ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   "מחלת החגורה" מתפשטת במהירות (https://israelbody.com/showthread.php?t=7300)

Kachok 22-03-07 10:11

"מחלת החגורה" מתפשטת במהירות

היזהרו!!

http://img149.imageshack.us/img149/9...7122lh2.th.jpg

Bodybuilder 22-03-07 10:18

אולי יש לו כאב גב והוא לובש חגורה בגלל סיבה כולשהיא חחחחח Lol הוא עוד לא הבין כניראה למה צריך ללבוש חגורה
אני מקיר אנשים כאלה איזה מצחיק זה חחח,גם בלחיצת חזה משתמשים בחגורה

ran_z 22-03-07 11:42

חחחחחחחחחחח' תאמין לי צריכים לשים בחדרי כושר מש"ק משמעת כמו בצבא,,,יש אנשים שפשוט צריכים לקבל תלונה וללכת להישפט אצל המדריך הבכיר.

Kachok 22-03-07 11:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
חחחחחחחחחחח' תאמין לי צריכים לשים בחדרי כושר מש"ק משמעת כמו בצבא,,,יש אנשים שפשוט צריכים לקבל תלונה וללכת להישפט אצל המדריך הבכיר.

אני מניאק אם לא המדריך הבכיר אמר לו לשים את החגורה :helpsmilie:

SiX PACK 22-03-07 11:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z

חחחחחח XDDDDDD

Homie 22-03-07 11:46

עזבו שטויות, ראיתם איזה גב יש לבחור? פשוט מקרר.

Amit 22-03-07 12:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok

אולי יש לו בעיה בגב

Krazy-Hawk 22-03-07 12:36

חחחח מכיר תמחלה מאוד מדבקת היזהרו לא להתקרב לאנשים כאלה

Ori-Silver 22-03-07 12:57

חחח גדול!! צאיך להרביץ לדביל הזה..

Krazy-Hawk 22-03-07 13:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ORI-SILVER
חחח גדול!! צאיך להרביץ לדביל הזה..

:):):):) איזה צחוקים זה להביא לו מכות על זה שהוא טיפש :):):):)

Kachok 22-03-07 14:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Krazy-Hawk
:):):):) איזה צחוקים זה להביא לו מכות על זה שהוא טיפש :):):):)

הבחור הזה הוא דרישה מהלכת לכאפת שטות

Bullet 22-03-07 15:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
הבחור הזה הוא דרישה מהלכת לכאפת שטות

צריך לתלות אותו על אחד הווים בsquat rack

אליאב 22-03-07 15:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z

סבא רבה (אתה אוג' 01 לא? אתה סבא רבה שלי אני אוג' 05) אני מש"ק משמעת ותורנויות בקריה בתל אביב אני מוכן לתת תלונות לאנשים כאילה טיפשים בתנאי שהם נשפטים אצל גיל גרנות (:

Night_Wolf 22-03-07 16:00

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני שונא את האנשים האלה כלכך חבל על הזמן אחד מהעובדים בנפשונית שהוא שמן רצח היה עולה לעשות הליכון אם חגורה הוא היה חי בסרט שבלי החגורה לא שורפים קלוריות בהליכון נו בטח שמן מסריח סמתה תחגורה היא לחצה לך את הבטן פנימה אז אכלתה סרטים

מחלה מסוכנת מאוד אחי תודה על האזהרה!:diractor:

ran_z 22-03-07 18:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אליאב
סבא רבה (אתה אוג' 01 לא? אתה סבא רבה שלי אני אוג' 05) אני מש"ק משמעת ותורנויות בקריה בתל אביב אני מוכן לתת תלונות לאנשים כאילה טיפשים בתנאי שהם נשפטים אצל גיל גרנות (:

חחחחחחחחח' גדול!
סבא רבה עלק :clap:

חחח' אפשר לדבר עם גיל נעלה אותו על מדים נשים לו כומתה ונשלח אותו לבסיס שלך לשפוט את כל השחיפים...העונש..ריתוק לחדר אוכל.

יש לך עוד קצת פחות משנה וחצי תחזיק מעמד...אפילו שאני בטוח שאתה נהנה מהשרות..מש"ק משמעת תפקיד חביב מאוד....לא עושה תורנויות...וכול היום כולם מוצצים לך שתסדר להם לוח תורנויות "נוח".

Bullet 22-03-07 18:43

יאללה מקימים צבא חדר-כושר! מי בא ליחידת "סקוואט" ויחידת "דדליפט"? אני אהיה ביחידת
"בנצ' " וkachok יהיה ביחידת "רבע סקוואט".

Kachok 22-03-07 18:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
יאללה מקימים צבא חדר-כושר! מי בא ליחידת "סקוואט" ויחידת "דדליפט"? אני אהיה ביחידת "בנצ' " וkachok יהיה ביחידת "רבע סקוואט".

איזה צבא?
חוצמזה מגייסים בכלל אנשים עם תת משקל כמוך?

Leo 22-03-07 18:52

שלא יפול לו הגב אחורה מהמהירות....
אם זה מה שהוא עושה פה , איך הוא מרים את המשקולות פלסטיק וורודות אז?

את האמת גם העובדה שהוא על הליכון לא לטובתו.

noobit 22-03-07 19:31

חח ראיתי אותוט גם חח איזה מעפן הוא הנה יש לך מצלמה צלם את עצמך אני מת לראות מי אתה

אליאב 22-03-07 23:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
חחחחחחחחח' גדול!
סבא רבה עלק :clap:

חחח' אפשר לדבר עם גיל נעלה אותו על מדים נשים לו כומתה ונשלח אותו לבסיס שלך לשפוט את כל השחיפים...העונש..ריתוק לחדר אוכל.

יש לך עוד קצת פחות משנה וחצי תחזיק מעמד...אפילו שאני בטוח שאתה נהנה מהשרות..מש"ק משמעת תפקיד חביב מאוד....לא עושה תורנויות...וכול היום כולם מוצצים לך שתסדר להם לוח תורנויות "נוח".

כן התגייסתי בדיוק ב-1.8 יש לי קיצור של חודש וחצי כי אני פסול קורסים (וקיבלתי את התפקיד ללא קורס כולל השרוך החום - איזה שפיץ אני אה?) ועוד שנה ו-8 שעברתי כבר... אז זה יוצא שיש עוד תכלס שנה ו-2, ובא לי למות שאני כותב את זה כי זה מלאאאאאאאאאא זמן!!!! אבל לפחות אני סמל בעוד שבועיים מקבל את הדרגה סוף סוף :wiggle:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:38.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ