ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   לוגי אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   לוג לחיצת חזה (https://israelbody.com/showthread.php?t=53152)

barakav 29-05-09 21:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי glycolysis (הודעה 839996)
אתה בן אדם מוזר, לחיצת חזה 150 ק"ג וסקוואט 100 סלח לי אבל זה עלוב.

1.שיהיה עלוב, למי אכפת?
2.זה עניין של התמקדות בדבר אחד, אני רוצה ללחוץ הרבה יחסית למשקל הגוף. מסת שריר גדולה מידי ברגליים לא מסייעת למטרה הזאת. סקוואט ודדליפט כבדים לא משפרים את הבנץ ויגרמו לגוף להפנות יותר משאבים לרגליים ולא לחזה. אם הייתי עובד בשביל מראה הייתי מקדיש יותר זמן לרגליים, אבל אני לא...

Glycolysis 29-05-09 21:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי barakav (הודעה 840121)
1.שיהיה עלוב, למי אכפת?
2.זה עניין של התמקדות בדבר אחד, אני רוצה ללחוץ הרבה יחסית למשקל הגוף. מסת שריר גדולה מידי ברגליים לא מסייעת למטרה הזאת. סקוואט ודדליפט כבדים לא משפרים את הבנץ ויגרמו לגוף להפנות יותר משאבים לרגליים ולא לחזה. אם הייתי עובד בשביל מראה הייתי מקדיש יותר זמן לרגליים, אבל אני לא...

1. אוקי
2. מה אתה אומר? אני מציע שתרענן את המקורות שלך.

barakav 29-05-09 22:18

המקורות שלי תמיד רעננים, המיתוס הזה לעומת זאת עתיק יומין. אין שום סיבה הגיונית לבנות כוח גדול מידי ברגליים אם אתה רוצה לחיצת חזה חזקה(כוח סביר יכול לעזור בקצת). יש גבול ליכולת של הגוף להתמקד בכמה דברים בו זמנית.

Max90kg 29-05-09 23:06

שמע גבר אם אתה רוצה לעלות בעיקר בלחיצת חזה כדאי שתקרא את הספר של מקרוברט שקוראים לו BENCH PRESS 180KG (יש לי אותו ברוסית נראה לי שזה השם באנגלית). אני בדיוק תכננתי להתחיל לקרוא אותו יש שם את כל מה שאתה צריך בשביל לעלות במשקל בלחיצת חזה
(הנה הגרסא ברוסית אם משהו רוצה)

barakav 10-06-09 16:01

טוב, אני מתכונן לחזור. אני אנסה לאפס את הפריודיזציה ואבנה לעצמי תוכנית לינארית לעשרה שבועות, אולי אני אביא שבוע-שבועיים של הורדת עומס לקראת סוף התוכנית.

למי שמתעניין, הלכתי לאורטופד. הוא אמר לי שיש לי חוסר סימטרייה מולד בכתפיים, אני חושב שזאת הסיבה שאני כל הזמן נפצע. אני אנסה לסדר את הגמישות שלי איכשהוא שתאזן את זה.

רועי ב.א 10-06-09 16:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי max75kg (הודעה 840193)
שמע גבר אם אתה רוצה לעלות בעיקר בלחיצת חזה כדאי שתקרא את הספר של מקרוברט שקוראים לו bench press 180kg (יש לי אותו ברוסית נראה לי שזה השם באנגלית). אני בדיוק תכננתי להתחיל לקרוא אותו יש שם את כל מה שאתה צריך בשביל לעלות במשקל בלחיצת חזה
(הנה הגרסא ברוסית אם משהו רוצה)

אתה יכול בבקשה להביא כמה טיפים מהספר?

Sugarzaza 25-06-09 01:20

ברק אתה משלב פרס בעמידה בתכנית הזו, כן?

Max90kg 25-06-09 01:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי רועי ב.א (הודעה 848225)
אתה יכול בבקשה להביא כמה טיפים מהספר?

סליחה לא ראיתי את התגובה קודם. בכל מקרה אין פה ממש התייחסות לטכניקה וכו. יש פה סיפור שמספר מקרוברט והמאמן במכון שלו שהגיע אליהם מתאמן חדש שרצה להיות פוארליפטר ואחרי 4 שנות אימונים לחץ 80 קילו לrm1 בטכניקה גרועה ותוך שנתיים עם תוכניות אימון (אני יכול לתרגם לך אותן אם אתה רוצה) הוא הגיע לשיא של 140 קילו rm1 וזכה במקום ראשון בתחרות פוארליפטינג בעיר שלו.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:43.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ