ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   נעלי pl (https://israelbody.com/showthread.php?t=77561)

MaorSwan 11-12-12 22:41

נעלי pl

ראיתי יותר מדי סוגים של נעליים אז אני אגיד בדיוק מה אני צריך:
נעליים מותאמות ל-pl, לסקוואט hb, דדליפט קלאסי, לגובה 1.65.

תודה!

nadavmoore 11-12-12 22:43

יש נעלי wigfhtlifting זה מתאים להרמות של פווארליפטינג. תרשום באיביי או בגלל בגוגל ויימצא לך מליון סוגים.

אני גם בחיפושים עכשיו, לע1נס יש והוא נהנה מהם מצד שני טל כסף אמר שהם נקרעו לו מהר.

לא הבנתי מה הגובה שלך קשור פה? מילא היית כותב מידה

MaorSwan 11-12-12 22:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1151392)
יש נעלי wigfhtlifting זה מתאים להרמות של פווארליפטינג. תרשום באיביי או בגלל בגוגל ויימצא לך מליון סוגים.

אני גם בחיפושים עכשיו, לע1נס יש והוא נהנה מהם מצד שני טל כסף אמר שהם נקרעו לו מהר.

כי אני זוכר שראיתי באחד האשכולות נעל שמישהו פרסם והוא כתב "לא מתאים לאנשים שהם מתחת ל-1.80", לא יודע עד כמה זה משנה אבל עדיין כתבתי ליתר ביטחון. לגבי ה-wl אני מעדיף pl כי בנעל של אדידס בתגובות מישהו כתב שיש לנעל שתי גרסאות ושהוא wl וחבר שלו pl עם הנעל של ה-pl, ושהנעל של ה-pl לא הייתה נוחה לו כי הגובה של העקב יותר גדול באיזה חצי ס"מ או משהו כזה.

SmokingSnake 11-12-12 22:59

האדידס נעליים מצויינות, קצת יקרות.
הבעיה הגדולה מבחינתי הייתה שהאדידס מאוד צרות, מי שרגיל ונועל אדידס יידע שהנעל שלהם די צרה, ובנעל ליפטינג שאתה מהדק חזק ועוד עם רצועת צד, זה יכול להציק אם הכף רגל קצת רחבה.
ההמלצה שלי כמו שאני רושם בכל מקום זה הנעל של risto, ואם לא אז הנעל של פנדליי, פשוט כי יש לשתיהן עקב עץ והן רחבות קצת יותר ונוחות(וגם לא יקרות כ"כ כמו האדידס ברמה שלהן)

אגב האדידס הזולות, לטעמי ממה שרשמו בהמון מקומות, לא כדאיות, כבר עדיף ללכת על Wei Rui או על חברה אחרת כמו Werksan

MaorSwan 11-12-12 23:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1151407)
האדידס נעליים מצויינות, קצת יקרות.
הבעיה הגדולה מבחינתי הייתה שהאדידס מאוד צרות, מי שרגיל ונועל אדידס יידע שהנעל שלהם די צרה, ובנעל ליפטינג שאתה מהדק חזק ועוד עם רצועת צד, זה יכול להציק אם הכף רגל קצת רחבה.

ההמלצה שלי כמו שאני רושם בכל מקום זה הנעל של risto, ואם לא אז הנעל של פנדליי, פשוט כי יש לשתיהן עקב עץ והן רחבות קצת יותר ונוחות(וגם לא יקרות כ"כ כמו האדידס ברמה שלהן)

אגב האדידס הזולות, ברמה אחרת מהריסטו...

תוכל לתת לי קישור לדגם של פנדליי? ראיתי את הריסטו. קראתי איפשהו שגם מארק ריפטו ייצר נעליים, אלה הריסטו?

SmokingSnake 11-12-12 23:02

לי יש מהדורה של הנעל של ריפטו, זו נעל שהוא ייצר דרך Rogue בהזמנה מיוחדת במפעל שייצרו את ריסטו(הכנסתי פה לינק על התהליך ייצור במפעל ליוטיוב בהודעה אחרת תסתכל)
בכל מקרה ריפטו הפסיק את הייצור אחרי 4 מחזורים בערך כי הם לא עמדו בלחץ הזמנות והנעל הייתה כל הזמן out of stock, וכו'.

אני מאוד אוהב את הנעל של ריפ, הוא רשם להם מידות שיתאימו לLB SQUAT(עקב חצי אינץ' בלבד)
חוץ מזה שהיא קצת מכוערת היא פשוט מעולה לתכנית(גם לדדליפט)

MaorSwan 11-12-12 23:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1151411)
לי יש מהדורה של הנעל של ריפטו, זו נעל שהוא ייצר דרך rogue בהזמנה מיוחדת במפעל שייצרו את ריסטו(הכנסתי פה לינק על התהליך ייצור במפעל ליוטיוב בהודעה אחרת תסתכל)
בכל מקרה ריפטו הפסיק את הייצור אחרי 4 מחזורים בערך כי הם לא עמדו בלחץ הזמנות והנעל הייתה כל הזמן out of stock, וכו'.

אני מאוד אוהב את הנעל של ריפ, הוא רשם להם מידות שיתאימו לlb squat(עקב חצי אינץ' בלבד)
חוץ מזה שהיא קצת מכוערת היא פשוט מעולה לתכנית(גם לדדליפט)

אז זהו שאני מחפש נעל ל-hb ולא lb... דבר אחד שאני לא מבין: אם ממליצים על סוליה שטוחה בנעל, אולסטאר לדוגמא זו סוליה שטוחה וכל הרגל באותו גובה, אז למה בנעלי wl העקב גבוה והרגל בעצם הולכת בירידה?

XVGX5 11-12-12 23:13

כי בwl זה יותר כמו פרונט סקוואט והיי באר עם גב ישר וברכיים קדימה וגם המאמן שלי הסביר לי למשל בפאוורקלין אתה אמור בסוף לנטות קדימה ולא ללכת אחורה כאילו כשאתה נופל יציב וקדימה ולדעתי עם עקב גבוה זה יותר קל

SmokingSnake 12-12-12 00:21

לא ממליצים שטוח, ממליצים משטח כמה שיותר יציב וקשיח(פיסיקה כיתה י'- כדי לייצר כוח נורמל כמה שיותר גדול, בנעל עם סוליה גמישה חלק מהכוח הולך לדחיסה של הסוליה)
העקב בא לשפר את המנופים בברך/קרסול/ירך ולהקל בתרגילים.

לhb עקב עד אינץ' ורבע גם יהיה בסדר

MaorSwan 12-12-12 00:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1151432)
לא ממליצים שטוח, ממליצים משטח כמה שיותר יציב וקשיח(פיסיקה כיתה י'- כדי לייצר כוח נורמל כמה שיותר גדול, בנעל עם סוליה גמישה חלק מהכוח הולך לדחיסה של הסוליה)
העקב בא לשפר את המנופים בברך/קרסול/ירך ולהקל בתרגילים.

לhb עקב עד אינץ' ורבע גם יהיה בסדר

זהו שאני לא מחפש "גם יהיה בסדר", אני מחפש אידיאלי, זה למה אני שואל.

Scylla 12-12-12 00:49

דיברנו על זה בהקשר של דדליפט, בולטון אמר חד וחלק - בדדליפט סוליה שטוחה לחלוטין, סטייל אולסטאר, או יחף.

MaorSwan 12-12-12 01:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1151441)
דיברנו על זה בהקשר של דדליפט, בולטון אמר חד וחלק - בדדליפט סוליה שטוחה לחלוטין, סטייל אולסטאר, או יחף.

נשארת להרצאה? כמה אנשים היו בה?

Scylla 12-12-12 01:36

לא הרבה, 10-15 (כולל כמה שבאו במיוחד).
די בושה שאנשים שאוהבים pl לא נשארים לסמינר עם אחד הליפטרים הגדולים בעולם...

MaorSwan 12-12-12 01:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1151455)
לא הרבה, 10-15 (כולל כמה שבאו במיוחד).
די בושה שאנשים שאוהבים pl לא נשארים לסמינר עם אחד הליפטרים הגדולים בעולם...

כי עשו את זה ביום השני, מי יבוא במיוחד לחור במדבר הזה בשביל זה? לדעתי הוא היה צריך להעביר סמינר אחד בכל יום וככה הרבה יותר היו נשארים.

Psyco 12-12-12 13:15

שלישי^^
וחבל באמת שפיספסתי, דווקא מאוד רציתי לשמוע מה הוא אומר..

גשש בלש 12-12-12 13:38

אם כבר אשכול על נעליים, מאיפה אני משיג אולסטאר בזול?

MaorSwan 12-12-12 13:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי psyco (הודעה 1151510)
שלישי^^
וחבל באמת שפיספסתי, דווקא מאוד רציתי לשמוע מה הוא אומר..

הכוונה הייתה שזה היה ביום השני לתחרות ולא ביום שני.

Alon332 13-12-12 18:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי maorswan (הודעה 1151412)
אז זהו שאני מחפש נעל ל-hb ולא lb... דבר אחד שאני לא מבין: אם ממליצים על סוליה שטוחה בנעל, אולסטאר לדוגמא זו סוליה שטוחה וכל הרגל באותו גובה, אז למה בנעלי wl העקב גבוה והרגל בעצם הולכת בירידה?

נעל שטוחה = שאין בליטות/שקעים בסוליה כמו נעלי ריצה שיש בהן קשת לדוגמה.

XVGX5 13-12-12 21:44

רגע לhb יתאימו נגיד נעלי נייק עם עקב גבוהה? לא הבנתי כלום בקיצור בלייה שאני מתערב אבל
לגבי ציוד גם אני עושה hb מה הנעל הכי טובה ואם איזה רצועות לברכיים כדאי להתחיל? חרא סיני או פשוט משהו זול או משהו מקצועי?

hypertrophy 14-12-12 00:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1151392)

אחי טל כסף קורע נעליי בית אפילו אין לי מושג מה הוא עושה אבל כ-ל נעל שהייתה לו נקרעה מהר

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:01.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ