![]() |
מה אתם כל כך מקובעים על שיבולת שועל :-d
מי שלא אוהב לא צריך לאכול את זה בכוח. יש הרבה מאכלים טובים אחרים. |
ציטוט:
תראה מאכל שעומד ביחס של מחיר לערכים התזונתיים שלו כמו שיבולת שועל ... ואני אתחיל לרכוש את זה ולאכול את זה בכל בוקר. שלא לדבר שקל יותר לשתות שייק של שיבולת שועל ולקבל למעלה מ 1000 קלוריות מאשר לאכול חצי כיכר לחם ושתי קופסאות קוטג' . וגם אם אתה חסיד של לחם וקוטג' נראה אותך אוכל את זה למעלה מחודש בלי להקיא את הנשמה שלך ... ש"ש החבר הכי טוב שלי :) |
עזבו אותי ש"ש לא ש"ש...
אני מסתדר עם 250 גרם יוגורט ביו פריביוטי 1.5 אחוז שומן ועל זה אני פשוט מוסיף גרנולה טעימה זהו עזבו אותכם בישולים עזבו שטויות :):):):) יוצא טעים הרבה יותר טעים מהדייסה הזאת מילה שלי וזה בימים של החופש בימים של בצפר אני בכלל לא מספיק לאכול *חשוב לציין שאני בכלל בחיטוב* |
ציטוט:
|
הכי טעים זה שיבולת שועל עם חלב ומים לבשל על אש קטנה איזה 15 דקות להוסיף סוכר מלח ולטרוף כמו משוגע
האמת קינמון אף פעם לא ניסית אולי אני ינסה מחר |
נראה נחמד, מפוצץ את הבטן על הבוקר
אני שם איזה 130 גרם שיבולת בקערה עמוקה, מוסיף קצת מים רותחים ומערבב עד שהם נספגים בשיבולת, אז אני מוסיף קינמון 2 וחצי כפיות סוכר חום וכפית וחצי אבקת שוקולית .. מוסיף עוד טיפטיפה מים חמים ושוב מערבב הכל הרבה.. בסוף מוסיף חלב ויוצא מתוק ובנזווננההה מפוצץ כל כך לא באלך לאכול 5 שעות אחרי. אפשר גם להוסיף דבש.. |
מישהו שממש לא סובל ש"ש יכול לנסות כוסמת
כמעט אותם ערכים |
ציטוט:
|
את ש"ש אתם אוכלים רק במאסה או גם בחיטוב?
|
ציטוט:
ואפשר לאכול את זה קר כסלט עם גבינה כלשהי וביצה או משהו דומה יוצא טעים אם יודעים איך לבשל את זה וגם ערכים יותר טובים כי החלבון שם הוא מלא |
ציטוט:
כנראה לא קראת מה כתבתי ... יחס מחיר לערכים אחי ... ש"ש זה הכי זול בעולם .... זה איזה 7 שקל לקילו ... תביא לי קינואה בשבע שקל לקילו ... אני אתחיל לאכול קינואה כל בוקר.. |
קינואה בהתחלה זה נחמד אבל בניגוד לש"ש זה נמאס מהר...
|
ציטוט:
אני מכיר רק את הקופסאות בסופר של 10+ שקל לחצי קילו. |
תפסיקו להיות נקבות ! חלאס !
לוקחים כוס או שניים של ש"ש, שופכים לקערה עמוקה, מחזיקים את הקערה מתחת לברז במטבח, פותחים את המים - שופכים עד שהש"ש שוחה = ובתאבון ! |
ציטוט:
כמה הארדקור מצידך:cool: |
ש''ש זה הדבר הכי דוחה שיש..
אני אוכל בבוקר שקשוקה+לחם+סלט וזהו.. |
ציטוט:
|
ציטוט:
חלבון חסר בש"ש :) |
תוכלו עם חלבה יוצא משהו לפנים!@!@@
|
אני קונה קילו ש"ש בעשר שקל
וחצי קילו קינואה עולה גם 10 שקל וזה עוד בסופר של סוגת אני מאמין שאם מתאמצים מספיק אפשר למצוא קינואה במחיר הרבה יותר זול בשווקים או בחנויות טבע המחירים של זה יחסית ירדו, פעם זה היה יקר |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:29. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ