ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   הדבר הכי ביזארי שקרה לי (https://israelbody.com/showthread.php?t=22376)

חולה^דיכאון 24-10-07 08:40

בגלל שקיבלתי 3 מוניטינים על המשפט המפורסם שלי

קבלו עוד משפט:

איך אומרים בטולה ברוסית??

אין דבר כזההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

Berk0 24-10-07 10:46

אני חושב שהתכוונתה להגיד בתולה..

kaga 24-10-07 11:11

שלשות, מבוגרות, תאומות. אני אישית לא מאמין להרבה ממה שאומרים פה אולי כל אלו הן נערות ליווי (זונות) שרוצות כסף. אבל בלי להאליב אף אחד.

kaga 24-10-07 11:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK
בקיצור הכל היה שונה, ובטח נתפס לך טיפה אל תגיד שלא, אני רק בא לומר שאי אפשר להשוות את העבודה בבית לעבודה במכון, לטובת המכון כמובן..

אני גם התחלתי בבית, שנתיים ומשהו הייתי מתאמן רק בבית..

בטח לא היה לך שום ציוד בבית(ספה, עמידה לסקווט, וריצםה לדד ליפט) וכנראה גם התאמנתה ככה.

ZoonD 24-10-07 15:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי slim shady
ואללה אחי אני כל היום נוסע ב- 63 חחח נראה אם אני אראה אותם...
שמעו אנשים פה לא יודעים מה זה יצורים שיש בקרית אתא אנשים מוזרים לגמרי...
איפה הם עלו?

עלו תחנה אחרי שביט ..

Berk0 24-10-07 15:55

רוצים לשמוע משהו הזוי? שההיתי קטן השרת בבית ספר תפס לי תתחת.

ZoonD 24-10-07 16:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Berk0
רוצים לשמוע משהו הזוי? שההיתי קטן השרת בבית ספר תפס לי תתחת.

תגיד תודה שהוא לא לקח אותך לחדר הכיסאות
והשחיל בך פעמיים !

Danielllo 24-10-07 16:33

אתם מתים איזה קטע היה לי אתמול אני נוסע במונית ספיישל ובאמצע עולות עוד 2 בנות הכי פצצות בארץ פתאום בלי הודעה אחת מתחילה למצוץ לי ואחת מצרפתת אותי אמרתי נזרום התחלתי לדפוק אחת בתחת באותו זמן שהשנייה מחרמנת אותי פתאום אני מסתכל על הנהג מתברר לי שזה בכלל קלאודיה שיפר היא מחנה את המונית נכנסת מאחורה ומצטרפת לחגיגה!! איזה דבר ביזארי אה? אה? אה?

ZoonD 24-10-07 16:39

כן ...

מתן18 24-10-07 18:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo
אתם מתים איזה קטע היה לי אתמול אני נוסע במונית ספיישל ובאמצע עולות עוד 2 בנות הכי פצצות בארץ פתאום בלי הודעה אחת מתחילה למצוץ לי ואחת מצרפתת אותי אמרתי נזרום התחלתי לדפוק אחת בתחת באותו זמן שהשנייה מחרמנת אותי פתאום אני מסתכל על הנהג מתברר לי שזה בכלל קלאודיה שיפר היא מחנה את המונית נכנסת מאחורה ומצטרפת לחגיגה!! איזה דבר ביזארי אה? אה? אה?

.Reputation

kaga 24-10-07 18:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo

בונא אתה גאון!!!! אני יהיה המפיק אתה תהיה השחקן ועורך התסריט. בחורות נשיג מכמה חברי הפורום שמשמשים מגנט למילפ ולסתם קוסיות שרוצות סקס. יש מצב שנעשה בוחטא כסף.

///Efi/// 24-10-07 18:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kaga
בונא אתה גאון!!!! אני יהיה המפיק אתה תהיה השחקן ועורך התסריט. בחורות נשיג מכמה חברי הפורום שמשמשים מגנט למילפ ולסתם קוסיות שרוצות סקס. יש מצב שנעשה בוחטא כסף.

תצרף גם אני אותי אני יבחן את השחקניות, יעשה להם אודישנים קפדניים, בכל זאת לא כל אחת יכולה לשחק.... יודע מה ביגלל שאתה מישתייך איתי לאותה קהילה, ויש לנו אותם אבות רוחניים, אני מוכן לעשות את זה בחינם:flowers:
(אם צריך אני יהיה מוכן אפילו לשלם...)

blinki 24-10-07 18:17

כככ

Azarzel 24-10-07 20:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blinki
כככ

זה יענו "חחח" בדיסלקטית?

Logout 24-10-07 21:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Azarzel
זה יענו "חחח" בדיסלקטית?

ככככככככככככככככככככככ ארגט אוטי!!!!!! יאו הכי קמה צחקטי

Azarzel 24-10-07 21:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Logout
ככככככככככככככככככככככ ארגט אוטי!!!!!! יאו הכי קמה צחקטי

הכי יש ערבא אתבוט בלאיוט דיסקלת, זא מושח בנוט

blinki 24-10-07 22:44

חח האמת פשוט כתבתי הודעה עם תמונה והתמונה לא עלתה כמו שצריך והייתי צריך לזוז אז כבר ויתרתי על ההודעה,ואם אתה רוצה להיות רגוע אז אין לי כמעט שגיאות כתיב שלא משיגאות הקלדה(שזה קורה לי הרבה כי אני כותב די מהר)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:07.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ