ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   מה לאכול בשביל להיות חזק וגדול \ איש הלילה (http://israelbody.com/showthread.php?t=66629)

Homie 12-09-12 21:12

חחחחח

DanikNAC 12-09-12 22:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1141165)
בובלה , אני מתיחס לספורטאים בארץ שדורשים צומי לא לאלופי עולם .
אלה שהבאת מגיע להם פרגון אבל אני נורא מצטער אליבמבה לא מגיע לו פרגון לא לכל ספורטאי מגיע מצטער מאוד

אמרתה שכול ספורטאיםעד 70 ליגה ד
תעשה חיפוש ספורטאים בחול תרא מזה הפצצה

אלברט ברכה 12-09-12 23:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אלירמבו (הודעה 1140926)
טייני, הכוונה שלי שדווקא אנשים שיש להם הישגים, אין להם פה גדול כמו שלכם,(ואת זה אני ועוד אנשים מעריכים) הם לא צריכים כי יש להם מה להראות, לך ולהומי חוץ מפה גדול, והומור של ילדים בני 12, אין שום דבר להראות, וכן יש לי הישגים, חוץ מפה גדול, תסתכל בעובדות, (שאני טבעי לחלוטין עליתי על במה, ולא נפלתי מאחרים שעם חומרים, והייתי שמן, וכו') ולך חוץ מבדיחות לא מצחיקות אין שום דבר להראות, הומי עשה לעצמו תפאדיחה שהוא השווה תמונות שלו לשלי, כנראה אתה קצת יותר חכם, אז אתה ממשיך עם הדיבורים בלי בסיס (נקודה למחשבה)....

א. אתה באמת חושב שהומי שחיף?
ב. אתה באמת חושב שכל אחד עושה 200 דדליפט? איפה ה200 דדליפט שלך?

אלברט ברכה 12-09-12 23:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daniknac (הודעה 1140935)
למי איכפת מהעולם
אתה נמצא בפורום פיתוח גוף לא אצל פסיכולוג
מדברים פה אל פיתוח גוף ולא אל נושאים אישים אחרים וגם (כוח תזונה וכו) כול מה שקשור לספורט הברזל
תפסיקו לעקוץ כול אחד שנרא טוב
תפרגנו חברה תפרגנו תחפשו תדברים הטובים בכול אחד זה רק יביא מוטיבציה להמשיך
ביקורת בונה מתקבלת גם אבל בלי עקיצות זה מיותר גם ככה הספורט בארץ נרא כמו o של אסלה אחרי חרבון

אני חייב להגיד שהתבגרת בזמן האחרון ועכשיו אפשר לקרוא את התגובות שלך בכיף.
אבל, ההפרדה המוחלטת שאתה עושה בין בילדינג לאימוני כוח לא נכונה, הם מאוד מאוד דומים, גם בתזונה וגם באימונים, הם יותר דומים מאשר שונים.

כל ה"שיטות" והשטיקים שיש לבילדרים (בעיקר בארץ) הם יותר נגזרת של חומרים\משתנים\תזמון ופחות אימונים ואוכל. יש בארץ ככ הרבה בילדרים שהם חלשים כמו ילדות ועדיין מתחרים, זה לא אומר שלא צריך להיות חזק בשביל להיות בילדר, זה אומר שהם פשוט מזריקים ארגזים של חומרים.

ואגב, בקשר להודעה קודמת, אם היית חלש גנטית גם היית בילדר גרוע, אבל זה לא המצב.

אלברט ברכה 12-09-12 23:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1141175)
אלי, תגובה רצינית: דוגרי, מה שאתה עשית יכול לעשות כל אחד עם גנטיקה סבירה בשנה אחת . זה לא מרשים אף אחד , מצטער. השאלה מה הוא העיסוק שלך? אם אתה "מפתח גוף" אפילו חובבן , אתה לא ברמה גבוהה בכלל אולי בפורום הזה כן, סבבה , אז ילדים בני 15 מתלהבים ממך אבל אם היית בא לגו אקטיב וויצמן למשל , לא היו שמים לב אלייך בכלל חצי משם גדולים וחזקים. הבעיה היא שאתה חושב שאתה מבין גדול ובעצם אין לך מושג לא בפיתוח גוף כי אתה לא מיוחד מבחינת מסת שריר כמו שאמרתי , לא בתזונה. כי את כל הדיאטה שלך עשית עם גיל ובסופו של דבר הגעת לבית חולים... ולא באימוני כוח ותרגילים מורכבים - כי אתה לא עוסק בזה בכלל. זה שעשית קורס בווינגייט אבל זה עשו כמעט חצי פורום וגם המטרילים (כולל אני) זה לא נותן לך דבר וחצי דבר. אז תבין את מקומך ואנשים יפסיקו להטריל אותך. זה הכל בהצלחה...

אח שילי אתהההההההההההההההההההה

Cuba 12-09-12 23:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daniknac (הודעה 1141212)
אמרתה שכול ספורטאיםעד 70 ליגה ד
תעשה חיפוש ספורטאים בחול תרא מזה הפצצה

יא חתיכת אימבציל גם הבילדרים שאתה הבאת הם שוקלים 90 קילו מה אתה רוצה אשכרה בילדרים זה אנשים ללא שכל .
צריך בכל איגוד לעשות מבחן למה נראה לי גן טרום חובה לא עברתם

Homie 13-09-12 12:17

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אגב לדעתי, שוב לא אמור להיות כזה הבדל בין האימונים, אולי טיפה מבחינת הנפח אבל גם לא יותר מדי,
בנוסף כמו שאמרתי כבר, הבילדרים הכי גדולים היו גם חזקים מאוד והתאמנו בחזרות נמוכות כחלק מתוכנית
האימונים שלהם.

Cuba 14-09-12 06:18

מסכים איתך , ראה ערך קולמן היה דופק 2 חזרות לדדליפט עם 350 קילו

SmokingSnake 14-09-12 22:49

פעם הייתי נכנס לדיונים האלה, אבל אני עסוק בלאכול ולהתאושש יותר עכשיו

לעולם יהיו שני סוגים של גולשים קיצוניים:
1. "מפתחי גוף" על 90 קילו ב"מאסה" שחושבים שזה מרשים מישהו שיש להם יד 44 וחייבים לצאת מול כל העולם ולהצטלם ערומים באמצע החדר משקולות(wtf)

2. ילדים שעושים תכנית כוח, עושים 130 קילו סקוואט ו170 דדליפט וחושבים שהם סופרמן ומתאמנים הכי חזק בעולם ולא יודע מה

תתאמנו, תתקדמו כל אחד במטרות שלו ותפסיקו לזיין ת'מוח ^^
קובה אתה בא לאימון נפח שבוע הבא?

IGOR 15-09-12 01:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SmokingSnake (הודעה 1141444)
פעם הייתי נכנס לדיונים האלה, אבל אני עסוק בלאכול ולהתאושש יותר עכשיו

לעולם יהיו שני סוגים של גולשים קיצוניים:
1. "מפתחי גוף" על 90 קילו ב"מאסה" שחושבים שזה מרשים מישהו שיש להם יד 44 וחייבים לצאת מול כל העולם ולהצטלם ערומים באמצע החדר משקולות(wtf)

2. ילדים שעושים תכנית כוח, עושים 130 קילו סקוואט ו170 דדליפט וחושבים שהם סופרמן ומתאמנים הכי חזק בעולם ולא יודע מה

תתאמנו, תתקדמו כל אחד במטרות שלו ותפסיקו לזיין ת'מוח ^^
קובה אתה בא לאימון נפח שבוע הבא?

:bow::bow::bow::bow:

alvaalva 15-09-12 17:00

ושכחת גם שיש את המתאמנים הרציניים יותר בשני התחומים שהם יותר קרובים להיות סופרמן אבל לא כותבים את זה בכל אשכול בשביל לצאת גברים..(כאלה לצערינו אין הרבה בארץ)

SmokingSnake 16-09-12 17:28

בארץ יש לוחמי מקלדת הרבה יותר מסופרמנים :rolleyes:

Xanadoo 24-09-12 13:21

לי ניראה שמי שיש לו נטייה ברורה להשמנה (כמו אצלי למשל), לא יתקשה לעלות במשקל. על עצמי אני יכול להעיד שאין לי צורך במדריך כלשהו לעליה במשקלים כי מספיק לי רק לאכול מעט מעל לתחזוקה ואני כבר משמין בטירוף. פה ניראה לי שגנטיקה וחילוף חומרים קובעים לכ פחות. עובדה שיש לא מעט אנשים שיאכלו אפילו יותר מימה שכתוב בכל מדריך ועדיין לא יצליחו לעלות במשקל.כמובן כל הכבוד לכותב המאמר. אכן מושקע וברור מאוד!

the raccoon 30-09-12 02:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Homie (הודעה 1140896)
אחי זה עדיף מלעשות חיטוב חצי שנה ולבוא לתחרות עם בייספס 36 ותחתונים לא נכונים.

חחחחחחחחחחחחחח

Olonstake32 04-01-13 15:34

מה עושים כשלא מצליחים לקום מהסקוואט..?

הרואה ולא נראה 13-02-13 15:40

יש דרך ליצור איתך קשר בפרטי?

idan228 02-07-13 14:10

תודה רבה !

Orelhindigolf2 05-09-15 01:33

אחלה מאמר

edenhemo10 29-03-16 23:57

תודה!1

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:17.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ