ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   לא היינו אמורים לקבל סרטון של 150 בנץ'? (https://israelbody.com/showthread.php?t=69115)

dingo 17-12-10 15:32

נראה בנץ סבבה לגמרי אין ספק שכמה אכלו פה תכובע

Homie 17-12-10 16:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1048386)
אני היחיד שחושב שהוא די הראה לנו מה זה?
לכל המצחיקים שאומרים "לא חוקי לא חוקי" נכון, זה לא עובר תחרות, אבל בהנחה והוא לא היה סוגר את זה לבד (ואני חושב שהוא דווקא כן היה סוגר את זה לבד בלי הנגיעה של הספוטר) אז 135-138 בטוח הוא סוגר לבד שזה מאוד מכובד. מה שכן המרחק מעוד 10 קילו לחזרה אחת נראה די גדול אם להיות כנה. והסרטון שהובטח הוא 150.

i with you,
people you should STFU, he showed u and thats is stfu and squat.

הליצן המרקד 17-12-10 16:22

מה זה stfu????????????????????????????

dudeman 17-12-10 16:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הליצן המרקד (הודעה 1048477)
מה זה stfu????????????????????????????

stfu=shut the fuck up

הליצן המרקד 17-12-10 16:25

למה אתה מקלל גבר?

arbel2 17-12-10 16:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1048451)
אתה טועה, כי אין שם חזרה ברגע שנגעו לו במוט.
ולצורך העניין, אני לא קראתי לו שקרן אפילו פעם אחת.

סקייטפריק לוזר זה מישהו שמפסיד בתחרות, לא רק שאף אחד כאן לא בתחרות איתך, בנתיים הבנץ' שלך לא עובר תחרות אז אתה יכול ללכת לחפש.

ולדעתי אתה טועה, אין טעם לויכוח המיותר הזה.

קפטן שלד 17-12-10 18:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 1048481)
ולדעתי אתה טועה, אין טעם לויכוח המיותר הזה.

מה מיותר, ואיפה אתה רואה ויכוח? במקרה אתה נמצא בפורום אימוני כוח, והגישה אומרת שאם אתה מקבל עזרה אז המשקל גדול עליך. מה לא נשמע הגיוני?

אם עובדים והספוטר נוגע לך במוט, וזה יקרה תמיד בנקודה הכי חלשה שלך, אז הנקודה הכי חלשה שלך לא תתחזק כי כל פעם אתה תקבל עזרה.

subzero1122 17-12-10 18:18

אני לא מבין על מה הויכוח..
יש בנץ' לבד ויש את כל השאר.
בדיוק כמו שיש סקבט מלא ויש את כל השאר.

ח1צן 17-12-10 18:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Homie (הודעה 1048476)
i with you,
people you should STFU, he showed u and thats is stfu and squat.

I with you to bro!!!!!!!!!!!

אנדרוליזם 17-12-10 18:39

הוא אמר שהוא יביא 150 ל-1
הוא הביא 140 לאחד עם נגיעה של הספוטר.
זה בידיוק מה שציפיתי שיהיה.

וד"א, צאו מהסרט, 140 זה לא כזה משקל, אולי לילדים שלוחצים 40 בלי לדעת מה הם עושים בכלל זה ניראה מטורף.

Fatboy 17-12-10 19:54

triple h לוחץ 140x2 ;[

Homie 17-12-10 20:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הליצן המרקד (הודעה 1048479)
למה אתה מקלל גבר?

beacuase i'm a

http://images.travelpod.com/users/de...-a-bad-boy.jpg

הליצן המרקד 17-12-10 20:49

למה יש לך לכלוך שחור על הבטן גבר?

Cuba 17-12-10 20:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הליצן המרקד (הודעה 1048540)
למה יש לך לכלוך שחור על הבטן גבר?

בגלל שהוא ילד רע

Deadlift 17-12-10 21:45

140 לחזרה עם נגיעה של ספוטר זה מרשים,אבל זה בהחלט לא 150 נקי.

Homie 18-12-10 01:54

:eek:
ציטוט:

פורסם במקור על ידי Cuba (הודעה 1048541)
בגלל שהוא ילד רע

Scylla 18-12-10 03:35

תפסיקו לראות הכל שחור על גבי לבן, אם תסתכלו טוב ולא תהיו כאלה אטומים תראו שהוא סביר מאוד להניח היה מסיים את החזרה לבד, ואחרי מבט חוזר הספוטר נגע באמת עם הקצה של האצבע, ולא נראה כאילו הוא מפעיל עזרה כלשהי, יש להיות ספוטר במובן הליצני שאתם צוחקים עליו אבל המצב הזה זה בדיוק המצב הכי קיצוני שיכול להיות מבחינת עזרה מינ' של ספוטר. אני בפעם הראשונה בכלל לא ראיתי שהספוטר נגע במוט... זה באמת להתעסק בקטנות, כולם מדברים על חוקי תחרות, אף אחד כאן לא התחרה, עכשיו יש תחרות, אף אחד לא מתחרה כי גם בתחרות "הכל לא בסדר" ו"לא הוגן" כי יש לאנשים חולצות לחיצה שברור שזה "רמאות" ויוצר חוסר שוויון, ואתה מתחרה נגד מוזרקים אז שוב זה לא הוגן. אף אחד כאן לא מתחרה, הבחור יצא בהצהרות וגיבה אותן באופן בהחלט מינימלי, גם לי זה נראה לפי הסרטון שאין מצב שהוא לוחץ 150, אבל 140 זה עדיין מכובד ויותר מ99% מהפורום כאן.
לא הגיוני ששום דבר לא טוב, יש כאן אנשים שבצורה מאוד מאוד מאוד מגמתית משנים את הדעות שלהם לגבי דברים כמו שבירת מקביל ודברים דומים לפי שאיך שנוח להם לראות את הדברים ובמיוחד כלפי מי שמבצע את התרגיל...

Cuba 18-12-10 03:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1048586)
תפסיקו לראות הכל שחור על גבי לבן, אם תסתכלו טוב ולא תהיו כאלה אטומים תראו שהוא סביר מאוד להניח היה מסיים את החזרה לבד, ואחרי מבט חוזר הספוטר נגע באמת עם הקצה של האצבע, ולא נראה כאילו הוא מפעיל עזרה כלשהי, יש להיות ספוטר במובן הליצני שאתם צוחקים עליו אבל המצב הזה זה בדיוק המצב הכי קיצוני שיכול להיות מבחינת עזרה מינ' של ספוטר. אני בפעם הראשונה בכלל לא ראיתי שהספוטר נגע במוט... זה באמת להתעסק בקטנות, כולם מדברים על חוקי תחרות, אף אחד כאן לא התחרה, עכשיו יש תחרות, אף אחד לא מתחרה כי גם בתחרות "הכל לא בסדר" ו"לא הוגן" כי יש לאנשים חולצות לחיצה שברור שזה "רמאות" ויוצר חוסר שוויון, ואתה מתחרה נגד מוזרקים אז שוב זה לא הוגן. אף אחד כאן לא מתחרה, הבחור יצא בהצהרות וגיבה אותן באופן בהחלט מינימלי, גם לי זה נראה לפי הסרטון שאין מצב שהוא לוחץ 150, אבל 140 זה עדיין מכובד ויותר מ99% מהפורום כאן.
לא הגיוני ששום דבר לא טוב, יש כאן אנשים שבצורה מאוד מאוד מאוד מגמתית משנים את הדעות שלהם לגבי דברים כמו שבירת מקביל ודברים דומים לפי שאיך שנוח להם לראות את הדברים ובמיוחד כלפי מי שמבצע את התרגיל...

במילה אחת?

תכלס

Fatboy 18-12-10 09:37

ציטוט:

אבל אבל אבל אבל אבל אבל

SkateFreak 18-12-10 09:56

ציטוט:

מכבד אותך אחי. כל הכבוד
ולא בגלל שהסאבז׳קט זהאני
אתה רציני ישיר ולא מנופח

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:55.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ