ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   הזמנה מרוכזת ממhouse of pain? (https://israelbody.com/showthread.php?t=67380)

SmokingSnake 08-09-10 17:08

הזמנה מרוכזת ממhouse of pain?

יש להם את החגורה האקונומית עדיין במבצע, עולה רק 33 דולר ושמעתי עליה המלצות חמות, אני מתכוון להזמין את החגורה(xl ולחורר אותה) ושתי חבילות של גיר מגנזיום, עוד חודש בערך אני אצטרך להתחיל להשתמש בהם כשהמשקלים יעלו...
אולי גם חגורה לבצע דיפס עם משקל נראה כבר...

מי שרוצה וצריך משהו משם שיגיד לי ונארגן קבוצת רכישה, בעיקרון יש להם חגורות, רצועות, מגיני ברכיים, חליפות, חולצות עם לוגו וכל מה שמסביב. הציוד ברובו של inzer

המשלוח בערך 35 דולר, בלי קשר לכמות הדברים שאתה מזמין ככה שכמה שיותר אנשים יזמינו יחד יותר טוב, אם יהיו 7-8 אנשים המשלוח יהיה מזערי ביותר

תשאירו פה הודעות אם מעוניינים, מקווה שתהיה הענות

Cuba 08-09-10 18:29

אני רוצה לקנות חגורה עם עוד 5-6 אנשים יקנו איתנו אני בעד

ran_z 08-09-10 23:04

יש מצב אני זורם על החגורה. יש לינק אחי לזאת שבמבצע?

SmokingSnake 09-09-10 00:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z (הודעה 1019584)
יש מצב אני זורם על החגורה. יש לינק אחי לזאת שבמבצע?

http://www.houseofpain.com/products-...ong_power_belt

אני יודע שלאיש הלילה יש אותה, לא בטוח למי עוד(שלד?)
אם שניכם בעסק אנחנו 3 כבר... נחכה עם זה עוד שבוע נראה מה יתפתח

Cuba 09-09-10 03:36

גם באתר השני ראיתי שהרבה קנו אותה.. לפי אנשים שמשתמשים בה הם אומרים שזאת חגורה טובה..

קפטן שלד 09-09-10 11:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1019599)
http://www.houseofpain.com/products-...ong_power_belt

אני יודע שלאיש הלילה יש אותה, לא בטוח למי עוד(שלד?)
אם שניכם בעסק אנחנו 3 כבר... נחכה עם זה עוד שבוע נראה מה יתפתח

גם לי וגם לסאבזירו, ולעוד הרבה אנשים מרוצים. חגורה מעולה.

subzero1122 09-09-10 18:01

חגורה בצונה

bardvash 11-09-10 20:28

וואלה גם אני בעניין החוגרה השאלה רק איך מתארגנים , איפה אתה גר וכו וכו , אם זה סיפור גדול אני מעדיף לוותר כי אני צריך חגורה בדחיפות ..

hypertrophy 11-09-10 20:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bardvash (הודעה 1020323)
וואלה גם אני בעניין החוגרה השאלה רק איך מתארגנים , איפה אתה גר וכו וכו , אם זה סיפור גדול אני מעדיף לוותר כי אני צריך חגורה בדחיפות ..

עדיף לך לחכות קצת עם הקניה של החגורה ולעבור את הכאב ראש הקטן הזה כדי להביא חגורה ברמה אחי

bardvash 11-09-10 20:32

ההבדליפ הם כל כך רציניים ששווה לחכות לדעתך ? זה ניראלי בסך הכול חגורה , אבל כמו שאתה רואה אני לא מבין גדול בזה ..

SmokingSnake 11-09-10 21:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bardvash (הודעה 1020329)
ההבדליפ הם כל כך רציניים ששווה לחכות לדעתך ? זה ניראלי בסך הכול חגורה , אבל כמו שאתה רואה אני לא מבין גדול בזה ..

החגורות במגה ספורט שעולות 150 שקל לא טובות בכלל, הן מעוצבות בדיוק ההפך ממה שחגורה טובה צריכה להיות :nono:

אני מאמין שאם נזמין את החגורות האלה בזמן הקרוב(שבוע-10 ימים) הן יגיעו אלינו תוך חודש וקצת
לגבי איך קונים ולוגיסטיקה וכו' נראה כבר, לא כזה ביג דיל

חגורה טובה שקנית תשרת אותך לשנים והכי חשוב תהיה יעילה, אבל תעשה מה בראש שלך

hypertrophy 11-09-10 21:19

אחי....גלעד בן יעקוב נתן לי את החגורה שלו לסקוואט כשהוא היה אצלי במכון....
הבדל של שמיים וארץ...
של ירח ושמש
של זכר ונקבה
של קורן וגבר

קפטן שלד 11-09-10 21:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1020357)
אחי....גלעד בן יעקוב נתן לי את החגורה שלו לסקוואט כשהוא היה אצלי במכון....
הבדל של שמיים וארץ...
של ירח ושמש
של זכר ונקבה
של קורן וגבר

שלך ושל סקס :shok1:

hypertrophy 11-09-10 21:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1020359)
שלך ושל סקס :shok1:

יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייי

bardvash 11-09-10 21:54

חחח יאללה אז אני בפנים השאלה רק איך הולך כל העניין הזה של ההזמנה מקסימום יהיו לי שתי חגורות ...

SmokingSnake 12-09-10 00:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bardvash (הודעה 1020363)
חחח יאללה אז אני בפנים השאלה רק איך הולך כל העניין הזה של ההזמנה מקסימום יהיו לי שתי חגורות ...

אממ מזמינים, מקבלים ואוצ'ר אישור למייל ומחכים למשלוח שיגיע לסניף דואר הקרוב אחרי כמה שבועות:confused:
בערך כמו כל הזמנה אחרת באינטרנט אני משער, למרות שעוד לא הזמנתי מהם... אם מישהו פה הזמין ויש משהו לדעת שירשום

נשלח כסף למישהו שיזמין נחשב כמה יוצאת העלות של החגורה+המשלוח לכל אחד, מבחינתי הכי אמין זה ran_z כי הוא מנהל פה, אין לי בעיה לעשות את זה בעצמי אבל אני לא הייתי סומך על מישהו שלא מנהל אז לא מצפה שאחרים יעשו את זה.
בכל מקרה זה הסיפור פחות או יותר... עניין של 150 שקל ויש לנו אחלה חגורה

בינתיים אנחנו 4, נחכה עוד יומיים-שלושה ונראה לי אפשר להזיז עניינים

Eliran_M 12-09-10 07:37

אני רוצה להצטרף להזמין רצועות לברכיים אני בפנים

JAY!!! 12-09-10 16:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Eliran_M (הודעה 1020410)
אני רוצה להצטרף להזמין רצועות לברכיים אני בפנים

:confused:

godam 12-09-10 16:15

כמה מגנזיום ?

SmokingSnake 12-09-10 19:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי godam (הודעה 1020439)
כמה מגנזיום ?

http://www.houseofpain.com/products-gym_chalk

http://www.houseofpain.com/products-new_gym_chalk_ball

מה הבעיה לחפש קצת:shok1:

הליצן המרקד 12-09-10 21:31

אני רוצה חגורה אקונומי בגודל XL ו2 מגנזיום - http://www.houseofpain.com/products-gym_chalk.

Alon332 13-09-10 19:40

גם אני מעוניין בחגורה "כלכלה" בגודל "ניצב לארג'" ושתי חבילות של Mg.

איזור מגורים: מרכז. (בטח בהמשך זה יהיה רלוונטי)

SmokingSnake 14-09-10 01:25

טוב אנחנו 7 אנשים כבר שרוצים להזמין מה שאומר שהמשלוח יהיה בערך 5 דולר לבנאדם, רן תן תגובה אם אתה יכול לבצע את ההזמנה, אפשר לדעתי לשלוח לך את הכסף וברגע שהכל יגיע אליך תפקיד בבנק ותזמין...

אנשים אחרונים שרוצים תירשמו, חבל להפסיד את ההזדמנות

Cuba 14-09-10 10:51

איך אבל נזמין? בכל מקרה אני גר באיזור המרכז.. איך זה הולך שמי שמזמין יקבל את הכסף וזה?

ran_z 14-09-10 18:21

אני יכול לבצע את הזמנה בכיף, אבל מישהו יצטרך להאכיל אותי בכפית בקשר לאיך עושים את זה. אף פעם לא ביצעתי הזמנה מהאינטרנט, אפילו לא מאתר ישראלי.

SmokingSnake 14-09-10 18:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z (הודעה 1020886)
אני יכול לבצע את הזמנה בכיף, אבל מישהו יצטרך להאכיל אותי בכפית בקשר לאיך עושים את זה. אף פעם לא ביצעתי הזמנה מהאינטרנט, אפילו לא מאתר ישראלי.

אחי לא בעיה, תשאיר לי מייל או משהו ונחליף טלפונים
בעיקרון אתה בוחר את הדברים שאתה צריך לקנות בעגלה, עושה check out, מציגים לך את המחיר של הכל, אתה מכניס שם את המיקוד שלך ומציגים את המחיר למשלוח גם...
בסוף מזין את השם, הכתובת המדוייקת שלך וכל הפרטים, מזין מספר אשראי, ומאשר, אחרי כמה דקות אתה אמור לקבל הודעת אישור(ואוצ'ר) של המספר הזמנה שלך ופרטים על ההזמנה כמו מעקב בדואר וכד' במייל שרשמת להם.

וזהו בעיקרון, צריך להיות בקשר עם סניף הדואר הקרוב לבית הם יאשרו לך שהחבילה הגיעה

אתה גר במרכז נכון?
תשאיר לי פה מייל אני אדבר איתך ונריץ עניינים, נדאג שכולם ישלחו בדואר את הכסף ונזמין:yup:

ran_z 14-09-10 18:41

אני בארשבעי אחי

Cuba 14-09-10 22:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1020887)
אחי לא בעיה, תשאיר לי מייל או משהו ונחליף טלפונים
בעיקרון אתה בוחר את הדברים שאתה צריך לקנות בעגלה, עושה check out, מציגים לך את המחיר של הכל, אתה מכניס שם את המיקוד שלך ומציגים את המחיר למשלוח גם...
בסוף מזין את השם, הכתובת המדוייקת שלך וכל הפרטים, מזין מספר אשראי, ומאשר, אחרי כמה דקות אתה אמור לקבל הודעת אישור(ואוצ'ר) של המספר הזמנה שלך ופרטים על ההזמנה כמו מעקב בדואר וכד' במייל שרשמת להם.

וזהו בעיקרון, צריך להיות בקשר עם סניף הדואר הקרוב לבית הם יאשרו לך שהחבילה הגיעה

אתה גר במרכז נכון?
תשאיר לי פה מייל אני אדבר איתך ונריץ עניינים, נדאג שכולם ישלחו בדואר את הכסף ונזמין:yup:

ואיך נשלח את הכסף בדואר? ואיך החגורות יגיעו אל כולם

SmokingSnake 14-09-10 23:48

בעיקרון אין בעיה לשלוח כסף במכתב(עדיף לעטוף ת'כסף בנייר לדוג' שלא ידעו מה יש במעטפה וייראה כמכתב).
וכדי שיהיה בטוח ב100% אפשר לשלם במקום שתי שקל על בול רגיל משלוח בדואר רשום שמגיע הדוור ומחתים את הנמען ככה יודעים בטוח שהמעטפה הגיעה אליו עד הבית אישית(עולה משהו כמו 10-12 שקל)

אופציה שניה זה לפתוח חשבונות paypal ולהעביר תשלומים דרך האנטרנט, לא עשיתי את זה אף פעם אז אל תשאלו אותי איך ולמה... אני יודע שזה חינמי ולא מעבר לזה

אחרי שהכל יגיע אליו הוא מזמין וברגע שזה מגיע לארץ הכוונה הייתה לאסוף ממנו, אבל בגלל שהוא דרומי נשלח למישהו שגר במרכז(יש לך מישהו מהמשפחה שגר בת"א רן שתוכל ללכת אליו כשנקבע איזה יום אחד? אם לא אפשר לשלוח למישהו אחר שסומכים עליו מנהל אחר מהמרכז נגיד Hyprotherapy או קפטן שלד ונקבע יום ושעה וניקח הכל ממנו...)

ד"א רן תן לי ת'מסן שלך או מייל ונזיז עניינים

רק שתדעו שמי שקונה גם צריך לבוא לאסוף את זה מת"א או הסביבה, כל אחד ידאג לחבילה שלו
חברי'ה יש עוד שאלות או בעיות?

SmokingSnake 15-09-10 01:41

כל מי שמזמין תרשמו בבקשה מאיפה אתם ומאיפה אתם יכולים לקחת את מה שמזמינים:
אני מאשדוד, יכול לקחת כמובן מהמרכז ואם צריך גם ליסוע יום אחד לבאר שבע לקחת

אם יש מישהו מתל אביב שמזמין שיכול לקחת מבאר שבע יסגור פינה להרבה אנשים אני בטוח ובמיוחד למי שאין רכב

שבוע הבא אני רוצה כבר לעשות את ההזמנה אז למי שיש שאלות או משהו זה הזמן

מייל rani_zzz@walla.com

ran_z 15-09-10 08:47

אני בעד פייפאל. אנשים שאני מכיר שמזמינים דרך האינטרנט מזמינים דרך זה. שמעתי שזו קנייה בטוחה.
אני גם בעד שמישהו מהמרכז יבצע את ההזמנה, זה יחסוך הרבה כאב ראש אם כל הסחורה תגיע לשם ולא לבאר-שבע. אני אגיע לשם לקחת כשיזדמן לי להיות שם.

SmokingSnake 15-09-10 14:22

אוקיי eliran_M או cuba אתם מת"א או הסביבה? אם כן יש לכם בעיה להזמין ושנשלח לכם ת'כסף?
רן יש מצב אתה מברר לנו בדיוק איך עושים חשבונות paypal?

הליצן המרקד 15-09-10 16:05

אני יכול להסביר לך
תרשם באתר של PayPal
חשוב שיהיה עם כל הפרטים נכונים ומדוייקים
ברגע שיצרת משתמש תתחבר אליו
בעמוד הראשי של המתמש לחץ בסרגל כלים על PROFILE ואז על ADD.EDIT CRDIT CARD
בצע מה שאומים שמה
לאחר יומיים שלושה תראה חיוב בכרטיס אשראי (למשל באתר של CAL)
תלחץ לפירוט מלא על החיוב ותראה שמה קוד בעל 4 ספרות שביקשו ממך מקודם
תשים את הקוד באתר של פייפל איפה שצריך
וזהו הכרטיס מאושר ואתה יכול לקנות

לגבי חשבון בנק זהבערך אותו סגנון

Cuba 15-09-10 16:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1021001)
אוקיי eliran_m או cuba אתם מת"א או הסביבה? אם כן יש לכם בעיה להזמין ושנשלח לכם ת'כסף?
רן יש מצב אתה מברר לנו בדיוק איך עושים חשבונות paypal?

אני מכפר סבא.. אבל אני בצבא משרת בקרייה , באזריעלי ככה שתל אביב לא בעיה בשבילי

כמה כסף יעלה חגורה? כולל הכול

Eliran_M 16-09-10 15:06

אני רוצה להצטרף להזמין רצועות לברכיים אני מחדרהה מי מבצע את ההזמנה בבקשה להשאיר טלפון אני יתקשר אליו בישביל לבצע את התשלום

Alon332 16-09-10 17:25

מה עם מי שלא יכול להעביר את הכסף דרך paypal? :(

איש הלילה 16-09-10 22:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי alon332 (הודעה 1021256)
מה עם מי שלא יכול להעביר את הכסף דרך paypal? :(

כל מה שצריך זה כרטיס אשראי בינלאומי, ואתה פותח חשבון בחינם.
אם במקרה אין לך , להורים שלך, חברים וכו' כרטיס בינלאומי (וקשה להאמין) אז תתאם משהו עם מי שיבצע את ההזמנה (העברה בנקאית, תשלום במזומן וכו').

Cuba 16-09-10 23:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי איש הלילה (הודעה 1021324)
כל מה שצריך זה כרטיס אשראי בינלאומי, ואתה פותח חשבון בחינם.
אם במקרה אין לך , להורים שלך, חברים וכו' כרטיס בינלאומי (וקשה להאמין) אז תתאם משהו עם מי שיבצע את ההזמנה (העברה בנקאית, תשלום במזומן וכו').

או שאפשר ללכת להוציא בדואר כרטיס נטען, אתה משלם להם במזומן כמה שאתה רוצה שיהיה בכרטיס וזהו יש לך כרטיס בין לאומי

Eliran_M 17-09-10 08:02

הוצאתם כבר את ההזמנה או שעוד אפשר להיכנס ??

Alon332 17-09-10 09:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Cuba (הודעה 1021330)
או שאפשר ללכת להוציא בדואר כרטיס נטען, אתה משלם להם במזומן כמה שאתה רוצה שיהיה בכרטיס וזהו יש לך כרטיס בין לאומי

MOAR INFORMATION PL0X :confused:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:59.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ