ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   גלריות הגולשים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=6)
-   -   עזרה \חיטוב (https://israelbody.com/showthread.php?t=79857)

yaronxxx@gmail.com 26-07-13 21:16

עזרה \חיטוב

שלום,

אני מתלבט אם כדאי לי להמשיך בחיטוב כי כבר ממש קשה לי לרדת לפני שבועיים בדקתי בקליפר והייתי 13% אני לא יודע כמה הוא מדויק כי אני אחרי ירידה מסיבית במשקל ויש לי עודפי עור בבטן התחתונה

מה אתם אומרים??

IGOR 27-07-13 14:55

לך לפסיכולוג

yaronxxx@gmail.com 27-07-13 15:51

איזה אתה ממליץ?

אחלה גבר (: 27-07-13 17:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי igor (הודעה 1170726)
לך לפסיכולוג

אני לא מבין אני משתגע מה זה התגובות האלה?
זה מה שמלמדים אותך בחדר כושר להיות בן אדם חרא? לגדול בגודל מפלצתי ולהיות זבל?

לפני שאתה מרים 150 בסקוואט תלמד להרים אנשים ולא להוריד אותם למטה
חתיכת אפס חצי מהפורום הזה עסוק בלרדת על אנשים במקום לעזור
חבורה של חארות הדבר היחידי שטוב ב ib+ זה החנות שלהם ואולי עוד כמה אנשים פה

גועל נפש

IGOR 27-07-13 18:09

אנחנו לא חרא.. זה כל הילדי ה fxd כולל אתה,שמגיעים לפה עם השאלות המטומטמות שלהם והם מקבלים תשובות בהתאם.
חבורת עצלנים לכו תקראו קצת לפני שאתם שואלים שאלה מפגרת.

בוא תסביר מה אנחנו אמורים לענות לבחור שפתח תנושא האידיוטי הזה? אין תמונה אין כלום מה אתה מצפה שיענו לו? קצת לחשובבב. אנחנו אמורים לדמיין איך הוא נראה לפי מה שהוא רשם? זה לא טימטום מוחלט לדעתך? אז במקום לזיין תמוח קדימה תענה לו מה דעתך האם הוא צריך חיטוב? בוא תנחש איך הוא נראה.

אחלה גבר (: 27-07-13 18:18

אני ממש לא מדבר על הנושא הזה ספציפית
אתה אחד מהתגובות החארות שיש פה ושקראתי פה לא מדבר על הנושא הזה ספציפית
עדיף שלא תגיב אם אתה מתכוון לפתוח את הפה ולא להוציא דברי חוכמה כי לרדת על מישהו או סתם לזרוק הערה מצחיקה לא באמת עוזר לאף אחד חוץ מלבזבז לשניכם את הזמן
לא יותר קל להיכנס לראות שהדברים שהוא אומר לא מעניינים אותך ולצאת?

דרך אגב, אני לא יודע אם אתה מנסה להעליב אותי כשאתה אומר "ילד fxp" אני לא יודע בדיוק מה המשמעות של זה ואם אתה סתם חושב שאתה גבר שאתה מדביק אחלה סטיגמה מפגרת כזאת
סייג לחוכמה שתיקה פשוט ככה

IGOR 27-07-13 18:20

כמו שאמרתי. תשובה מפגרת לשאלה מפגרת. מי ששואל שאלה נורמלית אני תמיד עוזר ועונה בכיף.
אבל אתה לא יכול לענות לבן אדם שמבקש מימך לבנות לו תוכנית אימונים. נראה לך הגיוני? או כמה סטים לשריר גדול וקטן. יש מיליוני מאמרים על זה אז למה לא לנסות לקרוא קצת? בדרך כלל אנשים כאלה יחזרו על 4 לפורום ויתבכיינו שהם לא מתקדמים.
יאללה ביי

yaronxxx@gmail.com 27-07-13 18:45

ניסתי לעלות תמונה זה לא נתן לי לא יודע למה אני לא מבין בקטע הזה של הפורומים כל כך
בגלל זה שמתי את זה בתמונות גולשים לא הצלחתי למחוק את הודעה.

חוליגן 01-08-13 17:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי igor (הודעה 1170740)
אנחנו לא חרא.. זה כל הילדי ה fxd כולל אתה,שמגיעים לפה עם השאלות המטומטמות שלהם והם מקבלים תשובות בהתאם.
חבורת עצלנים לכו תקראו קצת לפני שאתם שואלים שאלה מפגרת.

בוא תסביר מה אנחנו אמורים לענות לבחור שפתח תנושא האידיוטי הזה? אין תמונה אין כלום מה אתה מצפה שיענו לו? קצת לחשובבב. אנחנו אמורים לדמיין איך הוא נראה לפי מה שהוא רשם? זה לא טימטום מוחלט לדעתך? אז במקום לזיין תמוח קדימה תענה לו מה דעתך האם הוא צריך חיטוב? בוא תנחש איך הוא נראה.

דרך ארץ
תלמד לדבר.
לפי הדיבור שלך אני מזהה בנאדם שצריך פסיכולוג יותר מהבחור שפתח את האשכול

the raccoon 01-08-13 21:15

שאלה :

אני לא יודע כמה אחוזי עודפי אור יש לי ?????????
מה אתם אומרים לעשות מסה או לא ????

AchiliZ 01-08-13 23:13

יש צחוק ויש צחוק אבל עכשיו צחוק בצד
כול בנאדם שמנסה להוריד מישהו למטה לא שווה פאקינג יריקה לכיוון שלו כי הוא פשוט אומלל ותמיד יהיה לו מה להגיד על אנשים שעושים ומנסים כי הוא בעצמו פחדן שלעולם לא ינסה ואני לא מדובר פה רק על משקלים אלא בחיים עצמם בעיקר,ואתה אף פעם אל תיתן למישהו להוריד אותך למטה כי בסופו של דבר אתה תיצחק עליהם בסיבוב.

(הודעה כללית)

ולאיגור באמת שמתי לב שאתה "צוחק" פה על חשבון אנשים ,תעשה מה שאתה רוצה אבל באמת אחרי כול תגובה צינית שלך אני מרחם עליך

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:33.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ