ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלה חשובה מאוד לגבי חיטוב!: (https://israelbody.com/showthread.php?t=3167)

NIRAN 14-12-06 13:55

שאלה חשובה מאוד לגבי חיטוב!:

אני מעוניין להתחיל בחיטוב סטנדרטי (המדריך של משה) והשאלה שלי היא אם זה יקשה לי ללמוד כי עכשיו מתחילות לי כל הבגרויות, ואני לא רוצה להדפק מהבחינה הזו, אז מי שעשה חיטוב רגיל שיגיד איך הוא הרגיש בכל שלב בחיטוב
תודה מראש.

Ori-Silver 14-12-06 14:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי NIRAN
אני מעוניין להתחיל בחיטוב סטנדרטי (המדריך של משה) והשאלה שלי היא אם זה יקשה לי ללמוד כי עכשיו מתחילות לי כל הבגרויות, ואני לא רוצה להדפק מהבחינה הזו, אז מי שעשה חיטוב רגיל שיגיד איך הוא הרגיש בכל שלב בחיטוב
תודה מראש.

אצל כל אחד זה אחרת אני למשל מרוב שהייתי רגיל לאכול כמויות מטורפות במאסה וכבר נמאס לי מלראות אוכל לא הייתה לי בעיה להתרכז גם שהייתי על 100-120 גרם פחממה ליום ואפילו נהנתי מזה לעומת זאת אני מכיר אנשים שיורדים מ-200 גרם פחממה וכבר קשה להם להתרכז והם הופכים להיות עצבנים וחסרי ריכוז לדעתי תדחה את החיטוב עד שתיהיה קרוב לסיום הבגרויות כי השלבים הראשונים של החיטוב הם ממש לא קשים

יותם טלר 14-12-06 15:02

אני אישית התחלתי את הפסיכומטרי בחיטוב, והבחנתי בקושי ממשי בריכוז וכושר הקליטה שלי בהשוואה לתקופות אחרות.
החלטתי שאני עוזב את עניין החיטוב לטובת הלימודים, וחל שיפור שהיה בבחינת שמיים וארץ ברגע שחזרתי לצרוך פחמימות בכמות גדולה.

עצתי לך - לימודים חשובים יותר מכל חיטוב, עשה כל שביכולתך בכדי להגיע למצב פיזי אידאלי ללמידה.

- Idan - 14-12-06 15:27

אני גם עכשיו בחיטוב (כבר חודש וחצי) והתחלתי לימודים לפני חודשיים. עושה רושם שזה לא מפריע לי מבחינת ריכוז. זה דווקא מאוד נוח לי החיטוב הזה מבחינת אוכל, כי אני לא יכול לאכול הרבה באוניברסיטה.

Bullet 14-12-06 16:02

הא! אני לא יכול להתרכז עם יותר מדי פחממות :laugh:
עם חלבון ושומן בלבד אני חד כמו תער!

P-a-n-1-c 14-12-06 16:11

בולט אתה עדיין בחיטוב? :ph34r:

NIRAN 14-12-06 21:04

סבבה, עוד תשובות ודעות בבקשה

Bullet 14-12-06 21:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
בולט אתה עדיין בחיטוב? :ph34r:

בוא נגיד שכשאני עושה מסה, היא מאוד מאודדדדד מלוכלכת :wiggle:

P-a-n-1-c 14-12-06 21:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
בוא נגיד שכשאני עושה מסה, היא מאוד מאודדדדד מלוכלכת :wiggle:

חבל לדעתי :\
מאז שאני כאן בפורום לא ראיתי תגובות שלך שאתה עולה במאסה..
אתה עושה חודש מאסה חודשיים חיטוב? ביחס כזה כאילו?

igorek 14-12-06 21:11

זה אינדיבידואלי אני מניח.
לי אישית אין שום בעיות ריכוז גם על 20 גרם פחמימות ליום.

Bullet 14-12-06 21:13

ציטוט:

חבל לדעתי :\
מאז שאני כאן בפורום לא ראיתי תגובות שלך שאתה עולה במאסה..
אתה עושה חודש מאסה חודשיים חיטוב? ביחס כזה כאילו?

הממ אפשר לעלות במסה גם בגרעון קלורי. הכל תלוי בגנטיקה ובעד כמה אתה לא מאומן. תכלס מה שיש לי עכשיו עליי (בפלג גוף עליון בלבד) זה ברובו מאימונים בגרעון קלורי.

עד כמה שאני לא רוצה להודות (ולהאמין) בזה, לעיתים כשיש לי לחץ מלימודים או כל דבר אחר שלא מאפשר לי להתאמן- אני זורק הכל וחוזר למנהגי האכילה שהיו לי בעבר :ph34r: .
זה נראה כאילו שכשאני מגיע קרוב ל% שומן סביר (סביר בשבילי... לא 8% כמוכם חח)
משהו צץ ומקלקל הכל :sad: . כרגע אני מרוצה מהפלג גוף עליון שלי. לא רוצה שיגדל יותר, שיישאר כמו שהוא. אני מאמן פלג גוף תחתון רק מסוף החופש הגדול (כן כן אני יודע שזאת טעות קריטית, אבל לא הייתה לי את היוזמה ללמוד לעשות סקוואט ודדליפט) ככה שהרגליים שלי בינתיים גדלות.
יש לי קוואדס די חלשים... אבל ההאמס בסדר יחסית לזמן שאני מאמן אותם. בעזרת ה' נגיע ל100 קג דדליפט בחודש הבא.
ברגעים אלו אני סובל מכאבי תופת בגלל DOMS. שלשום היה אימון ממש ממש אינטניבי (כשל חיובי בכל הסטים+חזרתי על השיא שלי בבנצ' ל80 קג (12 חז')+3 סטים של 80 קג דדליפט רומני על 8 חז'... אני מתקדם במשקלים ממש כל שבוע!)
וההתאוששות שלי שווה לתחת. אז אתמול והיום ומחר אני מושבת לצערי.
אני גם מתגייס בקיץ אז לא יודע מה יהיה איתי בקטע של האימונים. נקווה לטוב.

P-a-n-1-c 14-12-06 21:14

יש לך עבר של אדם שמן?

Bullet 14-12-06 21:24

ציטוט:

יש לך עבר של אדם שמן?

אז מה אתה חושב שאני אקטומורף שעלה בשומן? :laugh:
לא נורא, בחופש חנוכה ננסה להוריד 2 קג שומן...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:39.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ