ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   הבדל בין העדות סקר (https://israelbody.com/showthread.php?t=2307)

the answer 18-11-06 22:06

הבדל בין העדות סקר

למי אתם חושבים יש תגנטיקה הכי טובה לפיתוח גוף בארץ מזרחים אשכנזים אתיופים פיליפינים צינו גם עדה מסוימת אם אתם רוצים

amir harduf 18-11-06 22:08

חשבתי הרבה זמן על התשובה.. אבל הגעתי למסקנה שפשוט אני לא יכול לענות על השאלה.. המון תשובות אפשר לתת כאן...

Leo 18-11-06 22:11

רוסים (ערבים לא הייתי אומר כי זה שהם לא עושים צבא לא משנה להם את הגנים)

מתן18 18-11-06 22:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Leo
רוסים (ערבים לא הייתי אומר כי זה שהם לא עושים צבא לא משנה להם את הגנים)

משנה את הגנים??

WTF DUDE???

Tnavon 18-11-06 22:15

אם אתה שואל על חיטוב אז ניראה לי שמזרחים
בכל מאות שנים האלה המזרחים חיו בתנאי חום וברעב ככה שיש להם מעט מאוד אחוזי שומן ואז בטח גם יש להם גנטיקה מצויינת של חיטוב ועלייה נקייה

מה שאמרתי זה לפי ההיגיון......תקנו אותי אם אני טועה

Leo 18-11-06 22:16

הם לא עושים צבא ויש להם יותר זמן להשקיע בפיתוח גוף. ( יש הרבה ערבים בתחרויות בארץ ככה שחשבתי שכמה יגידו)

אצלי במכון יש כמה רוסים עם מאסה של 120~ קילו יחסית חטובה ורוב המכון שלי רוסים ואם יש לא רוסים נגיד אשכנזים או אחרים הם בדרך כלל שחיפים.

Night_Wolf 18-11-06 22:16

חחחחחחחחח כל אחד יש תגנטיקה שלו,אם היא טובה או לא זה לא תלויי בעידה או בלאום שלו...
בכל מקרה אם אתה רוצה אחי שאני יענה לך על השאלה שלך אז רוב האנשים ה"סוסים" מהאיזור שלי הם גרוזינים

VoRteX 18-11-06 22:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Tnavon
אם אתה שואל על חיטוב אז ניראה לי שמזרחים
בכל מאות שנים האלה המזרחים חיו בתנאי חום וברעב ככה שיש להם מעט מאוד אחוזי שומן ואז בטח גם יש להם גנטיקה מצויינת של חיטוב ועלייה נקייה

מה שאמרתי זה לפי ההיגיון......תקנו אותי אם אני טועה

בגלל זה הם גם שחיפים וחלשים(לא כולם כמובן)... וכמו שאמרת תנאי חום (שמש) בגלל זה רובם גם שחומים.

ו-Night Wolf אחי העדה כן משנה... שים לב שהאשכנזים לבנים... זה נובע ממיקום גאוגרפי ופעילות... לא חשופים הרבה לשמש ולכן לא צריכים להיות שחומים... לעומת המזרחים.

Tnavon 18-11-06 22:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VoRteX
בגלל זה הם גם שחיפים וחלשים... וכמו שאמרת תנאי חום (שמש) בגלל זה רובם גם שחומים.

שחיפים וחלשים , אבל עם הם יתחילו להתאמן אז יהיה להם גנטיקת חיטוב מעולה......לא ככה??

TZAHI10 18-11-06 22:19

אני יכול להגיד מי הכי גרועים: האתיופים. כולם שחיפים, מתי ראיתם אתיופי שמן עם כרס? או אתיופי עם שרירים גדול? זה אחד ל1000.

Leo 18-11-06 22:20

האנדו-מזומורפים שרוב הרוסים האמיתיים כאלה הכי טובים לפיתוח גוף במיוחד חובבני , המזו-אקטומורפים ( מזרחים ) טובים להיות דוגמני תחתונים

VoRteX 18-11-06 22:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Tnavon
שחיפים וחלשים , אבל עם הם יתחילו להתאמן אז יהיה להם גנטיקת חיטוב מעולה......לא ככה??

תשמע... אני לומד בבי"ס ש-90% ממנו מרוקואים... ולפחות 85% מהם הם שחומים... ורובם שחיפים וכן הם די חטובים (להרבה מהם יש קוביות בבטן שהם מתלהבים כל היום וקצת ורידים בידיים) ויש גם כמה מרוקאיים בהמות אני לא אשקר

the answer 18-11-06 22:21

ההגיון אומר שמזרחים שיותר עבדו אם הגוף במשך דורות יהיו יותר חזקים ואשכנזים שעבדיו יותר אם המוח יהיו יותר חכמים תקנו אותי אם אני טועה ודרך אגב לדעתי ערבים גם מנופחים ממש ולא רק חזקים וחטובים יש להם גנטיקה הכי טובה בגוף ואני לא דווקא מדבר רק על מפתחי גוף אני מדבר בכללי על אנשים אפילו בלי להיתאמן

Gamerrrrr 18-11-06 22:22

ואחרי זה אתם קוראים לי ולעומרי גזענים הא???

Tnavon 18-11-06 22:22

אם תילך למרוקו ותוציא איזה נער ותביא אותו לפה ותרגיל אותו לתזונה נכונה ולהתאמן כמו שצריך,לדעתי הוא יהיה סוס חטוב ביותר

Leo 18-11-06 22:23

והרוסים שעבדו בפרך ביום בדצ'ה וחיברו יצירות מופת בלילה הם השילוב.

Gamerrrrr 18-11-06 22:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the answer
ההגיון אומר שמזרחים שיותר עבדו אם הגוף במשך דורות יהיו יותר חזקים ואשכנזים שעבדיו יותר אם המוח יהיו יותר חכמים תקנו אותי אם אני טועה ודרך אגב לדעתי ערבים גם מנופחים ממש ולא רק חזקים וחטובים יש להם גנטיקה הכי טובה בגוף ואני לא דווקא מדבר רק על מפתחי גוף אני מדבר בכללי על אנשים אפילו בלי להיתאמן

זה דווקא פחות נכון, תנאי המחייה הצפון אירופאים (סקנדינביה רוסיה, פינלנד) והצורך בטיפוס כיוון שחוץ מנורבגיה הכל מישור, גרמו לבני האדם שם להתחזק גנטית מאשר ברעב המזרחי

VoRteX 18-11-06 22:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
ואחרי זה אתם קוראים לי ולעומרי גזענים הא???

חחח מי קרא לכם גזענים חוץ מ ZOZO

Gamerrrrr 18-11-06 22:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VoRteX
חחח מי קרא לכם גזענים חוץ מ ZOZO

יותר מידי אנשים.

Bullet 18-11-06 22:25

אתם כולכם מדברים שטויות!!!
כולם יודעים שהאתיופים הם מלכי האנאבוליות!!!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:08.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ