ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   תמונות חדשות של מישל טרוני (https://israelbody.com/showthread.php?t=36992)

גדי 21 11-07-08 20:43

ראיתי את מישל שנה שעברה במר ישראל ונראה לי שהבחור גדל רצח..
זה רק אני או שהוא מתחטב יותר ויותר מתחרות לתחרות? אני מתאמן איתו באותו מכון ויצא לי לראות אותו השבוע - זה ממש לא כמו בתמונות - כולו ורידים פסים וחיתוכים. כל חלק בולט..
גם את ארבל... סליחה, הר הארבל, ראיתי - תשמעו, אלה חבר'ה רציניים.

מה זה? הם לוקחים אסטרואידים? או שהם אוכלים הרבה קוסקוס?
נראה לי זה הקוסקוס. כוס א..

The Sun 11-07-08 20:52

גדי זה הרבה סלמון וקוטג' ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Pro_XXL 11-07-08 20:58

הופה!
איזה תמונות אמרתי לכם בעבר חבר'ה!
מדובר פה פשוט בבאדיבילדר לכל דבר!מישל באמת קורע את התחת בישביל להגיע לתוצאות והתמונות מדברות בעד עצמן הבן אדם מפלצת!
בקרוב מר ישראל של ifbb חבר'ה צפו לראות מפלצת שאתם לא ראיתי בסיוטים הכי גרועים שלכם;)

אגב שכחתי לגמרי כל הכבוד לצלם באמת עין מעולה!
ואני מכיר עוד כמה באדיבילדרים אם וריד כזה בולט מהכתף חח

arbel2 11-07-08 21:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21 (הודעה 582545)
ראיתי את מישל שנה שעברה במר ישראל ונראה לי שהבחור גדל רצח..
זה רק אני או שהוא מתחטב יותר ויותר מתחרות לתחרות? אני מתאמן איתו באותו מכון ויצא לי לראות אותו השבוע - זה ממש לא כמו בתמונות - כולו ורידים פסים וחיתוכים. כל חלק בולט..
גם את ארבל... סליחה, הר הארבל, ראיתי - תשמעו, אלה חבר'ה רציניים.

מה זה? הם לוקחים אסטרואידים? או שהם אוכלים הרבה קוסקוס?
נראה לי זה הקוסקוס. כוס א..

לא יודע ,יש גם איזה בחור "קטן" בשם גדי שהוא לא פרייאר בכלל :) :sbb3:

arbel2 11-07-08 21:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pro_xxl (הודעה 582557)
הופה!
איזה תמונות אמרתי לכם בעבר חבר'ה!
מדובר פה פשוט בבאדיבילדר לכל דבר!מישל באמת קורע את התחת בישביל להגיע לתוצאות והתמונות מדברות בעד עצמן הבן אדם מפלצת!
בקרוב מר ישראל של ifbb חבר'ה צפו לראות מפלצת שאתם לא ראיתי בסיוטים הכי גרועים שלכם;)

אגב שכחתי לגמרי כל הכבוד לצלם באמת עין מעולה!
ואני מכיר עוד כמה באדיבילדרים אם וריד כזה בולט מהכתף חח

אמרתי תמיד ,בשביל לצלם באדיבילדרים צריך להיות קודם כל באדיבילדר ,מי שלא מבין את התחום לא יכול להוציא תמונה איכותית.

NEATEYE 11-07-08 21:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 582579)
אמרתי תמיד ,בשביל לצלם באדיבילדרים צריך להיות קודם כל באדיבילדר ,מי שלא מבין את התחום לא יכול להוציא תמונה איכותית.

וואלה לא מסכים עם המשפט הזה.
אתה לא חייב להיות באדיבילדר בשביל לדעת איך להוציא תמונות טובות, הכל עניין של ניסיון וידע בצילום.

arbel2 11-07-08 21:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי neateye (הודעה 582580)
וואלה לא מסכים עם המשפט הזה.
אתה לא חייב להיות באדיבילדר בשביל לדעת איך להוציא תמונות טובות, הכל עניין של ניסיון וידע בצילום.

בתחום הזה דווקא כן
תמונה היא לא לחלוטין תלת מימד ,והבדל של זוית של כמה מעלות יכול להרוס את כל התמונה ,אם אתה לא מבין את הלך הרוח וה"רעיון" שאמור לעבור דרך תמונה של מפתח גוף,אתה לא תוכל לצלם בצורה איכותית(לפחות לא מפתחי גוף)

NEATEYE 11-07-08 21:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 582582)
בתחום הזה דווקא כן
תמונה היא לא לחלוטין תלת מימד ,והבדל של זוית של כמה מעלות יכול להרוס את כל התמונה ,אם אתה לא מבין את הלך הרוח וה"רעיון" שאמור לעבור דרך תמונה של מפתח גוף,אתה לא תוכל לצלם בצורה איכותית(לפחות לא מפתחי גוף)

אבל גם אם אתה מפתח הגוף הכי טוב שיש, ללא ידע בצילום זה לא יעזור לך להוציא תמונה טובה.

arbel2 11-07-08 21:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי neateye (הודעה 582593)
אבל גם אם אתה מפתח הגוף הכי טוב שיש, ללא ידע בצילום זה לא יעזור לך להוציא תמונה טובה.

ברור שצריך לדעת לצלם.

אורי א. 11-07-08 22:30

תשבוחות רבות לבחור, אבל לא יודע, נראה לי שהוא טבעי כמו שאני מגולגל בתוך סושי (לא שזה חיסרון, ההיפך), אבל זה רק אני...

The Sun 11-07-08 22:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אורי א. (הודעה 582626)
תשבוחות רבות לבחור, אבל לא יודע, נראה לי שהוא טבעי כמו שאני מגולגל בתוך סושי (לא שזה חיסרון, ההיפך), אבל זה רק אני...

א. איפה ראית שהוא טבעי?
ב. מה זה משנה בכלל?

arbel2 11-07-08 23:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אורי א. (הודעה 582626)

שום דבר אישי,אבל כשאני קורא תגובות לא קשורות כאלו בשרשור שאמור להיון מפרגן ,בצורה כזאת חסרת טעם ותכלית,פשוט בא לי להרביץ לכותב למוות עם דילדו מפלדת על חלד :emb1:

hasman90 11-07-08 23:15

פיי איזה נחש עובר לו שמה על הבייספ

Jones 12-07-08 00:06

בואנה ארבל,מטורף הבחור גופה מצויינת הלוואי עליי,מהווה דוגמה להשראה.

arbel2 12-07-08 00:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jones (הודעה 582699)
בואנה ארבל,מטורף הבחור גופה מצויינת הלוואי עליי,מהווה דוגמה להשראה.

את האמת ? כמה שאני מתלהב ממישל כמפתח גוף אני הרבה יותר מתלהב ממנו מבחינת האופי שלו כספורטאי ,לא הרבה אנשים אוהבים את הספורט הזה כמוהו.

Jones 12-07-08 00:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 582700)
את האמת ? כמה שאני מתלהב ממישל כמפתח גוף אני הרבה יותר מתלהב ממנו מבחינת האופי שלו כספורטאי ,לא הרבה אנשים אוהבים את הספורט הזה כמוהו.

אז למה הוא לא מתאמץ להרשם לפורום או משהו?אני בטוח שיש לו הרבה ידע שיוכל לתרום,בכל אופן התרשמתי!

Philip1123 12-07-08 01:11

לא סביר שיירשם לפורום, הוא בכלל לא נראה טיפוס של מחשבים, אבל רצוי מאוד שישראלבודי יעשו אתו ראיון סוף סוף, הגיע הזמן...

shahar-king 12-07-08 01:13

ניראה אחלהה באמת!!!

gilad1234 13-07-08 01:19

לפרצפת

yaniv575 13-07-08 11:07

יש אולי פרטים על הבחור..?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:26.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ