![]() |
ציטוט:
|
ציטוט:
איפה בדיוק אתה קונה אותו במחיר כזה? |
ציטוט:
|
ציטוט:
אגב אתה צודק זה לא בדיוק 10 קילו זה 2 שקים |
מתי שההורים שלי הולכים לעשות קניות אני מבקש מהם שיקנו לי מה שחסר לי
אבל איכשהו תמיד הם קונים רק עשירית ממה שאני צריך ואז אני צריך להתחנן שיתנו לי כסף כדי ללכת לסופר בעצמי...וככה חוזר חלילה כל יומיים שלוש תוספי מזון אני רק עם אומגה 3 וחלבון ככה שזה יוצא באזור ה 140-150 שקל לחודש על תוספי מזון. |
כשעבדתי אני קניתי לעצמי תוספים , ואוכל על ההורים
עכשיו הכל די על ההורים כי אני לומד ולא עובד קופסת חלבון פעם בחודש וחצי-חודשיים השאר ךחשבו כמה עולה בחודש אם כל יום אני אוכל( זה רק בקיצור) קוטג' , שתי טונות , 3 שניצלים , עוד כמה בשר , קורנפלקס , ש"ש |
הולך עם ההורים לקניות ככה יוצא שכל מה שאני צריך מוסיפים לעגלה... שזה בערך טונה, סרדינים,גבינות קוטג'ים יוגורטים תה ירוק שיפון ועוד כמה שלא תמיד כמו אקטימל ושיבולת שועל
|
אבא שלי יודע מה לקנות ביום שישי ואם זה לא מספיק אז אני קונה בהמשך השבוע מה שצריך בעיקרון הוא קונה מוצרים בשווי 500 ש"ח+- כל שבוע כמובן שלא הכל בשבילי..
|
ציטוט:
ביום אחד זללת 320 גרם חלבון :helpsmilie: |
לא משנה ביקוש לאימונים אישיים , אני גם יכול לעשות אימונים אישיים בבתים כי אני מומחה בחרא הזה ועזרתי להרבה מאוד אנשים פה מהפורום במסנג'ר עם זה.
בכל אופן לא משנה כי מינימום להיות מדריך בחדר כושר שאתה יכול להתאמן ככה במחתרת קצת להכיר אנשים באווירה של בר כמעט ולקבל יותר כסף ממלצר +איזה כמה שעות שאתה מקבל מהצד ככה 100 לאימון על ההתחלה ועולה המוניטין עם הזמן ותאמינו לי יהיה לי מוניטין כי לא חסר לי ידע באימונים הייתי מתלהב ואומר שכמו שגיל מבין בתזונה ככה אני מבין באימונים ואני יכול לתאים אימון לכל אחד שיהיה מאוד טוב אבל עזבו את זה . סך הכל מה שמעניין אותי זה להיות מאמן אישי בסופי שבוע ובחופשות מהצבא אם יצא משהו ואחרי זה לעבוד בעבודה נעימה כשאני לומד השכלה גבוהה הורים מוכנים רק לממן קורס לדברים של מחשבים או שטויות כאלה לא יודע.. |
ציטוט:
|
ציטוט:
|
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:50. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ