ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   חיטוב לתחרות (https://israelbody.com/showthread.php?t=53370)

רועי ב.א 05-05-09 14:50

חיטוב לתחרות

מכל המקצוענים פה..האדמור,ניגרי ענק,געלד,יהודה,האשם,מישל,ארבל וכו'

מישהו יכול לספר קצת על התפריט של חיטוב לתחרות?כמה זמן לא אוכלים פחמימות?מה אוכלים במשך היום?כמה זמן לפני תחרות לא שותים?איך לא מתים מדבר כזה וכו'..

Elad12 05-05-09 15:00

ממה שאני יודע,יומיים לפני תחרות בקושי שותים.

Pro_XXL_Universe 05-05-09 16:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי רועי ב.א (הודעה 824167)
מכל המקצוענים פה..האדמור,ניגרי ענק,געלד,יהודה,האשם,מישל,ארבל וכו'

מישהו יכול לספר קצת על התפריט של חיטוב לתחרות?כמה זמן לא אוכלים פחמימות?מה אוכלים במשך היום?כמה זמן לפני תחרות לא שותים?איך לא מתים מדבר כזה וכו'..

תיראה,זה לא דבר שלדעתי אפשר לסכם בכתיבה זה דבר ראשון.שנית מדובר בך תאמת בנתונים שלך..זה לא כמו שיש לך נגיד תוכנית אימונים מסוימת שכמה אנשים עושים בידיוק אותו הדבר,תלויי על כמה אחוזי שומן אתה,איך אתה מגיב לחיטוב אם אתה מתחטב מהר או לאט,צריך לשלב אם זה גם סייקל מתאים כדי שלא תפרק שריר על הדרך:)בעקרון התקופה הכי קשה בחיטוב הזה אני יכול לומר ולדעתי הרבה יסכימו איתי זה החודשיים האחרונים לפני הבמה,פשוט סיוט!שאתה כבר נימצא על פחות מ100 גרם פחמימה,פעמיים ביום אירובי (תלויי באחוזי שומן שלך וגנטיקה שלך יש אנשים שמספיק פעם אחת) פלוס אימוני משקולות שאתה מרגיש שאתה מתעלף והרצון שלך להתחרות ועוד כמה דברים אלו הדברים היחידים שמחזיקים אותך.
לא שותים?הכוונה לייבוש,בד"כ זה בשבוע האחרון וזה לא שאתה לא שותה בכלל אתה שותה בד"כ מים דלי נתרן (אקוואה נובה לדוגמא) ויש כאלו שאפילו שותים מים מזוקקים שקונים מבית מרקחת ואני רציני!ובנוסף לזה אתה משלב אלדקטון ופוסיד (משתנים) כדי להביא את הגוף שלך לייבוש כמעט מקסימלי לתחרות.זה לא לגמרי לא שתות אבל זה פשוט גהנום בפני עצמו ולפעמים מדובר בכמויות ממש קטנות של מים (ליטר ליום ופחות מזה).כמובן שתוך כדי הזמן הזה גם יש לך את השלב של "המעסת פחמימות" לקראת התחרות שמע כל הדיבורים האלו והמר ישראל הקרוב...באמת שעושה חשק להתחרות אחו :):):):):):) אם כל הסבל שבהכנה.ומי שעמד על במה יודע מה ההרגשה להיות שם.

gil-da91 05-05-09 17:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe (הודעה 824257)
תיראה,זה לא דבר שלדעתי אפשר לסכם בכתיבה זה דבר ראשון.שנית מדובר בך תאמת בנתונים שלך..זה לא כמו שיש לך נגיד תוכנית אימונים מסוימת שכמה אנשים עושים בידיוק אותו הדבר,תלויי על כמה אחוזי שומן אתה,איך אתה מגיב לחיטוב אם אתה מתחטב מהר או לאט,צריך לשלב אם זה גם סייקל מתאים כדי שלא תפרק שריר על הדרך:)בעקרון התקופה הכי קשה בחיטוב הזה אני יכול לומר ולדעתי הרבה יסכימו איתי זה החודשיים האחרונים לפני הבמה,פשוט סיוט!שאתה כבר נימצא על פחות מ100 גרם פחמימה,פעמיים ביום אירובי (תלויי באחוזי שומן שלך וגנטיקה שלך יש אנשים שמספיק פעם אחת) פלוס אימוני משקולות שאתה מרגיש שאתה מתעלף והרצון שלך להתחרות ועוד כמה דברים אלו הדברים היחידים שמחזיקים אותך.
לא שותים?הכוונה לייבוש,בד"כ זה בשבוע האחרון וזה לא שאתה לא שותה בכלל אתה שותה בד"כ מים דלי נתרן (אקוואה נובה לדוגמא) ויש כאלו שאפילו שותים מים מזוקקים שקונים מבית מרקחת ואני רציני!ובנוסף לזה אתה משלב אלדקטון ופוסיד (משתנים) כדי להביא את הגוף שלך לייבוש כמעט מקסימלי לתחרות.זה לא לגמרי לא שתות אבל זה פשוט גהנום בפני עצמו ולפעמים מדובר בכמויות ממש קטנות של מים (ליטר ליום ופחות מזה).כמובן שתוך כדי הזמן הזה גם יש לך את השלב של "המעסת פחמימות" לקראת התחרות שמע כל הדיבורים האלו והמר ישראל הקרוב...באמת שעושה חשק להתחרות אחו :):):):):):) אם כל הסבל שבהכנה.ומי שעמד על במה יודע מה ההרגשה להיות שם.

חתיכת השקעה חביבי.
ראיתי תוכנית ביס דוקו על איזה בודילבילדר צעיר וראיתי שהוא שתה בקבוק יין יום לפני התחרות בשביל לקבל ייבוש טוב.

רועי ב.א 05-05-09 18:45

ואי תודה על התשובה הכל כך טובה אחי..
קראתי הכול אירובי לא יפרק שריר גם עם סייקל?אני לא עושה אירובי חח משחק גג פעמיים כדורגל בשבוע בשביל הכיף ואי זה נשמע אחד הקשים פעמיים ביום!

יש לחיטוב הזה השפעות לוואי?יעני יכולים להתעלף אפילו יותר גרוע וכו'?נזק לעתיד?

פעם שמעתי משפט שאני עדיין לא יכול להגיד אם הוא נכון או לא כי לא חוויתי את זה..מי שלא עבר חיטוב לתחרות לא יודע מה זה באדיבילדינג

arbel2 05-05-09 18:54

עם כמה שזה מחמיא ,השם שלי עדיין לא צריך להיות ברשימה הזאת שכן עדיין לא עשיתי חיטוב לתחרות.

gil-da91 05-05-09 20:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 824389)
עם כמה שזה מחמיא ,השם שלי עדיין לא צריך להיות ברשימה הזאת שכן עדיין לא עשיתי חיטוב לתחרות.

מתי רואים אותך על הבמה?

haim15 05-05-09 21:32

גלעד אתה מתחרה השנה במר ישראל?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:22.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ