ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   שריפת קלוריות באימון משקולות (https://israelbody.com/showthread.php?t=11486)

Ori-Silver 04-06-07 22:27

שריפת קלוריות באימון משקולות

מה הטווחים של הקלוריות שנשרפים באימון משקולות ממוצע?

Homie 04-06-07 22:29

אני זוכר נכון 150-300 קלוריות

gps 04-06-07 22:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Ori-Silver
מה הטווחים של הקלוריות שנשרפים באימון משקולות ממוצע?

לפי אולימפוס למשקל 80 קילו לזכר משו כמו 700 קלוריות
http://www.olympusfit.co.il/show_mam...at_id=11&id=50

(אתה לא חייב לעשות את כל החישובים אלא רק את הסעיף של פעילות גופנית כבדה)

למרות שהיה מחשבון אחר נראה לי של ynet אני אחפש בהמשך
לפי שם זה היה הרבה יותר.. משו בסביבות ה 1500 אפילו

m0she 04-06-07 22:32

בערך 10 קלוריות לסט

Leo 04-06-07 22:43

א. אימןו משקולות יכול לשרוף פחות מ20 קלוריות
ויותר מ.2000

לדוגמה: אימון Hit בפיצול גדול שבוא אתה עושה איזה 3-5 סטים לתרגילים לא מורכבים מי יודע מה

מול , אימון סטרונגמן שנמשך 2-6 שעות עם ווליום ומשקלים מטורפים (מן הסתם אתה מרים פי 2 משקל לאותו מרחק? הוצאת על זה פי 2 אנרגייה) בתרגילים מורכבים , ודברים כמו גרירת משאיות וfarmers Walk

ב.מה שחשוב זה לא הקלוריות שנשרפות באימון אלא אחרי האימון.
זה למה עשו בדיקות וגידלו שהפרוטוקול של טבאטה לאימון אירובי יעיל פי כמה לשריפת קלוריות מאימון אירובי "רגיל" אפילו שהוא נמשך רק 4 דק' (מתוכן רק 2:50 דק' אתה עושה משהו)

ג:
נ.ב
אני לא מבן מאיפה כל ה"נתונים" האלה כמו ה0.4 גרם חלבון אחרי אימון לקילו ... שמקובל לומר פה...
זה שווה לבולשיט מי שחישב את זה כנראה טעה או הוציאו את הדברים שלו מהקשרו

Bullet 04-06-07 23:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Leo
אני לא מבן מאיפה כל ה"נתונים" האלה כמו ה0.4 גרם חלבון אחרי אימון לקילו ... שמקובל לומר פה...
זה שווה לבולשיט מי שחישב את זה כנראה טעה או הוציאו את הדברים שלו מהקשרו

אתה צודק. ההמלצה מתייחסת ל0.5% מהאוכלוסיה שעושה אימון פחות מ3 שעות והדופק הממוצע באימון הוא לא 180 בדקה.

Elevation 04-06-07 23:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
אתה צודק. ההמלצה מתייחסת ל0.5% מהאוכלוסיה שעושה אימון פחות מ3 שעות והדופק הממוצע באימון הוא לא 180 בדקה.

אני לא מאמין שאתה טרחת להגיב לזה בכלל.

Bullet 04-06-07 23:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Elevation
אני לא מאמין שאתה טרחת להגיב לזה בכלל.

אוה, פעם הייתי מגיב לו יותר, אני במגמת ירידה... אני מתחיל לוותר.

Leo 05-06-07 00:05

עכשיו נזכרתי מי היה השלישי בחבורה שבאו לקלל בכל הודעה שלי

למי שאין שכל:

יש הבדל אם אתה עובד שעה , חצי שעה או שעה וחצי , ויש הבדל אם אתה מרים משקלים גבוהיים יחסית למשקל הגוף שלך , אם יש לך קצת או הרבה אחוזי שומן , ההמלצה הכללית תקפה אולי ל 20% מהאוכלוסייה.
אז מה שבין ה80% האחרים יש 0.5% שדיברתי עליהם כדוגמה קיצונית כדי להבליט את העסק

ומי שמצליח צריך לחפש מה שמתאים לו יותר ולא לחפש אחרי המלצות "שמתאימות לכולן"

Bullet 05-06-07 00:12

אם ההמלצה הכללית הייתה תקפה ל20% מהאוכלוסיה, היא לא הייתה כל כך כללית.
סט משקולות הוא אנאירובי, ובאנאירובי האנרגיה שנשרפת קטנה מאוד יחסית לאירובי. דקה של הליכה מהירה זה ~10 קלוריות. כך גם דקה של דחיקת חזה אני משער. סקוואט אמור לשרוף יותר קלוריות, לא בכל כך הרבה. יש גם התאוששות, אבל היא לא גרנדיוזית. יש גם גבול לכמה שאתה יכול להתאושש ביום אחד. מעבר לכמות מסוימת של סטים/poundage אתה כבר לא תתאושש ביום אחד ותהיה באימון יתר, זה קאונטר-פרודקטיב

Leo 05-06-07 00:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
אם ההמלצה הכללית הייתה תקפה ל20% מהאוכלוסיה, היא לא הייתה כל כך כללית. no shit?
סט משקולות הוא אנאירובי, ובאנאירובי האנרגיה שנשרפת קטנה מאוד יחסית לאירובי. דקה של הליכה מהירה זה ~10 קלוריות. כך גם דקה של דחיקת חזה אני משער. סקוואט אמור לשרוף יותר קלוריות, לא בכל כך הרבה. יש גם התאוששות, אבל היא לא גרנדיוזית. יש גם גבול לכמה שאתה יכול להתאושש ביום אחד. מעבר לכמות מסוימת של סטים/poundage אתה כבר לא תתאושש ביום אחד ותהיה באימון יתר, זה קאונטר-פרודקטיב

אהם , אימון יתר זה דבר אחד , אבל הכוונה כמובן לא להמליץ לאף אחד לעשות שום דבר אלא לומר כמה קלוריות באמת נשרפות בגלל אימון משקולות (לחשוב על מהלך האימון בלבד זה בעייה)

כמו כן בעבודה אנאירובית אי אפשר להחשיב שכל הקלוריות שנשרפו זה רק האנרגייה שהגוף היה צריך כדי להזיז את המוט מX לY מספר חזרות קטן , נכון יותר לאירובי שמה זה קרוב יותר לזה

אבל באימון אנאירובי יש עוד גורמים

חוץ מזה אני זוכר היה איזה סמינר גדול אחד לא מזמן בארה"ב שמה דיברו על הנושא , וטוענים שהשריפה הקלורית מאימון אנאירובי יכולה להיות גדולה פי 3 ממה שחשבנו קודם.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:54.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ