ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פציעות ספורט (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   חברה אני עובר ניתוח בכתף שבוע הבא (https://israelbody.com/showthread.php?t=28204)

אור55 28-01-08 11:18

חברה אני עובר ניתוח בכתף שבוע הבא

יש לי כאבים כבר 7 חודשים באזור שקע הכתף .

ניסיתי הכל מנוחה , פיזיותרפיה , קורטיזול ועוד משככי כאבים ונוגדי דלקות מן המנייןץ

שום דבר לא עזר

נותרה לי רק אופציית הניתוח .

מה שיש לי נקרא SLap Lesion

וזה יוצר בעיתיות גם בביסיפס וגם בכתף

שיקום 4-6 חודשיים :(.

אבל אין מה לעשות.

מקווה לטוב.

Night_Wolf 28-01-08 11:22

תהיה בריא אחי.

Natanz 28-01-08 12:02

מעריץ תקור רוח שלך אחי, בהצלחה ותחזור מהר

אור55 28-01-08 12:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
תהיה בריא אחי.

תודה רבה :flowers:

אור55 28-01-08 12:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Natanz
מעריץ תקור רוח שלך אחי, בהצלחה ותחזור מהר

תודה אחי בהתחלה באמת הייתי בבאסה שאני לא יוכל להתאמן על פלג גוף עליון כל כך הרבה זמן אבל הבנתי שלטובתי אני חייב לשלם את המחיר הכבד הזה כדי לחזור להתאמן.

P-a-n-1-c 28-01-08 13:29

ממה זה נגרם?

אור55 28-01-08 13:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
ממה זה נגרם?

ככל הנראה overtraning , לפי מה שאני חושב אבל הרופא לא יכול להגיד לי בדיוק ממה כי גם ככה מאוד אבל מאוד קשה לאבחן את הפציעה הזאת ואפילו עשיתי MRI ARTHRO שזה MRI בהזרקת חומר ניגודי (גרניזיום ויוד) ובקושי ראו נזק כלשהו בכתף אלא בעיקר לדו ראשי.

http://en.wikipedia.org/wiki/Slap_lesion

Skull 28-01-08 13:45

איזה כאבים היו לך בהתחלה? אתה מוכן לפרט איך הכאבים התחילו והכל? ואתה יכול בבקשה לתת עצות איך לא להגיע לדבר כזה?
תודה מראש.

Ido 28-01-08 13:49

מוזר מאוד אחי

אבל אין מה לעשות הבריאות לפני הכל.

Danzig 28-01-08 14:52

שיהיה בהצלחה והחלמה מהירה

king l8 28-01-08 15:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danzig
שיהיה בהצלחה והחלמה מהירה

...

אור55 28-01-08 15:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Skull
איזה כאבים היו לך בהתחלה? אתה מוכן לפרט איך הכאבים התחילו והכל? ואתה יכול בבקשה לתת עצות איך לא להגיע לדבר כזה?
תודה מראש.

בהתחלה הכאבים היו עמומים כאלה לא היה כאבים חדים .

הם היו באיזור שקע הכתף בחיבור עם החזה.

בכל תרגילי החזה והכתפיים כמעט הרגשתי את הכאבים אבל חשבתי שזה עקב מאמץ ולא פציעה. כתוצאה מכך היו תרגילים ספציפים שלא יכלתי לעשות כי הם ממש היו כואבים לי (במיוחד פרפר ודחיקת חזה בשיפוע חיובי).
לא היה כאב חד או סימני דלקת.
עם הזמן הכאב הלך והחמיר וגם שלא הייתי מתאמן היה כואב לי ואז הפסקתי להתאמן בכלל על פלג גוף עליון למשך חודשיים תוך כדי שאני עושה פיזיותרפיה לוקח משככים וכדורים נוגדי דלקות. לאחר חודשיים לא חלה הטבה והמצב רק הלך והחמיר.
בסופו של דבר לאחר כשר הטיפול השמרני הרופא המליץ לי לעבור את הניתוח.

אור55 28-01-08 15:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Ido
מוזר מאוד אחי

אבל אין מה לעשות הבריאות לפני הכל.

למה מוזר גבר?

זה לא בלתי אפשרי להיפצע ממשקולות
:mellow:

Skull 28-01-08 16:37

באסה אחי...גם לי יש כאבים שמה,גם בדלתא הקידמית וגם בחיבור של הדלתא הצידית...במיוחד כואב לי עם פרפר ולחיצת חזה בשיפוע חיובי במוט,בדאמבלים אני כמעט ולא מרגיש כאב...הכאבים אצלי חלשים ואני בקושי מרגיש אותם,גם לך זה היה ככה? וגם אני מרגיש כאבים חזקים בהנפה של משקולות לצדדים,קבעתי תור לאורטופד,אבל ימך שמו זה עוד כמה שבועות...
תודה מראש.

אור55 28-01-08 16:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Skull
באסה אחי...גם לי יש כאבים שמה,גם בדלתא הקידמית וגם בחיבור של הדלתא הצידית...במיוחד כואב לי עם פרפר ולחיצת חזה בשיפוע חיובי במוט,בדאמבלים אני כמעט ולא מרגיש כאב...הכאבים אצלי חלשים ואני בקושי מרגיש אותם,גם לך זה היה ככה? וגם אני מרגיש כאבים חזקים בהנפה של משקולות לצדדים,קבעתי תור לאורטופד,אבל ימך שמו זה עוד כמה שבועות...
תודה מראש.

היה לי בדיוק בתרגילים שלך כואב וגם לי זה היה כאב חלש.

אבל הכאב רק הלך והתגבר למרות שנמנתי מלעשות תרגילים שהוא כאב בהם.

אני לא יכול להגיד לך אל תיתאמן אבל אני יודע שאני בחיים לא ימשיך להתאמן אם אני מרגיש כאב של דלקת\פציעה (חלש ככל שיהיה).
אני פשוט לא מוכן לקחת שוב צ'אנסים.
אני פשוט הרסתי את הכתף והייתי דפוק עד כדי כך שהייתי לוקח לפני אימון משככים שאני לא ירגיש את הכאבים באימון ...

רק תיזהר אחי , שאחרי זה לא תצטער על זה כמוני.

Skull 28-01-08 17:29

בהתחלה היא הוציאה לך ממש הרבה קליקים? אצלי בכל תנועה יצאו מלא קליקים,הרופא רשם לי נקסין ל5 ימים וזה עזר בקטע של הקליקים,הוריד את הכאבים משמעותית ועכשיו אני מחכה לאורטופד...

אור55 28-01-08 17:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Skull
בהתחלה היא הוציאה לך ממש הרבה קליקים? אצלי בכל תנועה יצאו מלא קליקים,הרופא רשם לי נקסין ל5 ימים וזה עזר בקטע של הקליקים,הוריד את הכאבים משמעותית ועכשיו אני מחכה לאורטופד...

קליקים היה לי כל הזמן , בעיקר בתנועות מעל הראש.

ובסוף גם התחילו לי חריקות וצליל התפקעות בהזזת הכתף.

Skull 28-01-08 18:03

הייתה לך אדמומיות \נפיחות? אצלי זה כמעט כמו אצלך,פשוט הכאבים נורא חלשים ועכשיו כמעט ואין קליקים,אחרי כמה זמן התחילו לך החריקות והצלילי התפקעות? אתמול הלכתי לעשות אימון לא היו כאבים רציניים או משהו,עכשיו בכלל אני לא אלך :s
ותודה על העזרה אחי,אם לא היית פותח את הפוסט הייתי הולך להתאמן וסביר להניח שהייתי מזיק לעצמי...

ועוד משהו,איך בדיוק איבחנו את זה אצלך?

Bodybuilder 28-01-08 18:50

שה' יעזור לך אחי,בהצלחה !

אור55 28-01-08 22:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Skull
הייתה לך אדמומיות \נפיחות? אצלי זה כמעט כמו אצלך,פשוט הכאבים נורא חלשים ועכשיו כמעט ואין קליקים,אחרי כמה זמן התחילו לך החריקות והצלילי התפקעות? אתמול הלכתי לעשות אימון לא היו כאבים רציניים או משהו,עכשיו בכלל אני לא אלך :s
ותודה על העזרה אחי,אם לא היית פותח את הפוסט הייתי הולך להתאמן וסביר להניח שהייתי מזיק לעצמי...

ועוד משהו,איך בדיוק איבחנו את זה אצלך?

לאחר 4 חודשיים של כאבים התחילו החריקות.

אין בעד מה הלוואי שאחרים יוכלו ללמוד מהטעות שאני עשיתי.

פשוט לא הקשבתי לגוף שלי ושמתי זין על זה שאמרו לי שאם כואב אל תתאמן כי אמרתי שזה לא כאב רציני ואני לא מזיק לעצמי.

לאחר שראיתי 3 רופאים צבאים לא יוצלחים שדחפו לי משככים ואמרו לי שאין לי כלום
הלכתי לרופא מומחה לפציעות ספורט בביה"ח וולפסון שעשה לי 20 דקות בדיקה לכתף ונתן איבחון ראשוני למה שהוא משער שיש לי, לאחר מזה עשיתי MRI ואז נקבע לי התאריך לניתוח לאחר הכשל בטיפול שמרני.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:11.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ