ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   אין לי באמת מילים לתאר מה שהולך בסירטון. (http://israelbody.com/showthread.php?t=80254)

Homie 05-09-13 13:46

אין לי באמת מילים לתאר מה שהולך בסירטון.

http://www.youtube.com/watch?v=YrKokRDSZYg

אופטימוס_פריים 05-09-13 17:44

בא לי להתאמן במכון קרוספיט רק כי מותר להתאמן בלי חולצה..

israbicep 14-09-13 23:01

לא ברור לי למה לא מאמצים שיטות קרוספיט למשל באימונים בצבא אם זה כל כך יעיל בשיפור הכושר הגופני
כנראה שהסכנה של פציעות מרובות בעייתית ולכן מעדיפים לא לקחת סיכונים

nadavmoore 15-09-13 00:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי israbicep (הודעה 1173718)
לא ברור לי למה לא מאמצים שיטות קרוספיט למשל באימונים בצבא אם זה כל כך יעיל בשיפור הכושר הגופני

כי בצבא עדיין לייצנים, במשרד הביטחון כבר מתאמנים בקרוספיט וזה יגיע לצבא מתישהו עוד 5 שנים אני מאמין.

SmokingSnake 15-09-13 03:44

מה שאתה רואה זה קרוספיטר מוכשר מאוד מול 2 בחורות, בנאדם שהתחיל להתאמן לפני חודשיים וקרוספיטר רזה שנראה שיכול לצאת ממנו משהו...

Homie 15-09-13 15:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי israbicep (הודעה 1173718)

מאיפה אתה מביא את כל ההצהרות האלו!?
איזה פציעות על מה אתה מדבר?
יש לך מתחרים שמתחרים כבר 5-7 שנים ברצף ב"אליפות העולם" של קרוספיט,
בן אדם שפעם בשנה מגיע לפיק של תחרות כנראה לא באמת נפצע.

DaSpider 15-09-13 20:42

קרוספיט זה בתאכלס שם מסחרי לcircuit training שעושים בצבאות שונים בעולם עשרות שנים, קרוספיט זה השם המסחרי שלו, בצבא בבריה"מ עשו אימונים מעגליים כאלה איזה 50 שנה לפני שמישהו שמע על המושג קרוספיט. תראו סרטוני אימונים ישנים בשחור-לבן של מתאגרפים וחיילים סובייטיים - נטו אימוני קרוספיט, כמו בסרטון בפוסט הזה.

Olonstake32 15-09-13 22:01

הבחורה שבהתחלה יותר סוסה ממני :(

Alon332 18-09-13 18:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1173728)
כי בצבא עדיין לייצנים, במשרד הביטחון כבר מתאמנים בקרוספיט וזה יגיע לצבא מתישהו עוד 5 שנים אני מאמין.

גם ככה קרוספיט זה לא יותר מטרנד אימונים בגופים הנ"ל, הרי בקרוספיט אין עבודה ממוקדת על הדרישות של הצבא, אין הליכות ארוכות עם תיק לואו בקרוספיט, אין ירי, אין קרב מגע. זה נטו אימון כושר, כמו מד"סים של ריצה ופק"לים פשוט עם גיוון. היתרון האמיתי היחיד הוא שבקרוספיט יש גם אימוני כוח, משהו שצה"ל מאוד לוקה בו וסיבה גדולה למה כל כך הרבה חיילים נפצעים בשירות.

DaSpider 18-09-13 20:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי alon332 (הודעה 1173943)
גם ככה קרוספיט זה לא יותר מטרנד אימונים בגופים הנ"ל, הרי בקרוספיט אין עבודה ממוקדת על הדרישות של הצבא, אין הליכות ארוכות עם תיק לואו בקרוספיט, אין ירי, אין קרב מגע. זה נטו אימון כושר, כמו מד"סים של ריצה ופק"לים פשוט עם גיוון. היתרון האמיתי היחיד הוא שבקרוספיט יש גם אימוני כוח, משהו שצה"ל מאוד לוקה בו וסיבה גדולה למה כל כך הרבה חיילים נפצעים בשירות.

היתרון בקרוספיט\אימון מעגלי שהוא משפר יכולת כללית ושילוב כמה מדדי כושר ביחד, בגלל זה כמעט כל סוג של ספורטאי או איש בטחון יכול להשתמש בו בתור כלי עזר, אבל כמובן שעבודה ממוקדת בתחום שבו אתה מתעסק זה ה-עיקר.

nadavmoore 18-09-13 21:24

בקרוספיט יש כן ריצות עם שקי חול, סחיבה של דברים כבדים למרחק (פארמרס ווק) ועוד שטויות. מה שטוב בקרוספיט זה אימון שיכול לעזור לך בכל תחום אתלטי\כושר כללי\פיתוח גוף רגיל (נערי חוף) ועוד מלא שטויות כל אחד יכול להתאים זאת למטרה שלו.

קרוספיט זה לא "טרנד" וזה לדעתי ישאר פה מהיום ועד עולם, בגדול ה"מטקונים" של הקרוספיט הם אימונים פונקציונאלים וזה נכון זה לא הומצא ע"י הקרוספיט זה הומצא לפני מליון שנה רק זה "הותאם" למתאמני איגרוף\לחימה משולבת או סתם לחימה כלשהי וצבא והיום התאימו את זה לאוכלוסיה הכללית +תחרויות ספונסרים ואתלטים שנראים טוב והנה לכם התוצאה

אי אפשר להתווכח עם תוצאות אבל...

Gambash 18-09-13 21:41

מטורףףף

אלברט ברכה 19-09-13 03:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1173948)
בקרוספיט יש כן ריצות עם שקי חול, סחיבה של דברים כבדים למרחק (פארמרס ווק) ועוד שטויות. מה שטוב בקרוספיט זה אימון שיכול לעזור לך בכל תחום אתלטי\כושר כללי\פיתוח גוף רגיל (נערי חוף) ועוד מלא שטויות כל אחד יכול להתאים זאת למטרה שלו.

קרוספיט זה לא "טרנד" וזה לדעתי ישאר פה מהיום ועד עולם, בגדול ה"מטקונים" של הקרוספיט הם אימונים פונקציונאלים וזה נכון זה לא הומצא ע"י הקרוספיט זה הומצא לפני מליון שנה רק זה "הותאם" למתאמני איגרוף\לחימה משולבת או סתם לחימה כלשהי וצבא והיום התאימו את זה לאוכלוסיה הכללית +תחרויות ספונסרים ואתלטים שנראים טוב והנה לכם התוצאה

אי אפשר להתווכח עם תוצאות אבל...

אי אפשר להתווכח עם איזה תוצאות?
אתה יכול להגדיר במדויק ובייחודיות מה זה קרוספיט? לא נראה לי כבר, כי כל דבר כבר הספיקו לשלב בקרוספיט.

הדבר היחיד שאתה לא יכול להתווכח איתו הוא שאתלט חזק יותר הוא בהכרח טוב יותר ואתלט מהיר יותר הוא בהכרח אתלט טוב יותר. איך שקרוספיט תערבל את הנתונים האלה לכדי תוצאה זה כבר סיפור אחר ויש שיטות יותר טובות ויותר ספציפיות לפתח את 2 הדברים האלה.

אגב, מאמנים כמו לואי סימונס, ג'ו דיפרנקו וצ'ארלס פוליקווין מאמנים אתלטים מכל הסוגים ומכל המינים ומשיגים אויתם תוצאות מטורפות, בגלל הספציפיות באימונים שלהם, ספציפיות היא משהו שחסר בקרוספיט ומחזק את מה שנאמר פה למעלה לגבי החוסר מיקוד שלה.

Homie 19-09-13 18:26

זה נכון ולא נכון מה שאתה אומר,
בסופו של דבר חשוב מאוד להיות טוב בהרמת משקולות = להיות חזק,
איך שלא מסובבים את זה צריך להיות חזק בשביל להיות טוב בקרוספיט, או בעצם ברוב הדברים,
ברגע שאתה חזק בתנועות המורכבות אתה תיהיה בוודאות טוב יותר,
ובגלל זה רוב המכוני קרוספיט הרציניים והמתחרים הרציניים מתאמנים בתוכניות כוח קלאסיות בחלק של הכוח
של האימון, ברור שה"גבלה" של משקל גוף וחוסר הספציפיות מונע מהם להגיע לתוצאות תחרויות רשמיות
בpl, אבל בוא נגיד ככה כשלרוב המתחרים הטובים יש מעל 150 קילו קלין אנד גרק, אתה לא יכול להגיד
שזה לא ספורט של כוח, וכשכל המתחרים יודעים ללכת על הידיים, ולעשות 26896 מאסל אפים אתה גם לא יכול
להגיד שזה לא ספורט של גימנסטיק, זה כל היופי להיות כמה שיותר חזק שאתה יכול, שלצורך העניין
חוץ מה"הגבלה" של משקל גוף (כי אין מה לעשות אתה לא יכול לשקול 100+ ולהיות קרוספיטר טוב)
אין באמת סיבה שתגביל כל קרוספיטר להתחזק כמה שאפשר, ושוב אתה רואה את זה, לרובם יש 200+/- קילו הייבר סקוואט על משקל 75-90 קילו, זה נתון יפה בהחלט, כנ"ל דד ליפט של 230-260 קילו ופרס של 90-100+/-

nadavmoore 19-09-13 19:13

התוצאות שדיברתי עליהן הם ברמת ההכרה של הספורט הזה, האתלטים המדהימים שמתחרים בו והבאז הענק שיש סביבו. זה שבארץ יש הרבה מ1צצים שחושבים שהם ריץ פרונינג זה משהו אחד אבל בכללי אין מה לעשות "קרוספיט" המותג הכניס הרבה יותר עניין ואימונים שבעבר היו כביכול רק ל "אתלטים" גם לאוכלוסיה הכללית וזה יפה ונכון ומצויין לדעתי וזה הרבה יותר טוב מהגישה של כל מכון כושר בארץ אז מה רע פה בעצם?

אלברט ברכה 20-09-13 03:54

קרוספיט משרתת את ענפי הכח בפרט אבל בעיקר את הליפטינג והרמת משקולות ככה שבסך הכל אני די בעד, אני פחות מתחבר לאימונים שהם barbell less אבל בסהכ קונדישנינג וGPP גבוה גם ככה עוזרים לבן אדם להשאר בריא ולהמשיך להתקדם.

אני לא חושב שאני אי פעם אפנה לזה או אמליץ על זה, בטח לא לפני התמקדות של שנה-שנתיים בכח טהור, אבל זה בוודאות עדיף על כל זונות האירובי וכל הזיוני שכל שרצים היום בחדר כושר.

אני כן הייתי שמח אם אנשים היו פונים לקרוספיט במקום כל התכניות זבל האלה של AB וארבע אירובי בשבוע, או "חיטוב, מאסה, חיטוב" שזה total waste of time.
בכל מה שקשור לbody recomposition אני מאוד מחזיק מקרוספיט, כל עוד כמובן יש בסיס רחב של כח, וככל שהמתאמן יהיה חזק יותר כך הוא יוכל להשיג תוצאות טובות יותר.

אני מקווה שיום אחד כל התכניות פיגור שכלי האלה שציינתי בפסקה הקודמת יעלמו מהעולם.

Homie 20-09-13 13:29

אמן..

nadavmoore 20-09-13 13:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אלברט ברכה (הודעה 1173982)
קרוספיט משרתת את ענפי הכח בפרט אבל בעיקר את הליפטינג והרמת משקולות ככה שבסך הכל אני די בעד, אני פחות מתחבר לאימונים שהם barbell less אבל בסהכ קונדישנינג וgpp גבוה גם ככה עוזרים לבן אדם להשאר בריא ולהמשיך להתקדם.

אני לא חושב שאני אי פעם אפנה לזה או אמליץ על זה, בטח לא לפני התמקדות של שנה-שנתיים בכח טהור, אבל זה בוודאות עדיף על כל זונות האירובי וכל הזיוני שכל שרצים היום בחדר כושר.

אני כן הייתי שמח אם אנשים היו פונים לקרוספיט במקום כל התכניות זבל האלה של ab וארבע אירובי בשבוע, או "חיטוב, מאסה, חיטוב" שזה total waste of time.
בכל מה שקשור לbody recomposition אני מאוד מחזיק מקרוספיט, כל עוד כמובן יש בסיס רחב של כח, וככל שהמתאמן יהיה חזק יותר כך הוא יוכל להשיג תוצאות טובות יותר.

אני מקווה שיום אחד כל התכניות פיגור שכלי האלה שציינתי בפסקה הקודמת יעלמו מהעולם.

אז הנה אתה רואה, כן יש תוצאות :)

the raccoon 20-09-13 15:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אלברט ברכה (הודעה 1173982)
קרוספיט משרתת את ענפי הכח בפרט אבל בעיקר את הליפטינג והרמת משקולות ככה שבסך הכל אני די בעד, אני פחות מתחבר לאימונים שהם barbell less אבל בסהכ קונדישנינג וgpp גבוה גם ככה עוזרים לבן אדם להשאר בריא ולהמשיך להתקדם.

אני כן הייתי שמח אם אנשים היו פונים לקרוספיט במקום כל התכניות זבל האלה של ab וארבע אירובי בשבוע, או "חיטוב, מאסה, חיטוב" שזה total waste of time.

אתה נגד ab גם אחרי טקסס נניח ?

מה הבעיה במסה וחיטוב לסירוגין ?

אני גם שונא קרוספיט :) חח

gorneo1 20-09-13 16:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1173728)

מי אמר לך את זה?

עוד לפני שעשו קרוספיט ביחידות מיוחדות בצבא ובמשרד עשו רוטינות אימונים משולבות...
של הרבה תרגילים ובעיקר תרגילי ברזל...

הכל הגיע מהדוד סם- וגם שם בזמנו לא קראו לזה קרוספיט, קראו לזה לשפר את הכושר...

לא בקטע רע כי אין לי מושג מה עשית בצבא, אבל בצבא שאני עשיתי [3.5 שנים יש לציין ותבין לבד מה זה אומר] לא היו ליצנים... :)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:01.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ