ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   איזה כיף כשיש יומיות (http://israelbody.com/showthread.php?t=36188)

ahtung 06-06-08 14:26

איזה כיף כשיש יומיות

שלוש שבועות מעפנים בלי אימונים איזה סיוט זה,כל היום בחום הליכות ושמש בלי ארוחות מסודרות,לפעמים ארוחות שדופקות לא רק את התחזוקה אלא גם את התאבון,שינה לא סדירה. עזבו שזה טירונות שכונה,זה פשוט כל כך מיותר...
רק נבהיר שירדתי עד ל 72 קילו בגדר שחיף+,דווקא נראה יותר חטוב אבל רואים שנפלה מסה קצת נראה מכווץ.. היום באתי לאימון ובקושי דחקתי 90 אחוז ממשקל שהייתי מעיף לשמיים לפני 3 שבועות.
ה"אימונים" היחידים שעשיתי זה פק"לים ,מריצות והרמות משא הוצאתי פתורים בנוסף לכמה דברים אחרים,כמובן הרופא שאל איך זה יכול להיות ש...
אה וכן מדס"ים זה יותר גרוע מאימון גופני בבית ספר.
עוד שבועיים זה נגמר לפחות.
i'm so mad!!!!

רוצה לאכול חלבונה,עד מתי מאי 08...
לפחות אני רגוע לגבי הסדיר שיהיו לי יומיות עם חדר כושר בבסיס.

Dr. Muscle 06-06-08 17:54

אני בטירונות שלי (5 שבועות בגלל פיצוי חגים , היה פסח) איבדתי 7 קילו!!! נכנסתי לתפקיד מרובה שעות ביומיות , חזרתי הביתה עם רצון לעשות רק דבר אחד - לישון, בינתיים השק"מ קרץ לי ולפני ששמתי לב גדלה כרס והמשקלים שלי ירדו בערך 50 אחוז !!!
אבל תישאר אופטימי

Kachok 06-06-08 18:03

לא מבין איך אנשים מתדרדרים כשהם עושים יומיות , הרי יש לכם אפשות להתאמן , ולהכין אוכל בבית...מה רע?
אני עושה חצאים ואיכשהו מסתדר....

Mad_dog 06-06-08 18:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ahtung
שלוש שבועות מעפנים בלי אימונים איזה סיוט זה,כל היום בחום הליכות ושמש בלי ארוחות מסודרות,לפעמים ארוחות שדופקות לא רק את התחזוקה אלא גם את התאבון,שינה לא סדירה. עזבו שזה טירונות שכונה,זה פשוט כל כך מיותר...
רק נבהיר שירדתי עד ל 72 קילו בגדר שחיף+,דווקא נראה יותר חטוב אבל רואים שנפלה מסה קצת נראה מכווץ.. היום באתי לאימון ובקושי דחקתי 90 אחוז ממשקל שהייתי מעיף לשמיים לפני 3 שבועות.
ה"אימונים" היחידים שעשיתי זה פק"לים ,מריצות והרמות משא הוצאתי פתורים בנוסף לכמה דברים אחרים,כמובן הרופא שאל איך זה יכול להיות ש...
אה וכן מדס"ים זה יותר גרוע מאימון גופני בבית ספר.
עוד שבועיים זה נגמר לפחות.
i'm so mad!!!!

רוצה לאכול חלבונה,עד מתי מאי 08...
לפחות אני רגוע לגבי הסדיר שיהיו לי יומיות עם חדר כושר בבסיס.

אני גם עכשיו בטירנות וגם אני התגיסתי במאי 08 ונשאר לי עוד שבועים איפה אתה עושה את הטירונות שלך .<??

Arnav_Kipod 06-06-08 19:10

תגיד אחי,בשלישות,יש להם יציאות יומיות?

!Demon! 06-06-08 19:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Arnav_Kipod
תגיד אחי,בשלישות,יש להם יציאות יומיות?

לרוב כן אבל אם זה איזה גדוד או משהו אז לא יודע יכול להיות חמשושים...
גם אני מת ליומיות , נקווא שאני יצליח לעבוד אבל פסדר סך הכל 4 שבועות ..ואתה בטוח שתעשה יומיות?זה שאתה גוב לא אומר שתעשה יומיות..

וככה בלי לפגוע מאי 08 נשמע כלכך צעיר :)))

The Sun 06-06-08 19:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !Demon!
לרוב כן אבל אם זה איזה גדוד או משהו אז לא יודע יכול להיות חמשושים...
גם אני מת ליומיות , נקווא שאני יצליח לעבוד אבל פסדר סך הכל 4 שבועות ..ואתה בטוח שתעשה יומיות?זה שאתה גוב לא אומר שתעשה יומיות..

וככה בלי לפגוע מאי 08 נשמע כלכך צעיר :)))

איפה מאי 9<_<

P-a-n-1-c 06-06-08 19:57

וואלה כשהת"ש טוב הכל טוב, יומיות או לא להיות :fellow:

ahtung 07-06-08 02:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mad_dog
אני גם עכשיו בטירנות וגם אני התגיסתי במאי 08 ונשאר לי עוד שבועים איפה אתה עושה את הטירונות שלך .<??

מחנה 80 אחי

מישה שתוק יא פזמוזאוור :D

ThaiB0X 07-06-08 08:19

צעירים מתים

Mad_dog 07-06-08 09:30

ציטוט:

מחנה 80 אחי

אני בניצנים

ahtung 07-06-08 11:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mad_dog
אני בניצנים

אם אתה מכיר את לאוניד או אלכסי שרוט הריצות תמסור ד"ש. :) הם בטוח איתך בפלוגה אם נשארו לך שבועיים. עשיתם שמירות מחוץ לניצנים לא?

Mad_dog 07-06-08 12:17

ציטוט:

אם אתה מכיר את לאוניד או אלכסי שרוט הריצות תמסור ד"ש. :) הם בטוח איתך בפלוגה אם נשארו לך שבועיים. עשיתם שמירות מחוץ לניצנים לא?

לא מכיר אותם הם כנראה לא בפלוגה שלי ולא עשיתי שמירות מחוץ לבסיס

Danzig 07-06-08 14:28

מישה איזה פלוגה אתה?

gog 07-06-08 17:39

ציטוט:

מחנה 80 אחי

תשמע אחטונג נכון שאנחנו לא מכירים אישית או משהו, אבל אני ותיק פה בפורום, וגם את כזה, אז אם אתה צריך משהו (טונות וכאלה) רק תגיד ואני אביא לך.
אני גר 10 דק' הליכה ברגל ממחנה 80, 2 דק' נסיעה באוטו...

ahtung 07-06-08 18:12

חחח תודה על הנדיבות אחי,דווקא אוכל לא היה חסר מבחינת כמויות,פשוט השעות של האוכל ולפעמים האוכל היה די מגעיל ולפעמים דווקא ממש סבבה ולא היו אימונים. מנות קרב קיבלנו טונה בכמויות ואפילו נשאר,אבל מה הבעיה לא היה עם מה לערבב את זה כאילו לערבב את זה עם ירקות וכאלה+טונה אני אוכל רק במקרה של אחרי אימון אחי ,בכל מקרה זה לא עוזר ממש לדפוק קלוריות בלי אימונים במקרה שלי כי ירדתי פקינג 4 קילו ב 3 שבועות בלי לו"ז מסודר למרות שטחנתי אוכל בכמויות שם שאנשים לא האמינו ואפילו צברתי מעריצים שנהיו מושפעים... לדוגמא כל בוקר הייתי אוכל 5-6 ביצים (1-2 חלמונים),כל אחד התחיל להגיד זה לא בריא וכו',אחרי יום יומיים כבר שני אנשים התחילו לאכול כמוני. המפקדים אמרו לי שאם אני לא אוכל את זה הם מורידים אותי לפקלים :):):):)

סהר! 07-06-08 18:18

אחטונג גם הייתי במחנה 80 סיימתי לפני חודש ככה.
איפה באוהל או בהילטון?
ואיזה פלוגה אתה?
אני הייתי ו'(וייפר) ובהייתי בהילטון,הייתה לי מ''מ מזה יפיפיה אוקרנית משהו דה לוקס!
ד''א אני בטירונות עליתי 3 קילו(שריר).

:):):):) סתם שומן טהור עליתי בטירונות

ahtung 07-06-08 18:23

אני פלוגה חץ אחי,באוהלים זה ממש ליד רחבת הטיוליות אבל רחוק טיפה מהשקם והחדר אוכל..
וייפר זה בקצה הצפוני מזרחי של הבסיס לא? לפני שבוע באו לשם טירונים חדשים.

אצלנו מ"מ קציצה נאצית קטנה,מפקדות נאציות ומפקדים שחיפונים ,אחד במיוחד-המוטיבציה יורדת.

אימא שלהם עם השילוב הראוי הזה,באתי לשקם דיברתי עם מישהי ישר בא אלי משק משמעת הזבל,אה וגם במחלקה אחרת בפלוגה אצלנו צעקו באמצע מד"ס לאחת המפקדות "איזה תחת" :):):):) השאירו להם כמה אנשים שעות ביציאה...
צילמו אצלנו במחלקה מפקד נרדם באמצע שמירה חחח.

Kachok 07-06-08 18:23

תכלס מחנה 80 זה אחד המקומות
אני הייתי שם בספטמבר 07 , פלוגת דוכיפת
ארקדי מהמטבח אחד האנשים הקרועים למרות שדודו בן דוד מצחיק רצח גם וארטיום הסטלן......

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:51.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ