ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   חדש! ראיון עם מישל טרוני (https://israelbody.com/showthread.php?t=69374)

אסיה 03-01-11 18:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ירין מוסקוביץ (הודעה 1052237)
אחלה כתבה ...
מישל תותח על ואני יודע את זה ממקור ראשון מ"הגורו" שלי תמיר גבריאל שזכה במר הצפון של ifbb
שאמר לי שמישל בנאדם מדהים שתמיד שמח לעזור והוא צעיר והדרך עוד לפניו ...
ושיהיה לך הרבה הצלחה בקידום אימוץ בעלי חיים ...
ואחלה פרסומת של 012 ...

ואוו ממש תודה אחי
מה קורה איתו באמת, תמסור לו דש חם ממני... בחרת אחלה "גורו" תאמין לי!

מישל.

daniel maron 03-01-11 20:09

אהבתי רצח.. כל הכבוד אחד התותחים מאחל לו המון בהצלחה בעתיד

nadavmoore 03-01-11 22:39

בפרסומת הוא עומד שם ליד קיציס ועוד בחור ואז אפשר להבין כמה הבחור מסיבי!

hell 04-01-11 03:49

http://www.youtube.com/user/012smile...FcULfAodJmkwkQ

קפטן שלד 04-01-11 14:03

אפי בארץ לא בחו"ל :)

arbel2 04-01-11 14:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1052437)
אפי בארץ לא בחו"ל :)

הכוונה למתחרה בחו"ל

subzero1122 04-01-11 21:14

התאמנתי עד לא מזמן בטרגט, לא כל כך מכיר את מישל אבל הוא מהבילדרים היחידים עם רגליים.

daniel maron 04-01-11 23:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי subzero1122 (הודעה 1052561)
התאמנתי עד לא מזמן בטרגט, לא כל כך מכיר את מישל אבל הוא מהבילדרים היחידים עם רגליים.

כן באמת יש לו רגליים קטלניות.. גם לאחיו גדי
יש כמה בילדרים ספורים [בארץ כמובן] שאין להם רגליים יחסית לפלג גוף עליון

אמרון 05-01-11 00:05

ציטוט:

דווקא לפי מה שאני רואה לרוב יש רגליים טובות מאד

Scylla 05-01-11 18:06

ציטוט:

אם היית מתעניין בתחום היית מבין ורואה שלא חסרים בילדרים עם רגליים מאוד מכובדות. מצד שני גם לא חסרים עם רגלי תרנגולת.

subzero1122 05-01-11 20:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1052731)
אם היית מתעניין בתחום היית מבין ורואה שלא חסרים בילדרים עם רגליים מאוד מכובדות. מצד שני גם לא חסרים עם רגלי תרנגולת.

הרוב עם רגלי תרנגולת.

arbel2 06-01-11 02:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי subzero1122 (הודעה 1052756)
הרוב עם רגלי תרנגולת.

קביעה גורפת ומטופשת.

טייני 06-01-11 11:56

הויכוח עצמו מטופש.

ניגרי ענק 06-01-11 23:29

העניין הזה של דיס פרופורציות היה מושרש היטב בקרב הספורטאים הישראלים, עד לפני חמש, שש שנים.
היום, עם ההיפתחות לעולם ההיחשפות ליותר ויותר שיטות ומודלים מחו"ל, ישנה מודעות הרבה יותר גדולה.

SmokingSnake 07-01-11 00:44

מסכים עם הניגרי מהמגוון הדי מצומצם של האנשים שאני ראיתי, לא הייתי בתחרויות, הייתי פה ושם מסתכל בתמונות שפורסמו כאן ובכתבות למיניהן

יש כמה אנשים שמגיעים לתחרויות, רואים שיש להם רגליים קטנות ועדיין הם קוטפים מקומות מכובדים בגלל פלג גוף עליון מרשים יחסית לאחרים, תקן אותי אם אני טועה ניגרי, אבל יש נטייה גם לשופטים להתייחס הרבה יותר לפלג גוף עליון מתחתון?(טרייספס לעומת תאומים נניח, למרות שהתאומים שריר שמייצר הרבה יותר כוח- ואמור להיות יותר גדול, לא משנה כמה אתה דפוק גנטית)

ניגרי ענק 07-01-11 07:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1053048)
מסכים עם הניגרי מהמגוון הדי מצומצם של האנשים שאני ראיתי, לא הייתי בתחרויות, הייתי פה ושם מסתכל בתמונות שפורסמו כאן ובכתבות למיניהן

יש כמה אנשים שמגיעים לתחרויות, רואים שיש להם רגליים קטנות ועדיין הם קוטפים מקומות מכובדים בגלל פלג גוף עליון מרשים יחסית לאחרים, תקן אותי אם אני טועה ניגרי, אבל יש נטייה גם לשופטים להתייחס הרבה יותר לפלג גוף עליון מתחתון?(טרייספס לעומת תאומים נניח, למרות שהתאומים שריר שמייצר הרבה יותר כוח- ואמור להיות יותר גדול, לא משנה כמה אתה דפוק גנטית)

בגדול, זה לא אמור להיות ככה: צריך לתת דגש לרגליים, ודגש גדול.
לצערי, לפעמים זה כן קורה, עיין ערך מה שעשו לי באוגוסט האחרון, וכל מילה נוספת מיותרת.

moo 07-01-11 11:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1053048)

:):):):)
שריר התאומים לא צריך להיות גדול כדי לייצר כוח

תפסיק לקשקק
אנטולי מושיק דוחק 200 קילו ויש לו תאומים קטנים מאוד

אתה רוצה להגיד לי שהתאומים שלו לא מייצרים כוח במשיכה שניה בקלין ?

SmokingSnake 07-01-11 17:23

moo, אני לא מנתח גופות ולא שופט באולימפיה, והתייחסתי פה לפיתוח גוף(אבל משום מה בחרת לקפוץ על זה שרשמתי "מפתח כוח" כדי להראות מה אתה יודע)
בפיתוח גוף יש חלקים שצורכים יותר עבודה או תשומת לב, ולא נראה לי הגיוני שבתחרות מישהו שלא עובד על התאומים אבל יש לו יד אחורית ענקית יקבל יותר ניקוד ממישהו הפוך לגמרי, עם תאומים מאסיבי ויד אחורית לא משהו.

בקשר למה שאמרת: תאומים שריר שמייצר הרבה כוח מן הסתם, יש מעט עצבים יחסית לכמות הסיבי שריר הנשלטים לכל עצב(מהגבוהים בגוף נראה לי), שריר דו נוצתי(צפוף, יעיל, יותר סיבי שריר משריר משורטט רגיל) לא נמצא בחסרון מכני בכפיפת ירך(רק בכפיפה כפית), צרוף כל הסיבות הנ"ל יוכיחו שהוא יעיל יחסית לשרירי הזרועות ובדרך טבע אפקטיבי הרבה יותר בלי קשר לנפח שלו

עוד משהו?

האדמור 08-01-11 04:23

ראיון יפה ומעניין, גם אני אוהב בעלי חיים והיו לי כל ילדותי, אולי אאמץ שוב כלב בעתיד. שיהיה בהצלחה למישל בתחרויות הבאות- יש לו את זה! אביב, המשך לעמול ולהישאר דרוך ומעודכן בתחום כדי שנרוויח ממך עד אין סוף!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:28.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ