![]() |
אני אוכל שתיים כאלה כל יום אחרי אימון יחד עם אבקת חלבון פשוט רק בגלל שזה ממש טעים
|
אני אוכל יופלה דיאט, 3 ביום.
אכן יוצא טיפה יקר (7.5 שקל ליום) אבל אין מה לעשות. |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:19. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ