ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   שאלה בעיקר לותיקי הפורום gold gym קריות (https://israelbody.com/showthread.php?t=49914)

Pro_XXL_Universe 23-02-09 15:22

שאלה בעיקר לותיקי הפורום gold gym קריות

אהלן:)
טוב אז ככה חבר טוב שלי טוען שלפני כמה שנים היה אמור להפתח בקריות הסניף הראשון של gold gym בישראל!ובסוף הענין לא הלך וזה ניסגר והסניף לא ניפתח:(עכשיו בהתחלה חשבתי שהוא משקר ואז בררתי אם עוד כמה אנשים שקשורים לפיתוח גוף בארץ וכולם אמרו שכן היה אמור להיפתח ושזה היה בתכנון ובדקה ה90 הכל נהרס..יש לכם מושג על הענין הזה?מה קרה ולמה סגרו הכל?וואלה gold gym בקריות פייייי אם היה בתל אביב הייתי בכייף כל יום נוסע בפקקים להיתאמן במכון כזה:)

Vodex 23-02-09 15:39

אני לא ממש יודע מה הולך שמה אבל זה כנראה המכון הזה אמור להיות ברמה גבוה אבל אל תצפה יותר מדי כמו בארה"ב הדברים בארץ תמיד זזים אחרת ונראים אחרת

doldol360 23-02-09 21:50

בדיוק במקלחת עכשיו חשבתי "איזה כיף זה יהיה להתאמן בgold's gym" יש שם פשוט כמויות של מכונות וציוד...

Glycolysis 24-02-09 00:58

כי הם ראו את הקריות וראו שלא יהיה ביקוש ובת"א לא מצאו חנייה :d

Yoggie 24-02-09 03:01

גולדס נחמד מאוד אבל לא כל הסניפים שלהם כאלה יפים כמו בסרטוני אימונים שאתם רואים...
יש גם אחלה ציוד ואפילו יותר טוב במקומות אחרים בארה"ב.
חוצמזה, בנינו... גם ככה הרוב יעדיף לעבוד חופשי ומעטות המכונות שיעשו את ההבדל

Pro_XXL_Universe 24-02-09 03:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Yoggie (הודעה 773732)
גולדס נחמד מאוד אבל לא כל הסניפים שלהם כאלה יפים כמו בסרטוני אימונים שאתם רואים...
יש גם אחלה ציוד ואפילו יותר טוב במקומות אחרים בארה"ב.
חוצמזה, בנינו... גם ככה הרוב יעדיף לעבוד חופשי ומעטות המכונות שיעשו את ההבדל

ברור שלא כולם ככה...אבל אני לא מאמין שGOLD GYM יורידו מהערך שלהם ויתנו לחדר כושר פשוט להתעלות עליהם...ויש כאלו אבל בודדים כמו BEV'S Powerhouse Gym בניו ג'רזי איפה שג'ף לונק מתאמן ועוד PROS כמו קאי גרין שהתאמן שם שנה שלמה וויקטור מרטינז:)

Yoggie 24-02-09 10:38

הם לא בודדים, יש גם רשתות גדולות בסגנון של הולמס פלייס בארהב עם איכות ציוד שלא נופלת פחות מהם...
מה ששונה זה בעיקר סוג האוכלוסיה שמשייכת את עצמה למכונים כמו גולדס :)

the pharmacist 24-02-09 11:40

הלוואי והיה נפתח חדר כושר ברמתו של gold gym בארץ. אני אישית מתאמן בהולמס פלייס אבל חוץ מגו אקטיב כל החדרי כושר בארץ מוזנחים. רובם עם דמבלים של 40 קילו, שתי עמודי ברזל שקואים לזה כלוב. לדעתי אף מכונה לא תעשה אותי קווין לברון (אולי של היום) אבל זה היה מביא לי הרבה יותר מוטיבציה אם היה עם מה לגוון.

Pro_XXL_Universe 24-02-09 13:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yoggie (הודעה 773769)
הם לא בודדים, יש גם רשתות גדולות בסגנון של הולמס פלייס בארהב עם איכות ציוד שלא נופלת פחות מהם...
מה ששונה זה בעיקר סוג האוכלוסיה שמשייכת את עצמה למכונים כמו גולדס :)

סליחה ידידי האם אתה משווה מכון פלצנים של דמבלים מגומי ומדריכים שצועקים עליך שאתה עושה דדליפט או זורק משקולות ואומרים לך שאם תצעק בלג פרס אתה "עף מהמכון" כמו הולמס פלייס...לגן עדן כמו גולדג'ים?!שמלא בהאמרים כל אחד 3-4 פעמים,פלטות ברזל נטו,5 כלובים לפחות,וכל מגוון עצמום של מכשירים כל אחד כמה פעמים ופלוס לזה איזור cardio עצום?!

MagneZium 24-02-09 14:42

ואללק הייתי נוסע עד אילת עם היה צריך כדי להתאמן במכון כמו גולדס גים!

the pharmacist 24-02-09 16:43

שאמרתי חדרי כושר מוזנחים בראש ובראשונה התכוונתי להומלס פליס איפה שאני מתאמן

bodybuilding4everr 24-02-09 17:22

ישששש אני בקריותתת

ואללה אחי ישך איזה אתר בית שלהם או משהו??

hypertrophy 25-02-09 12:55

יוווואוווו!!!!
זה סימן משמיים!!!!
באמא שלי כל השבוע אני רק חושב איך אני נהיה זכיין של סניף של גולדס ג'ים בישראל!!!!
דיברתי על זה עם טימה999 אפילו!!!!

מישהו בא להיות שותף איתי??

Pro_XXL_Universe 25-02-09 13:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי muscle juiceman (הודעה 773958)

אני מצטער אם זה יעצבן אותך...אבל זאת רשת החדרי כושר הכי עלובה שראיתי מימיי...חבר שלי העיפו אותו משם כי הוא "קצת צעק" בלג פרס של 300 קילו ובסקוואטים הכוסיות האלו רצו להביא לו מוצץ.

the pharmacist 25-02-09 15:00

אתה לא מעצבן אותי, אני יגיד את זה בצורה הכי ברורה , הולמס פלייס (איפה שאני מתאמן) -חדר כושר בין הגרועים בארץ.עוד שלושה חודשים אני מקווה לעבור לגו-אקטיב

MagneZium 25-02-09 16:04

אללהההה כול הגורילות מהגרים בסוף לגו אקטיב

sirlero 25-02-09 21:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי muscle juiceman (הודעה 773958)

אני מתאמן בהולמס פלייס מודיעין והוא סבבה!!!מכשירים קצת ישנים ומכשיר אחד לכל דבר אבל אני אוהב!

///Efi/// 25-02-09 21:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sirlero (הודעה 774739)
אני מתאמן בהולמס פלייס מודיעין והוא סבבה!!!מכשירים קצת ישנים ומכשיר אחד לכל דבר אבל אני אוהב!

הייתה להם פירסומת בטלוויזיה לא? זה אומר שהם מפוצצים בכסף.. מוזר שאתה אומר שיש שם ציוד ישן..

Pro_XXL_Universe 25-02-09 22:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי magnezium (הודעה 774528)
אללהההה כול הגורילות מהגרים בסוף לגו אקטיב

חביבי בגו אקטיב מקבלים גוף יפה:)
המפלצות באות לחיטובים בוא בוא תזרוק אצלנו דמבלים של 60 קילו בריצפה אחרי סט של לחיצה טובה תרגיש מזה אוירה טובה וואלה להריח את הדמבלים לפני הריח של הברזל!!!!!!

Pro_XXL_Universe 25-02-09 22:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ///efi/// (הודעה 774761)
הייתה להם פירסומת בטלוויזיה לא? זה אומר שהם מפוצצים בכסף.. מוזר שאתה אומר שיש שם ציוד ישן..

בטח לסניפים החדשים שלהם...יש סניף של גו אקטיב יותר באיזור השרון אחי חבר שלי מהצבא מתאמן שם אומר לי המקום קורס ואפילו סבתות בקושי באות לשם:(
כולם משקיעים לך בחדשים בת"א והמרכז!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:40.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ