה אדירה במימדים שלה.

OMRI-TURBO 24-01-07 15:07

ציטוט:

אתה רוצה ריאלסטים או שאפשר להתפרע קצת?? :jockey:
בלא ריאלסיטים הכוונה היא ל12 הנועזים, יש גם את נועזים בעורף האויב

באיזה שנים אתה רוצה את הסרטים?? יש גם כמה ריאלסטים ישנים כמו אל עלמיין שמציג את המלחמה מהצד האיטלקי אבל הוא די ישן........

יש גם את הסרטים שמתעסקים יותר בחזית היפנית של המלחמה
-הגשר מעל הנהר קוואי(מומלץ)
-מעל טוקיו ב60 שניות
-ענקים בטוקיו
-המשימה בורמה
-מלך עכברוש
-איוו ג'ימה (המקורי עם ג'ון ווין)
-הסרט החדש של קלינט איסווד על כיבוש הגבעה הגדולה ביפן שכתי איך קוראים לו ממש חדש עדיין בקולנוע

איך שחכתי את הסרט הזה!!! "הבריחה הגדולה" סרט של סטיב מקווין וצ'רלס ברונסנון, די דומה לסיפורי הבריחה של מרידור באפריקה, רק שמתעסקים באסירים טייסים בכלא של שבויי מלחמה

אני יותר מחפש סרטים שהתעסקו ביבשת העקרית ובארועים לא כל כך יפן וכו'

סוליקו 24-01-07 15:07

ציטוט:

האמת בעבודה האחרונה שעשיתי העוסקת בגרמניה הנאצית גיליתי שהיטלר לא תיכנן לרצוח את היהודים בכלל, הוא התכוון לגרש אותם למדגסקר, זה היה הפתרון שהוא דיבר עליו עם הימלר לאורך כל השנים. הפתרון הסופי היה תוכנית שהתקבלה עקב אירועים כמו מלחמת העולם השניה והשליטה של בריטניה בים וככול שגרמניה שקעה יותר בבוץ כך היתה נכונות להשקיע יותר בהשמדה.

צודק היטלר בכלל לא התכוון להרוג חוץ מגירוש !!
כל הרצח זה התחיל מהדרגות הנמוכות בצבא הגרמני ולא אמרו להם כלום ועד שזה הגיע להטלר ..והוא לא יכו להגיד להם לא כי אז יראו שהוא מרחם עליהם אז אשר את זה !..
זה התחיל ברוסיה שכבר אין איפה להחזיק את היהודים ואז נאצים התחיל להרוג אותם בבור אחים ואז זה התחיל להתפשט

אגב לדעתי שני הסרטים הכי טובים הם:
להציל את טוראי ראין
אויב בשער

Gamerrrrr 24-01-07 16:09

ציטוט:

אני יותר מחפש סרטים שהתעסקו ביבשת העקרית ובארועים לא כל כך יפן וכו'

אהההה אז זה בעייתי כי רוב הסרטים לא התרחשו על אירועים אמיתיים, כמו הבריחה הגדולה (שהתבסס דווקא על סיפור של חברי המחתרת העיברית באפריקה), 12 הנועזים והנועזים בעורף האויב. אויב בשער באמת הוא הכי הכי מומלץ בקטע הזה. יש גם איזה סרט על כמה בריטים באירופה אני ינסה למצוא את השם שלו

OMRI-TURBO 24-01-07 16:13

ציטוט:

אהההה אז זה בעייתי כי רוב הסרטים לא התרחשו על אירועים אמיתיים, כמו הבריחה הגדולה (שהתבסס דווקא על סיפור של חברי המחתרת העיברית באפריקה), 12 הנועזים והנועזים בעורף האויב. אויב בשער באמת הוא הכי הכי מומלץ בקטע הזה. יש גם איזה סרט על כמה בריטים באירופה אני ינסה למצוא את השם שלו

בסוף מצאתי טונות של סרטים ב-AMAZON ו-IMBD יש שם קטגוריה WWII
תגיד ראית את הסרט הזה? The Great Escape (1963

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:32.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ