![]() |
אחי קנה אבקת חלבון ותטחן בבלנדר יחד איתה שיבולת שועל ובננה רק לשם השוואה מנה של חלבון עולה 3.5 שקל והשיבולת שועל והבננה עולות גרושים ככה שיוצא לך גיינר ביתי ב-5 שקל למנה ואולי אפילו פחות ויש לך יחס יותר שפוי בין הפחממות לחלבנים ואם לא הבנת אותי אז אני כבר לא יודע איך אני יכול לעזור לך
|
הוא הבין הוא הבין אחי הוא הבין טוב מאוד
עכשיו הוא צריך להחליט מה לעשות החלטה שלך.. |
בקיצור פרפקט 3000 או סיריוס מאס? :)
עזוב לסבך אותי באבקת חלבון עם פרי חח אין לי בלנדר בבית אם הביזבוז כסף הוא עוד 50 שקל אני אחייה.. גם ככה אחרי סיום הקופסא של העלייה במאסה אני אשתמש רק באבקת חלבון מזכיר: גובה 1.83 משקל 67 מטרה: להגיע למשקל 73 שזה לעלות 7 קילו לא חייב נקי הכל כמובן... אבל גם לא הכל שומן כמובן.. |
אמממ דעה שלי סיראס מאססה אבל מה שבא לך:]
אם לא אכפת לך קצת שומן ועלות יותר מהם תלך על הפרפקט |
קודם כל שיהיה לך תפריט אחרת אתה מבזבז את כספך.
|
ציטוט:
יהיה בסדר.. אני בסה"כ יוסיף לי ככה קלוריות ופחמימות למאזן היומי ואעלה ככה במשקל ושיגעתם אותי :):):):) פרפקט 3000 או סיריוס מאס???? |
3000, אתה נראה לי אחד שצריך הרבה קלוריות אם אין לך תפריט לעלייה במאסה....
|
עוד שאלה בבקשה..
כמה תעלה לי מנה? נגיד אחרי אימון אני לוקח מנה.. כמה ייצא שהיא תעלה נגיד? (בסיוריוס מאס או פרפקט 3000..) כי אמרתם שבאבקת חלבון מנה יכולה לעלות 5 שקל.. חח עד שהתחלתי לחשוב יותר על סיריוס מאס (כי יש בזה תוספת קריאטין וזה פחות מטורף כמו הפרפקט) אתה אומר לי פרפקט |
סיריוס מאס נראה הרבה יותר חסכוני... מצד שני אתה צריך הרבה קלוריות..
פשוט תאכל הרבה ותקח את הסיריוס מאס |
ציטוט:
ככה אני משכנע גם הורים.. נגיד מנה אחרי אימון עולה 10 שקל.. זה יוצא כמו שאני אקנה 2 קוטג' רק שזה הרבה יותר טוב מ 2 קוטג' השאלה כמה מנה תעלה.. מחכה לעוד תגובות פרפקט 3000/סיריוס מאס תודה על העצה של עירבוב אבקת חלבון עם עוד רכיבים שמעתי שזה עדיף אבל אני אוותר אין לי בלנדר בבית ועדיף כמה שיותר קומפלקס מוכן.. כמה חוסכים אבל אם משתמשים בשיטה שלכם בערך? סיוריוס מאס 73 שקל לקילו פרפקט 3000 75 שקל לקילו.. שניהם חסכוניים |
אם כבר אתה קונה לזה לדעתי יש את היחס האופטימאלי
http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=100&Page=1 |
לסופר האבי וויט 1200 יש יחס 1:2 אחי.. לדעתי זה די חלש לא?
אל תשכח מה המטרה שלי ממשקל 67 קילו לעלות למשקל 73 קילו.. (לא נקי מדי ולא שומני מדי שיהיה) בטח אני אצטרך 3 קופסאות של הגיינר שהצעת.. |
אחי תאכל נכון ותפסיק לחשוב שזה מה שיגדיל אותך כי זה לא אני הבאתי לך את המוצר האופטימאלי לדעתי לעליה במאס תעשה מה שאתה רוצה
|
אני אשתדל לאכול נכון
אבל רוצה גם גיינר מתאים וחזק כי אני לא במצב של להישאר במשקל הנוכחי אתה יכול לענות לי רגע על השאלה? נגיד אני לוקח את הגיינר אחרי אימון - כמה ייצא שיענו המנה הזאת תעלה לי? איך מחשבים? |
חח אחי אתה חופר
|
נו רק תענה כמה יעלה???????????? חחחחחח
אני רוצה להוכיח שמנת גיינר אחרי אימון יותר זול מלקנות כמה קוטג'ים.. כמה תעלה מנה אחרי אימון של גיינר?? חח ואני חופר כבר 4 עמודים אז תענה ואני יותר לא שולח הודעות :p |
זה לא יוצא יותר זול
|
1( כ-מ-ה זה ייצא?
ו2( אמרתם שהיחס פחמימות חלבונים בפרפקט 3000 זה ?1:9 מה היחס בסיריוס מאס? (אני לא יודע לחשב) 3( אז מה לקנות??? אני אוהב לחפור, סורי , ייסוריכם ייגמרו מחר מודה לכם אבל על העזרה!!:) :jockey: |
1)תחשב
2)כן על כל 9 גרם פחממות יש גם גרם 1 של חלבון זאת אומרת שב10 גרם אבקה יש 9 גרם פחממות ו 1 גרם חלבון יש מבין? 3)עט חפירה ותתחיל לחפור בור בחצר סתם אחי תקנה מה שהמלצתי לך http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=100&Page=1 |
ציטוט:
אני אגיד לך איך אני חושב שזה... אני אקנה נגיד פרפקט 3000 שזה חזק מאוד.. אני אעלה עוד משקל 7 קילו ונגיד שהרוב מזה יהיה שומן.. אבל אז אני אעבוד על השומן הזה בחדר כושר ואהפוך אותו לשריר - במקום לקנות אבקה כמו שאתה הצעת שהיא חלשה יותר וייקח לי הרבה זמן לעלות איתה 7 קילו למרות שאולי רוב התוצאה תהיה נקייה.. הרבה זמן=הרבה כסף לקנות עוד גיינר כזה כי זה עליה נקייה וזה איטי יותר=כסף שאין לי נ.ב מישהו פה ניסה פעם את זה בכלל? (את הסופר האבי ווט 1200?( |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:13. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ