ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   חחח ראיתם את מישל טרוני ב1 נגד 100? (http://israelbody.com/showthread.php?t=68078)

OmriS 12-10-10 21:08

חחח ראיתם את מישל טרוני ב1 נגד 100?

עכשיו הוא היה :) מי שפספס שיראה תפרק של היום.

dethMAN 12-10-10 21:30

ראיתי וממשיך לראות...
עברי גלעד הבן של :):):):) הזה!

גלעד-"שימו לב 3 באדיבילדרים עדיין במשחק"

גלעד-"כמה אחוזים מהבנות בארץ אוהבות את הסגנון גוף שלך"
מישל- אני בטוח ש100%
גלעד"100%? בוא נראה, הבנות בקהל להרים ידיים מי שאוהבת את הגוף של באדיבילדרים"
(אף אחת לא הרימה חוץ מאחת - זונות )
ואז גלעד זרק עוד איזה תגובה מסריחה כמו "אתם לא פופולריים כמו שאתם חושבים" לא זוכר בדיוק מעצבים...

OmriS 12-10-10 21:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dethman (הודעה 1030738)
ראיתי וממשיך לראות...

מישל- אני בטוח ש100%
ואז גלעד זרק עוד איזה תגובה מסריחה כמו "אתם לא פופולריים כמו שאתם חושבים" לא זוכר בדיוק מעצבים...

:):):):) לקחתה קשה אני רואה? חחח כולה שוחח איתו, גם הבנות לא הרימו ידיים כי הם התביישו לפחות 30% היו צריכות להרים.

ThE HummeR 12-10-10 21:35

משיכה היא לא דבר שבוחרים ;)

ואיפה באמת אפשר לראות את הפרק ?

dethMAN 12-10-10 21:44

חחחחח עיצבן אותי החמור הזה... ברור שזכותן אבל זה עדיין מציק כי זה מול כולם ומשודר בטלוויזיה
תפתח ערוץ 2 זה עכשיו...

Deadlift 12-10-10 21:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dethMAN (הודעה 1030738)
ראיתי וממשיך לראות...

מישל- אני בטוח ש100%

זונות,קופות.

ThE HummeR 12-10-10 22:03

הוא הולך ליפולללל!
שעה אני צועק לו "זה המכוער!!!" הוא לא שומע!

hypertrophy 13-10-10 02:38

רק אתמוווול הייתי עם מיחשהי שאמרה שהיא לא אוהבת וזה גדול מידי והיא לא אוהבת גדולים ו"|מנופחים מידי"
סוף הערב כבר היינו בפה אחד של השניה
הכל חרטא נו

No Troll 13-10-10 02:44

היא לא אוהבת את זה גדול, יאיר

יהושע 13-10-10 13:51

עלק לא נמשכות כל בת החלום שלה שיהיה לה חבר שרירי

Danielo 13-10-10 14:09

אויש חארטות נו...ולמי אכפת מה אברי אמר...
סתם קנאים שיודעים שבחיים לא יהיה להם
תמשמעת העצמית לעשות משהו עם עצמם

Yoggie 13-10-10 15:07

אנשים שעוסקים בפיתוח גוף כל כך מאוהבים בעצמם לפעמים שהאגו שלהם ממש נפגע כשאומרים להם את האמת.
ועוד יותר מצחיק הוא שרוב חברי הפורום מגדירים את עצמם כבודי בילדרים ואז מתפלאים וקובעים "בנות אוהבות את הגוף שלי ואני בודיבילדר!" כשהם יותר קרובים להיות דוגמני תחתונים במקרה הטוב...

ruhl 13-10-10 15:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Yoggie (הודעה 1030961)
אנשים שעוסקים בפיתוח גוף כל כך מאוהבים בעצמם לפעמים שהאגו שלהם ממש נפגע כשאומרים להם את האמת.
ועוד יותר מצחיק הוא שרוב חברי הפורום מגדירים את עצמם כבודי בילדרים ואז מתפלאים וקובעים "בנות אוהבות את הגוף שלי ואני בודיבילדר!" כשהם יותר קרובים להיות דוגמני תחתונים במקרה הטוב...

+1...

dethMAN 13-10-10 16:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yoggie (הודעה 1030961)

איפה ראית פה משתמש שמגדיר את עצמו כבודיבילדר אני רוצה להבין?
וברור שבנות מעדיפות את המראה שרירי אבל לא המטורף ....
אבל אני רוצה לדעת לפי מה אתה מגדיר בודיבילדר? בוב פאריס נראה כמו דוגמן פיטנס לכל דבר....
שגיא כלב הוא גם בודיבילדר...הוא התחרה בעברו ועכשיו הוא דוגמן פטינס זה לא אומר שהוא לא חי עדיין חיים של בודיבילדר....
לא כל בודיבילדר חייב להיות מיוחס לקאי גרין וג'אי קאטלר.
וזה לא קטע של להפגע, אתה מפספס את הנקודה... הקטע זה שהוא עשה את זה בחוסר כבוד זה מה שהכעיס אותי.

אתה לא במסלול...

hypertrophy 13-10-10 17:07

[quote=yoggie;1030961]אנשים שעוסקים בפיתוח גוף כל כך מאוהבים בעצמם לפעמים שהאגו שלהם ממש נפגע כשאומרים להם את האמת.
ועוד יותר מצחיק הוא שרוב חברי הפורום מגדירים את עצמם כבודי בילדרים ואז מתפלאים וקובעים "בנות אוהבות את הגוף שלי ואני בודיבילדר!" כשהם יותר קרובים להיות דוגמני תחתונים במקרה הטוב...[/quote]

בזה אתה צודק
אבל תגדיר נתונים של בודיבילדר בעינייך

ירין מוסקוביץ 13-10-10 17:50

בעניי בודיבילדר זה אדם שהוא מעל הממצוע הגופני לאנשים שמתאמנים בחדר כושר חי את חיי הספורט עד הקצה ולא חייב לעלות על במה אבל זאת רק דעתי

אוריין ברוך22 13-10-10 17:57

לדעתי באדיבילדר זה בנאדם שמתאמן נכון וחזק ויודע מה שהוא עושה בעל מסת שריר גבוהה ממוצע..
פשוט יש חובבן ומקצוען
אין כזה דבר נגיד אם אתה מתחת ל80 קילו חטוב על 1.65 אתה בילדר...

Yoggie 13-10-10 20:10

[quote=hypertrophy;1030986]
ציטוט:

פורסם במקור על ידי yoggie (הודעה 1030961)
ועוד יותר מצחיק הוא שרוב חברי הפורום מגדירים את עצמם כבודי בילדרים ואז מתפלאים וקובעים "בנות אוהבות את הגוף שלי ואני בודיבילדר!" כשהם יותר קרובים להיות דוגמני תחתונים במקרה הטוב...[/quote]

בזה אתה צודק
אבל תגדיר נתונים של בודיבילדר בעינייך

מכיוון שפיתוח גוף הוא ספורט שלא כל כך דומה לשאר ענפי הספורט, אלא יותר ספורט ראווה הייתי אומר שמפתח גוף שעולה על במה מקצועית או כל אדם אחר השווה לו ברמתו. אני יודע שהאמירה הזו קצת בעייתית כשמשווים את הסטנדרט בארץ לעומת חול בחלק מהקטגוריות אבל אני חושב שזה יחסית קולע למה שאני חושב.

שלא תבין לא נכון, אני מאוד מפרגן לחברים פה בפורום.... אני חושב שיש פה אנשים שהגיעו לתוצאות מדהימות ויפות שכל אחד יכול לקנא בהם אבל עדיין בעיני הציבור, או ציבור הבחורות לצורך העניין הם שריריים במידה יפה ומושכת. יש איזה גבול כלשהו שכנראה מעבר לו בחורות מוצאות את זה כבר פחות מושך.
זו לא אמירה שצריכה לגרום לאנשים לא להתאמן ולגדול. כל אחד צריך להיות שלם ולהגשים את איך שהוא רוצה להראות - ובהתאם למצוא משהי שתאהב אותו איך שהוא.

ניגרי ענק 13-10-10 20:17

כל בחורה אוהבת באדיבילדרים, רק רובן לא יודו בזה.
אני מתכוון כמובן לאדם שהוא חטוב וגדול, ולא לסתם דוב, את זה הן באמת לא אוהבות.
לרוב כשמישהי אומרת "אבל זה מוגזם", היא מתכוונת למישהו שמסתובב על אחוזי שומן גבוהים.
זה לא מוגזם מותק, אחוזי השומן שלו מוגזמים.
לעולם לא אשתכנע שבחורה מעדיפה לגעת בגוף עדין וקטן מאשר ללטף שריר עבה קשה ומתוח.

hypertrophy 14-10-10 00:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1031044)
כל בחורה אוהבת באדיבילדרים, רק רובן לא יודו בזה.
אני מתכוון כמובן לאדם שהוא חטוב וגדול, ולא לסתם דוב, את זה הן באמת לא אוהבות.
לרוב כשמישהי אומרת "אבל זה מוגזם", היא מתכוונת למישהו שמסתובב על אחוזי שומן גבוהים.
זה לא מוגזם מותק, אחוזי השומן שלו מוגזמים.
לעולם לא אשתכנע שבחורה מעדיפה לגעת בגוף עדין וקטן מאשר ללטף שריר עבה קשה ומתוח.

אחי...המשפט האחרון שלך הוא סמי-ארוטי.....זה מפחיד....

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:43.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ