ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פציעות ספורט (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   לחיצה באצבע (https://israelbody.com/showthread.php?t=41620)

הכריש בקרייסלר 25-09-08 00:29

לחיצה באצבע

שלום ד"ר מה המצב?
היום באימון עשיתי לחיצות חזה עם משקולות בודדות ואחרי שסיימתי סט עם ה-27.5 קילו עזבתי אותם ממש מתחת לספסל ולקחתי 30 קילו,התחלתי סט ומי שהיה איתי לא שמר עלי מספיק טוב אז הורדתי את המשקולות במהירות למטה לאחר כמה חזרות והבעיה היא שבגלל שהתעצלתי להזיז את ה-27.5 מהסט הקודם אז נלחצה לי האצבע האמצעית בין 2 המשקולות והפסקתי את האימון מיד לאחר מכן שמתי את האצבע בערך שעה וחצי במים עם קרח,השאלה שלי היא מה אתה ממליץ לעשות כדי שהנפיחות תעבור כמה שיותר מהר ושאוכל לחזור לתפקד רגיל וגם לערכתך תוך כמה זמן יעלם לי כל השחור מהאצבע?

תודה רבה לך על התשובה ואני מצרף תמונה גדולה בשביל שתראה פחות או יותר מה המצב.
http://i38.tinypic.com/2q0qe69.jpg

Mr.Bazooka 25-09-08 03:34

חחחחחח הזכרת לי מקרה..
כשהלכתי להתאמן במכון עשיתי בדיוק כמוך הםע הקטע של המשקולות ולא קרה לי אף פעם כלום
מנהל המכון אמר לי גיא תזיז תמשקולות כדי שחס וחלילה לא תיכרת לך אצבע או שתישבר ךל האצע אמרתי כן סבבה אין בעיה תודה על הדאגה שבוע למחרת המשכתי עם זה וזה הגיע לאותו מצב שלך הורדתי במהירות את המשקולות והאמה (הזין) נלחצה במשקולות ותוך שניה האצבע התנפחה זה היה הזוי הסתכתי על האצבע וכל שניה היא התנפחה יותר..

מה שאני מנסה להגיד לך זה שאחרי המקרה זה בחיים יותר לא תשים ככה את המשקולות אני את שלי למדתי בדרך הקשה..דבר שני אני יכול להגיד לך שאין לך מה לעשות בקשר לציפורן תן לזמן לעשות את שלו סיכויים ממשט ובים שהציפורן שלך תנשור אחרי שהדם ייקרש ותגדל אחת חדשה..

תרגיש טוב..ותתן בראש

ד"ר עופר בר 25-09-08 06:12

תשובה:

לפי התמונה יש לך דמם מתחת לציפורן.
סביר להניח שהציפורן תנשור מעצמה.
אפשר לשים קרח על הציפורן אם כואב.
כמובן לעקוב ובכל החמרה לפנות לרופא.

בריאות שלמה.

הכריש בקרייסלר 25-09-08 06:43

קודם כל תודה על התשובות,אבל תוך כמה זמן זה אמור לעבור לי בערך?אני מרגיש את האצבע מתפוצצת...
והלחצתם אותי עם הקטע של הציפורן תנשור,בפעם הבאה אני מזיז את המשוקולות!

goldBEN 25-09-08 15:48

הציפורן לא יודע אם היא תנשור אבל אני יודע שעוד כמה ימים אתה תגזוז את כל החלק האדום בציפורן ואז הציפורן תחזור לעצמה...

buzaglo 25-09-08 22:41

גם לי זה קרה וגם אני פתחתי פוסט על זה, זה ממש כואב, לי אישית זה עבר אחרי 3 ימים הנפיחות, והשטף דם לאחר 3 שבועות...

VIKING 26-09-08 18:13

זה קרה לי במהלך החיים יותר מ 10 פעמים בכל מיני מצבים. שבוע וחצי בערך יעבור בצורה ניכרת.

HardCor3 26-09-08 19:12

הציפורן תיפול לך תוך שבוע-שבועיים ואז תגדל חדשה.
אני מוכרח לציין שיש לך מזל בחדר כושר שהייתי בעבר קרה את זה למישהו והוא איבד את כל החלק העליון של האצבע שלו,תיזהר עם זה.

הכריש בקרייסלר 27-09-08 23:04

תודה רבה לכולם על הדאגה והתשובות היפות והכואבות חח
זה קרה לי בדיוק לפני שלושה ימים הנפיחות באצבע ירדה ממש קצת ועדיין כואב והציפורן כרגע ברובה סגולה ואני מאמין שעוד כמה ימים תהפוך ברובה לשחורה,רק יש לי כמה שאלות אחרונות למנוסים בפציעה מהסוג הזה...

1-כשהציפורן תיפול זה אמור לכאוב?
2-קיוותי להעביר הילוך באימונים באוקטובר ועקב הפציעה אני נאלץ לקחת שבוע הפסקה אבל השאלה שלי היא האם אוכל להמשיך להרים משקלים כבדים מייד עם החזרה לאימונים או שהציפורן תפריע?
3-תוך כמה זמן בערך אמורה לגדול הציפורן החדשה לגודל המלא?

תודה תרגישו טוב ואני מבקש לא לחזור על הטעות שאני עשיתי.

ד"ר עופר בר 28-09-08 21:04

תשובה:

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הכריש בקרייסלר (הודעה 655567)
תודה רבה לכולם על הדאגה והתשובות היפות והכואבות חח
זה קרה לי בדיוק לפני שלושה ימים הנפיחות באצבע ירדה ממש קצת ועדיין כואב והציפורן כרגע ברובה סגולה ואני מאמין שעוד כמה ימים תהפוך ברובה לשחורה,רק יש לי כמה שאלות אחרונות למנוסים בפציעה מהסוג הזה...

1-כשהציפורן תיפול זה אמור לכאוב?
2-קיוותי להעביר הילוך באימונים באוקטובר ועקב הפציעה אני נאלץ לקחת שבוע הפסקה אבל השאלה שלי היא האם אוכל להמשיך להרים משקלים כבדים מייד עם החזרה לאימונים או שהציפורן תפריע?
3-תוך כמה זמן בערך אמורה לגדול הציפורן החדשה לגודל המלא?

תודה תרגישו טוב ואני מבקש לא לחזור על הטעות שאני עשיתי.

לרוב לא כואב כשהציפורן נושרת.
מתחת לציפורן הישנה צומחת ציפורן חדשה.
בקשר לאימונים- תלוי במתאמן, תלוי בכמה הציפורן מפריעה לך.
אולי תצטרך לעבוד עם משקלים נמוכים יותר באופן זמני.
הציפורן החדשה תגיע לאורך מלא זמן קצר לאחר נשירת הציפורן הישנה.

בריאות שלמה.

הכריש בקרייסלר 28-09-08 23:42

תודה רבה ד"ר שתהיה לך שנה טובה וחג שמח.

מבטיח לחזור ולעדכן.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:31.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ