ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [סקר] כמה אתם מוציאים בחודש על תזונה? (https://israelbody.com/showthread.php?t=4755)

Leo 21-01-07 21:30

[סקר] כמה אתם מוציאים בחודש על תזונה?
 
על חשבון מי זה בא ( אתם , הורים , צבא \ פנמייה ) וכו'

כמה אתם שוקלים ועד כמה אתם חוסכים במה שאתם קונים ( לדוגמה לקנות בסופר במקום מכולת)


אני דיי צריך לראות את זה מכמה סיבות אז תודה לכל מי שעונה

מתן18 21-01-07 21:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Leo
על חשבון מי זה בא ( אתם , הורים , צבא \ פנמייה ) וכו'

כמה אתם שוקלים ועד כמה אתם חוסכים במה שאתם קונים ( לדוגמה לקנות בסופר במקום מכולת)


אני דיי צריך לראות את זה מכמה סיבות אז תודה לכל מי שעונה

אוקיי...אצלי זה היה הולך ככה-פעמיים בשבוע הולך לסופר עם 100~200 ש"ח

קונה את מה שאני צריך..וזהו:basketball:


מכסף של ההורים אגב,אז אני ינצל את הזדמנות להגיד תודה אמא!:flowers:

Fatty 21-01-07 21:43

ההורים משלמים הכל ואמא גם מכינה לי את כל האוכל לבצפר (שזה ארגזים של אוכל)
תודה רבה להם

slim shady 21-01-07 21:45

חחח...אני לא קונה כלום כל מה שאני צריך אני מצרף לרשימת קניות של אמא שלי...תוספים וזה לא משתמש אבל ציוד (פלטות וכו'....) מכסף אישי...

Amit 21-01-07 21:48

מבחינת תוספים כמעט שלא עולה לי כסף אני קונה 10 קילו אופטימום ב 420 שקל
מבחינת אוכל גם לא משהו מיוחד אמא שלי גם ככה קונה קוטגים ובשר טחון וביצים אז מגדילים את הכמות ב50% לקנייה ומסתדרים אני לא מרגיש קושי לאכול בסביבות ה180 גרם חלבון ביום שזה בא ממקורות "מלוכלכים" שזה בא ממקורות נקיים זה די קשה ואז גם צריך להוציא יותר

slim shady 21-01-07 21:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
מבחינת תוספים כמעט שלא עולה לי כסף אני קונה 10 קילו אופטימום ב 420 שקל
מבחינת אוכל גם לא משהו מיוחד אמא שלי גם ככה קונה קוטגים ובשר טחון וביצים אז מגדילים את הכמות ב50% לקנייה ומסתדרים אני לא מרגיש קושי לאכול בסביבות ה180 גרם חלבון ביום שזה בא ממקורות "מלוכלכים" שזה בא ממקורות נקיים זה די קשה ואז גם צריך להוציא יותר

לכמה זמן מספיק לך ה-10 קילו...??

דניס 21-01-07 22:02

עד לא מזמן היה על חשבון ההורים,התחלתי לעבוד במכון כושר אז עכשיו מכספי האישי :)\

בשבוע זה יוצא בערך כ 250-350 ש"ח לא כולל תוספי מזון שזה עוד בערך 300-400 שח בחודש...

Yoggie 21-01-07 22:04

כל שבוע בערך אני עושה קניות לבית, אני גר לבד (עם שותפה אבל אוכל כל אחד קונה לעצמו) וכל קניה יוצאת בסביבות ה300-200 ולפעמים גם יותר תלוי מה חסר בבית (לא כולל תוספים).

Antonator1 21-01-07 22:09

אני כל יום עד שלושה ימים הולך בקטנה ופעם בכמה זמן הולך ברצינות לקנות מלא.

eminemfan 21-01-07 22:45

מביא לאבא שלי 100-200 שקל +רשימת קניות,והוא מביא לי קוטג',פסטרמה,חלב,דנונה,תירס,טונה,ירקות,ביצים וכו'.......

jonathan 21-01-07 22:59

אני הולך עם אמא לקניות.
מוסיף לעגלה מה שצריך..:)

NIRAN 21-01-07 23:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי taus
אני הולך עם אמא לקניות.
מוסיף לעגלה מה שצריך..:)

בדיוק חחחח גם אני, ואני קונה הרבה כי אין לי כוח אחר כך ללכת לקנות לבד.
לדוגמה קניתי לפני כמה ימים בקניות 11 חבילות (500ג') סקי ואני גומר חבילה ביום.

gog 21-01-07 23:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
מבחינת תוספים כמעט שלא עולה לי כסף אני קונה 10 קילו אופטימום ב 420 שקל

מי מה מו?!?

בקשר לפוסט אמא עושה קניות וקונה 10 טונה חבילות ביצים, קוטג'ים וכו' גם ככה.
אבקת חלבון נגמרת אחת ל-3 חודשים.

orel 21-01-07 23:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי taus
אני הולך עם אמא לקניות.
מוסיף לעגלה מה שצריך..:)

כנ"ל, אמא שלי לא אכפת לה העיקר אני יאכל =]

Moshe 21-01-07 23:57

בסביבות ה200-300 שקל לשבוע
מצרף לרשימה של אמא , בכל מקרה הפרשים של עוד 100 שקל ממה שהייתי אוכל פעם
עוד כמה יוגורטים , ופסטרמה אלו השינויים הכי גדולים...

Ori-Silver 22-01-07 00:12

ההורים משלמים ואני קונה במכולת כי המוכר אחלה ועושה לנו מחיר זול על הכל כי הוא יודע שאנחנו קונים בכמויות ככה שזה יוצא יותר זול מהסופר....

Leo 22-01-07 00:24

בעע זה מעפן כשאתה גם צריך לקנות הכל לבד וגם ההורים נותנים גבול של 600 שקל לאוכל

כנראה זה יותר ירקות ופירות בשבילי והשאר ילך לקוטג'ים וכל זה

לא בא לי להוסיף כסף מהעבודה אני רוצה לחסוך לקורס הזה בווינגייט , שמעתי שמאמנים אישיים מקבלים ימבה כסף

toxicity 22-01-07 00:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Leo
בעע זה מעפן כשאתה גם צריך לקנות הכל לבד וגם ההורים נותנים גבול של 600 שקל לאוכל

כנראה זה יותר ירקות ופירות בשבילי והשאר ילך לקוטג'ים וכל זה

לא בא לי להוסיף כסף מהעבודה אני רוצה לחסוך לקורס הזה בווינגייט , שמעתי שמאמנים אישיים מקבלים ימבה כסף

גבול של 600 שקל בשבוע? לא מספיק לך?

Moshe 22-01-07 00:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Leo
בעע זה מעפן כשאתה גם צריך לקנות הכל לבד וגם ההורים נותנים גבול של 600 שקל לאוכל

כנראה זה יותר ירקות ופירות בשבילי והשאר ילך לקוטג'ים וכל זה

לא בא לי להוסיף כסף מהעבודה אני רוצה לחסוך לקורס הזה בווינגייט , שמעתי שמאמנים אישיים מקבלים ימבה כסף

בשביל להשיג לקוחות צריך מוניטין וזה לא בא בקלות והרבה מאמנים מתייאשים מלרדוף אחרי אנשים.
בהתחלה מתחילים מקטן אוכלים חרא מרוויחים תמינימום + במכוני כושר , מקבלי מוניטין ואז יוצאים לעולם החופשי אבל גם זה לא כזו דרך בטוחה...
מה גם יש מכונים שדרך המכון מביאים אימונים אישיים אבל הם לוקחים הרבה אחוזים לעצמם אבל עדיין שעה זה בערך 120-180 תלוי במכון..

Ori-Silver 22-01-07 00:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity
גבול של 600 שקל בשבוע? לא מספיק לך?

מן הסתם זה בחודש ....

Ori-Silver 22-01-07 00:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Leo
בעע זה מעפן כשאתה גם צריך לקנות הכל לבד וגם ההורים נותנים גבול של 600 שקל לאוכל

כנראה זה יותר ירקות ופירות בשבילי והשאר ילך לקוטג'ים וכל זה

לא בא לי להוסיף כסף מהעבודה אני רוצה לחסוך לקורס הזה בווינגייט , שמעתי שמאמנים אישיים מקבלים ימבה כסף

אין הרבה ביקוש לאימונים אישיים אח שלי מאמן כבר הרבה זמן בטרגט והוא מאוד אהוב שם ויש לו בקושי אימונים פרטיים פעם ב...לאנשים היום אין כסף למותרות כאלה...

yehudi 22-01-07 00:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
מבחינת תוספים כמעט שלא עולה לי כסף אני קונה 10 קילו אופטימום ב 420 שקל
מבחינת אוכל גם לא משהו מיוחד אמא שלי גם ככה קונה קוטגים ובשר טחון וביצים אז מגדילים את הכמות ב50% לקנייה ומסתדרים אני לא מרגיש קושי לאכול בסביבות ה180 גרם חלבון ביום שזה בא ממקורות "מלוכלכים" שזה בא ממקורות נקיים זה די קשה ואז גם צריך להוציא יותר

אתה קונה 10 קילו אופטימום ב420 ש"ח???!!!
איפה בדיוק אתה קונה אותו במחיר כזה?

Ori-Silver 22-01-07 01:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yehudi
אתה קונה 10 קילו אופטימום ב420 ש"ח???!!!
איפה בדיוק אתה קונה אותו במחיר כזה?

הוא בטח התכוון ל-4.7 קילו ...אין מצב למחיר כזה בארץ ואפילו בחו"ל במחיר כזה אי אפשר להשיג 10 קילו

Amit 22-01-07 12:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ORI-SILVER
הוא בטח התכוון ל-4.7 קילו ...אין מצב למחיר כזה בארץ ואפילו בחו"ל במחיר כזה אי אפשר להשיג 10 קילו

תתפלא חברה של אימא שלי נסעה לחול אז ביקשנו ממנה אם היא יכולה להביא לנו 2 שקים שהיא חזרה היא אמרה לנו שעלה לה איזה 423 בערך משהו כזה גם אני הייתי די מופתע
אגב אתה צודק זה לא בדיוק 10 קילו זה 2 שקים

maradona 22-01-07 13:08

מתי שההורים שלי הולכים לעשות קניות אני מבקש מהם שיקנו לי מה שחסר לי
אבל איכשהו תמיד הם קונים רק עשירית ממה שאני צריך ואז אני צריך להתחנן שיתנו לי כסף כדי ללכת לסופר בעצמי...וככה חוזר חלילה כל יומיים שלוש
תוספי מזון אני רק עם אומגה 3 וחלבון ככה שזה יוצא באזור ה 140-150 שקל לחודש על תוספי מזון.

Kachok 22-01-07 14:41

כשעבדתי אני קניתי לעצמי תוספים , ואוכל על ההורים
עכשיו הכל די על ההורים כי אני לומד ולא עובד
קופסת חלבון פעם בחודש וחצי-חודשיים
השאר ךחשבו כמה עולה בחודש אם כל יום אני אוכל( זה רק בקיצור) קוטג' , שתי טונות , 3 שניצלים , עוד כמה בשר , קורנפלקס , ש"ש

nafusi 22-01-07 16:28

הולך עם ההורים לקניות ככה יוצא שכל מה שאני צריך מוסיפים לעגלה... שזה בערך טונה, סרדינים,גבינות קוטג'ים יוגורטים תה ירוק שיפון ועוד כמה שלא תמיד כמו אקטימל ושיבולת שועל

Troya 22-01-07 17:05

אבא שלי יודע מה לקנות ביום שישי ואם זה לא מספיק אז אני קונה בהמשך השבוע מה שצריך בעיקרון הוא קונה מוצרים בשווי 500 ש"ח+- כל שבוע כמובן שלא הכל בשבילי..

Troya 22-01-07 17:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
תתפלא חברה של אימא שלי נסעה לחול אז ביקשנו ממנה אם היא יכולה להביא לנו 2 שקים שהיא חזרה היא אמרה לנו שעלה לה איזה 423 בערך משהו כזה גם אני הייתי די מופתע
אגב אתה צודק זה לא בדיוק 10 קילו זה 2 שקים

שמן!
ביום אחד זללת 320 גרם חלבון :helpsmilie:

Leo 22-01-07 17:22

לא משנה ביקוש לאימונים אישיים , אני גם יכול לעשות אימונים אישיים בבתים כי אני מומחה בחרא הזה ועזרתי להרבה מאוד אנשים פה מהפורום במסנג'ר עם זה.
בכל אופן לא משנה כי מינימום להיות מדריך בחדר כושר שאתה יכול להתאמן ככה במחתרת קצת להכיר אנשים באווירה של בר כמעט ולקבל יותר כסף ממלצר
+איזה כמה שעות שאתה מקבל מהצד ככה 100 לאימון על ההתחלה ועולה המוניטין עם הזמן ותאמינו לי יהיה לי מוניטין כי לא חסר לי ידע באימונים הייתי מתלהב ואומר שכמו שגיל מבין בתזונה ככה אני מבין באימונים ואני יכול לתאים אימון לכל אחד שיהיה מאוד טוב אבל עזבו את זה .

סך הכל מה שמעניין אותי זה להיות מאמן אישי בסופי שבוע ובחופשות מהצבא אם יצא משהו ואחרי זה לעבוד בעבודה נעימה כשאני לומד השכלה גבוהה


הורים מוכנים רק לממן קורס לדברים של מחשבים או שטויות כאלה לא יודע..

Amit 22-01-07 17:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Troya
שמן!
ביום אחד זללת 320 גרם חלבון :helpsmilie:

הייתי רעב קורה!! והאבקה טעימה אז לקחתי פעמיים:whistle:

Troya 22-01-07 17:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
הייתי רעב קורה!! והאבקה טעימה אז לקחתי פעמיים:whistle:

חחח לא נורא :1eye:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:13.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ