ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   אךךךךךך איך אני אוהב מאסה ! (https://israelbody.com/showthread.php?t=56278)

FItNeSs 04-07-09 11:48

חברות גויים שכמותכם תתחילו להאמין באלוהים אני לא אומר תהיו דוסים אבל תתחילו להאמין ולשמור כשרות לפחות

חבורת מטומטמים

ChonGo 04-07-09 11:49

פייי יא ראבאק, אתה מטורף לגמרי אחי חחח שיהיה לך רק לבריאות!
איך אתה הצלחת להכניס את כל זה לבטן בארוחה אחת? נשמע מטורף!

Max90kg 04-07-09 11:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי fitness (הודעה 867766)
חברות גויים שכמותכם תתחילו להאמין באלוהים אני לא אומר תהיו דוסים אבל תתחילו להאמין ולשמור כשרות לפחות

חבורת מטומטמים

למה?? הוא עשה לי משהו שאני אאמין בו?

Big MAMA 04-07-09 12:23

השאלה היא למה אחרי 3 כרעיים עוף, 2 פולקה עוף, 5 פילה אמנון, 750 גרם לחם ו600 מ"ל חלב ... אתה עוד צריך לקחת סקופ חלבון? אם אתה יכול להכניס כל כך הרבה חלבון מאוכל רגיל, סתם בזבוז כסף..

JAGA_JAGA 04-07-09 12:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי FItNeSs (הודעה 867766)

חבורת מטומטמים

דחוף אצבע לתחת ותעשה שריר:flowers:

Aviv669 04-07-09 12:50

אתה לא רציני , מה שאכלת אצלי זה רק הקינוח ;)

orpir 04-07-09 12:53

:sleep:
ציטוט:

פורסם במקור על ידי Max75kg (הודעה 867769)
למה?? הוא עשה לי משהו שאני אאמין בו?

צודק ב100%,

מי אתם שתגידו לנו במי להאמין אתם מאמינים בה' סחטיין עליכם תהנו מכל המצוות והמנהגים אבל אל תכפו את זה על אף אחד.

red guri 04-07-09 12:55

ציטוט:

חבורת מטומטמים

אימרות של מטומטים פרימטיביים כמוך רק גורמים לי להפסיק לשמור כשרות.
אתה לא תכריח פה אף אחד לעשות משהו, פה זה לא גרמניה הנאצית.

עכשיו, שים לב לאירוניה שאדם שמטיף לדת- עושה זאת דרך המחשב בשבת.
לך תשאב מים מהבאר

haas 04-07-09 12:55

ציטוט:

חבורת מטומטמים

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eminemfan (הודעה 867575)
מזעזע,איפה היהדות נעלמה איפה,כמה שזה גזעני להגיד אבל רק אשכנזים מסוגלים לאכו ל חזיר ולא לשמור כשרות ולראות טי וי ביום כיפור תאמינו לי אני גר כל החיים עם שכנים אשכנזיים,ובעלה של אחותי הוא אשכנזי והא סיפר לי דברים הזדזעתי ועכשיו הוא מעריך את המסורת שלנו והשתנה מקצה לקצה,אצל המזרחים יש מסורת מדהימה של יהדות כך גם רוסים כבדים וכו' למרות שבכל כלל יש יוצא מן הכלל אז לא להעלב חבר'ה

שני ליצנים..הדבר המינימלי שהייתי מצפה משניים כמוכם זה שאתם בעצמכם תשמרו על המצוות לפני שאתה מטיפים לאחרים. בתורה כתוב: שָׁמוֹר אֶת יוֹם הַשַּׁבָּת לְקַדְּשׁוֹ , אז למה אתם מפעילים את המחשב ביום שבת?
אתם מדברים על שמירה על כשרות בזמן שבנושא הזה מופיע בתורה איזה משפט קטן ולא באמת חשוב, לעומת הנושא של שמירה על יום השבת שמופיע בעשרת הדיברות, מה שנותן לזה תוקף קצת יותר מחייב לא?

אז חלאס לבלבל את המוח קודם כל תסתכלו על עצמכם ורק אח"כ תבואו לאחרים בתלונות...

נעל 04-07-09 12:58

"הקיבה היא שק שרירי בנפח שני ליטרים (מעין התרחבות של צינור העיכול). הקיבה נמצאת בחלק הקדמי השמאלי והעליון של חלל הבטן.................
ציטוט מאנטומיה פיזיולוגיה ופתולוגיה מפי ד"ר ערן תמיר עכשיו תסביר לי איך זה הגיוני בכלל להכניס כזה נפח של אוכל כמו שכתבתי כבר קודם.
רק הנוזלים כבר עוברים ת 2.5 ליטר.
בקיצור היית מקיא ואתה חרטטן
ומי לעזאזל לוקח סקופ חלבון אחרי ארוחה בשרית ובמקרה שלך ארוחה אם איזה 200גרם חלבון.

Ainfect 04-07-09 13:08

אני מאמין באלוהים ואני הולך לבית כנסת מדי פעם אני לא אוכל חזיר

אבל אני לא שומר על הבדלי שעות של 7 שעות בין חלב ובשר ולא שומר שבת וכל זה

אני אומר תעשו מה שאתם רוצים העיקר אל תהיו שמלאנים באמת לא שמאלניםםםםםם

ChonGo 04-07-09 13:19

ציטוט:

חבורת מטומטמים

מה נסגר איתך בן-אדם?!
כל אחד יאמין או לא יאמין במה שבא לו, אף אחד לא שם עליך פסססס, אז תרגיע!
ובקשר לבחורצ'יק שדופק ארוחות מטורפות..חחח זה נשמע באמת לא הגיוני, אבל אני נוטה להאמין, אין סיבה שיחרטט..

elnorv 04-07-09 13:20

מה קרה אחי.. כמה?. אכלת מה שאני אוכל כל היום... (ביום עבודה שאני בקושי אוכל)
..
בטח כסף יש חחח לבריאות אח שלי^_^

רק עוד דבר אחד אחי..
איך יכול להיות פשוט זה לא הגיוני!!!
שאתה פחות מי 10 אחוז שומן...
ואתה אוכל את כל זה.. אני אורמ בשיא הרצינות..
ראיתי את השאכולות תזונה שלך וואלה ניבהלתי.. חשתבי וואלה הוא בטח בבטון מסה..
ראיתי תמונות שלך ניבהלתי.. וואלה יש גוף שף אחד בקרב מגע כמו שאמרתה... אבל פחות מי 10 % שומן אם כל מאכלים שאכלתה
לא נישמע הגיוני בכלל..

כמו שכולם אמרו אין לי מה לא להאמין לך..

פשוט הארוחות שאתה מציין זה לאנשים אם פול פול פול כסף.. השקרה בן אדם אחד אוכל כמו כל המשפחה שלי..
+ אחוז שומן נמוך מי די בשביל זה..
+ לא נישמע הגיוני מי בחינה אנושיות להכניס את כל זה.. אויל בגלל הגובה שלך
לא יודע...

עיקר הבריאות יסוס!

gilsXM 04-07-09 13:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eminemfan (הודעה 867575)
מזעזע,איפה היהדות נעלמה איפה,כמה שזה גזעני להגיד אבל רק אשכנזים מסוגלים לאכו ל חזיר ולא לשמור כשרות ולראות טי וי ביום כיפור תאמינו לי אני גר כל החיים עם שכנים אשכנזיים,ובעלה של אחותי הוא אשכנזי והא סיפר לי דברים הזדזעתי ועכשיו הוא מעריך את המסורת שלנו והשתנה מקצה לקצה,אצל המזרחים יש מסורת מדהימה של יהדות כך גם רוסים כבדים וכו' למרות שבכל כלל יש יוצא מן הכלל אז לא להעלב חבר'ה

לאשכנזים הייתה שואה.

ומה הבעיה לאכול חזיר? פירות ים? סוס חמור ארנבת? נחש קרוקודיל? כל עוד אתה לא מאמין בזה מה הבעיה?
תשים לב שככל שאנשים מתפכחים, דהיינו ככל "שעוברות" השנים יותר ויותר מתרחקים מהדת, המדע גובר על הדת, אנשים מעדיפים להאמין במה שרואים ומה שמתבצע וקיים לבין משהו מופשט שאיזה כנעני משוגע כנראה המציא.
אם כך המשווה עובדת גם הפוך, מי שמאמין נשאר מאחורה.
ולא אמרתי מזרחים

תהיינו נאמנים למדינה שלכם לאיפה שאתם חיים.
ולא אמרתי פשיזם

טונה 04-07-09 13:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי נעל (הודעה 867805)
"הקיבה היא שק שרירי בנפח שני ליטרים (מעין התרחבות של צינור העיכול). הקיבה נמצאת בחלק הקדמי השמאלי והעליון של חלל הבטן.................
ציטוט מאנטומיה פיזיולוגיה ופתולוגיה מפי ד"ר ערן תמיר עכשיו תסביר לי איך זה הגיוני בכלל להכניס כזה נפח של אוכל כמו שכתבתי כבר קודם.
רק הנוזלים כבר עוברים ת 2.5 ליטר.
בקיצור היית מקיא ואתה חרטטן
ומי לעזאזל לוקח סקופ חלבון אחרי ארוחה בשרית ובמקרה שלך ארוחה אם איזה 200גרם חלבון.

1+איזה חרטוט! מה קשור הסקופ חלבון אחרי זה?! חדש אתה כותב יותר מדי שטויות זה כבר עובר את גבול הטעם הטוב.

gilsXM 04-07-09 13:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי טונה (הודעה 867835)
1+איזה חרטוט! מה קשור הסקופ חלבון אחרי זה?! חדש אתה כותב יותר מדי שטויות זה כבר עובר את גבול הטעם הטוב.

אל תשכח שהוא עלה 13 ק"ג שריר בחודש

ChonGo 04-07-09 13:51

כן..חחח כל מה שקורה בשתי האשכולות האלו נששמע מופרח ביותר!
אבל עדיין, אין לו סיבה לשקר, הוא בחור גדול.

gilsXM 04-07-09 13:53

http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._Netanyahu.jpg

גם הוא איש גדול, איזה סיבה יש לו לשקר?

TheDrag0n 04-07-09 14:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gilsxm (הודעה 867840)
http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._netanyahu.jpg

גם הוא איש גדול, איזה סיבה יש לו לשקר?

lol :]

!Demon! 04-07-09 14:36

תשמע , אם כל הכבוד , אם הגענו למסקנה שמייקל פלפס לא אוכל 12 אלף קלוריות ביום , אז אתצה בטוח גם לא

דרך הגב אנשים היום שברתי שיא דדליפט 537 קילו!
ועדין יכלתי יותר!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:27.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ