ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   סריוס מאסה או פרפקט 3000 אני באמת כבר לא יודע כנסו עזרו לי לבחור.. (https://israelbody.com/showthread.php?t=37647)

The-One 23-07-08 11:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 591434)
תקנה אבקת חלבון הכי פשוטה, mrm\אולטימייט נוטרישן\שקר כלשהו אחר, 320~ שקל ל75 סקופים - 4.2~ שקל לסקופ. 250 גרם ש"ש - 1.70, 250-300 מ"ל חלב - 1.5.
ביחד יוצא לך בסה"כ 7.5 שקל והערכים הם אותו דבר:

1250~ קלוריות
73~ חלבון [מתוכו 35~ "מלא"].
185~ פחמ'

סיריוס מאס 5.5 קילו יהיו לך בו 16 מנות [אני מתכוון ל16 מנות של 337 גרם] שזה יוצא לך 26~ שקל למנה.
חסכת לעצמך 20 שקל ביום.

בהצלחה.

אממ שאלה מזה בדיוק 250 גרם שיבולת שועל איך אני ידע שאני שם 250גרם אני לא מבין בזה..

Bono 23-07-08 11:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c (הודעה 591434)
תקנה אבקת חלבון הכי פשוטה, mrm\אולטימייט נוטרישן\שקר כלשהו אחר, 320~ שקל ל75 סקופים - 4.2~ שקל לסקופ. 250 גרם ש"ש - 1.70, 250-300 מ"ל חלב - 1.5.
ביחד יוצא לך בסה"כ 7.5 שקל והערכים הם אותו דבר:

1250~ קלוריות
73~ חלבון [מתוכו 35~ "מלא"].
185~ פחמ'

סיריוס מאס 5.5 קילו יהיו לך בו 16 מנות [אני מתכוון ל16 מנות של 337 גרם] שזה יוצא לך 26~ שקל למנה.
חסכת לעצמך 20 שקל ביום.

בהצלחה.

רעיון מצויין:clap:

Bono 23-07-08 11:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the-one (הודעה 591463)
אממ שאלה מזה בדיוק 250 גרם שיבולת שועל איך אני ידע שאני שם 250גרם אני לא מבין בזה..

אתה שוקל (אם זה בחנות שמוכרים לפי משקל)

The-One 23-07-08 11:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shimonaz1 (הודעה 591466)
אתה שוקל (אם זה בחנות שמוכרים לפי משקל)

כמה עולה שיבולת שועל אף פעם לא קניתי...

Bono 23-07-08 11:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the-one (הודעה 591468)
כמה עולה שיבולת שועל אף פעם לא קניתי...

וואלה לא יודע כמה זה עולה, אמא שלי קונה אני אוכל להגיד לך מאוחר יותר (כשאשאל אותה).
בכל מקרה, בהתחלה אל תקנה הרבה, קודם תראה שזה טעים לך (או אכיל לפחות ;)ׂ ) לא כולם אוהבים את זה, זה לא איזה קורנפקלס כריות או משו...
אני אוכל את זה בד"כ עם איזה דנונה, קינמון ומידי פעם זורק קצת פירות יבשים.

P-a-n-1-c 23-07-08 13:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the-one (הודעה 591468)
כמה עולה שיבולת שועל אף פעם לא קניתי...

7.5 שקל לקילו
250 זה 2 וחצי כוסות

tomerA 23-07-08 13:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 591434)
תקנה אבקת חלבון הכי פשוטה, mrm\אולטימייט נוטרישן\שקר כלשהו אחר, 320~ שקל ל75 סקופים - 4.2~ שקל לסקופ. 250 גרם ש"ש - 1.70, 250-300 מ"ל חלב - 1.5.
ביחד יוצא לך בסה"כ 7.5 שקל והערכים הם אותו דבר:

1250~ קלוריות
73~ חלבון [מתוכו 35~ "מלא"].
185~ פחמ'

סיריוס מאס 5.5 קילו יהיו לך בו 16 מנות [אני מתכוון ל16 מנות של 337 גרם] שזה יוצא לך 26~ שקל למנה.
חסכת לעצמך 20 שקל ביום.

בהצלחה.

יופי גאון, מי שקונה את האבקות האלה זה כי הוא לא מסוגל לאכול 250 ש"ש!
אם היה יכול לאכול סיר אורז ביום הוא היה אוכל זה עדיף על אבקות, אבל יש אנשים עם תיאבון חלש שמחפשים אפשריות אחרות.
לאכול 250 ש"ש עם חלב או לשתות 2-3 כוסות של נוזל, יש פה בכלל מה להשאוות?

P-a-n-1-c 23-07-08 13:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomera (הודעה 591497)
יופי גאון, מי שקונה את האבקות האלה זה כי הוא לא מסוגל לאכול 250 ש"ש!
אם היה יכול לאכול סיר אורז ביום הוא היה אוכל זה עדיף על אבקות, אבל יש אנשים עם תיאבון חלש שמחפשים אפשריות אחרות.
לאכול 250 ש"ש עם חלב או לשתות 2-3 כוסות של נוזל, יש פה בכלל מה להשאוות?

קודם כל תנוח ושב קצת על איזה קונוס.
אחרי שנחת וישבת תדע לך שיש המצאה כזאת גאונית שקוראים לה מעבד מזון. מכניסים לשם משהו וזה מקצץ את זה וזה נהיה כמו אבקה!!! ממש ככה!!! המציאו את זה לא מזמן אני יודע אולי זה חדש לך כי אתה רגיש רק לקונוסים ולמקלות, אבל אפשר להכניס את הש"ש לשם, לטחון לאבקה ולשתות. לא מורגש בכלל.
תנסה לשבת על זה, נראה לי זאת חוויה מיוחדת ומרתקת.

orpir 23-07-08 13:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 591506)
קודם כל תנוח ושב קצת על איזה קונוס.
אחרי שנחת וישבת תדע לך שיש המצאה כזאת גאונית שקוראים לה מעבד מזון. מכניסים לשם משהו וזה מקצץ את זה וזה נהיה כמו אבקה!!! ממש ככה!!! המציאו את זה לא מזמן אני יודע אולי זה חדש לך כי אתה רגיש רק לקונוסים ולמקלות, אבל אפשר להכניס את הש"ש לשם, לטחון לאבקה ולשתות. לא מורגש בכלל.
תנסה לשבת על זה, נראה לי זאת חוויה מיוחדת ומרתקת.

חחחחח הרגת אותי, לדעתי תעשה מה שהוא אמר לך עדיף לך וזה המון סקופים ובכלל לא יקר לכל סקופ... לך על זה.

tomerA 23-07-08 13:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 591506)
קודם כל תנוח ושב קצת על איזה קונוס.
אחרי שנחת וישבת תדע לך שיש המצאה כזאת גאונית שקוראים לה מעבד מזון. מכניסים לשם משהו וזה מקצץ את זה וזה נהיה כמו אבקה!!! ממש ככה!!! המציאו את זה לא מזמן אני יודע אולי זה חדש לך כי אתה רגיש רק לקונוסים ולמקלות, אבל אפשר להכניס את הש"ש לשם, לטחון לאבקה ולשתות. לא מורגש בכלל.
תנסה לשבת על זה, נראה לי זאת חוויה מיוחדת ומרתקת.

אני בטוח שאתה מדבר מניסיון על החוויה המיוחדת והמרתקת הזאת.
בכול מקרה כמה דברים:
1. יש אנשים שמוכנים לשלם בשביל נוחות.
2. מה אתה בכלל משווה עיסה של ש"ש על נוזל חלק כמו מים? לא כולם יכולים לבלוע 250 ש"ש מעיסה בלי להתחייס לטעם ולמרקם.
הרבה יותר נוח לשתות נוזל מאשר עיסה ש"ש ויש אנשים שלא מסוגלים לבלוע דבר כזה בלי להקיא באמצע.

P-a-n-1-c 23-07-08 13:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomera (הודעה 591513)
אני בטוח שאתה מדבר מניסיון על החוויה המיוחדת והמרתקת הזאת.
בכול מקרה כמה דברים:
1. יש אנשים שמוכנים לשלם בשביל נוחות.
2. מה אתה בכלל משווה עיסה של ש"ש על נוזל חלק כמו מים? לא כולם יכולים לבלוע 250 ש"ש מעיסה בלי להתחייס לטעם ולמרקם.
הרבה יותר נוח לשתות נוזל מאשר עיסה ש"ש ויש אנשים שלא מסוגלים לבלוע דבר כזה בלי להקיא באמצע.

הגבת מהר מידי, כנראה שהישיבה הייתה חפוזה ולא הספיקה לך ובגלל זה אתה ממשיך לפלוט שטויות.
מה זה נוח??? גם לי יותר נוח כל יום לנסוע במרצדס לבסיס ולא לנסוע באוטובוסים כמו זין, אבל איפה אני ואיפה מרצדס??
מביאים לו אלטרנטיבה שחוסכת לו 600 שקל בחודש, 7200 שקל בשנה, אם לא אכפת לו מהכסף זה משהו אחר.

tomerA 23-07-08 14:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 591514)
הגבת מהר מידי, כנראה שהישיבה הייתה חפוזה ולא הספיקה לך ובגלל זה אתה ממשיך לפלוט שטויות.
מה זה נוח??? גם לי יותר נוח כל יום לנסוע במרצדס לבסיס ולא לנסוע באוטובוסים כמו זין, אבל איפה אני ואיפה מרצדס??
מביאים לו אלטרנטיבה שחוסכת לו 600 שקל בחודש, 7200 שקל בשנה, אם לא אכפת לו מהכסף זה משהו אחר.

...
אני יכול לחסוך ל800 שקל בחודש.
במקום טונה, אבקות חלבון, קוטג', יוגורוט.
אתה קונה רק חזה עוף וש"ש. אתה שם הכול בבלנדר וזהו.
למה אתה צריך את כול שאר השטויות האלה? מה זה נוח? זין נוח!


אתה לא מבין שזה בכלל לא עניין של נוחות, יש אנשים שפשוט לא מסוגלים לאכול את כול זה, לא מסוגלים לבלוע את זה בצורה כזאתי.
ילד שחיף שמתחיל רק עכשיו פיתוח גוף והיה רגיל לאכול נורא מעט כול יום לא יכול פתאום להתחיל להכניס כמויות עצומות של אוכל.

P-a-n-1-c 23-07-08 14:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomera (הודעה 591518)
...
אני יכול לחסוך ל800 שקל בחודש.
במקום טונה, אבקות חלבון, קוטג', יוגורוט.
אתה קונה רק חזה עוף וש"ש. אתה שם הכול בבלנדר וזהו.
למה אתה צריך את כול שאר השטויות האלה? מה זה נוח? זין נוח!


אתה לא מבין שזה בכלל לא עניין של נוחות, יש אנשים שפשוט לא מסוגלים לאכול את כול זה, לא מסוגלים לבלוע את זה בצורה כזאתי.
ילד שחיף שמתחיל רק עכשיו פיתוח גוף והיה רגיל לאכול נורא מעט כול יום לא יכול פתאום להתחיל להכניס כמויות עצומות של אוכל.

אם תחסוך לי 800 שקל בחודש אני מוכן לאכול רק חזה עוף וש"ש, אבל בפועל זה לא באמת חוסך.
זה לא כמות גדולה של אוכל. אתה כותש את זה לאבקה. זה יורד חלק בגרון [נו אתה הרי חווה על בשרך ירידה חלקה בגרון] וסלמאת.

tomerA 23-07-08 14:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 591522)
אם תחסוך לי 800 שקל בחודש אני מוכן לאכול רק חזה עוף וש"ש, אבל בפועל זה לא באמת חוסך.
זה לא כמות גדולה של אוכל. אתה כותש את זה לאבקה. זה יורד חלק בגרון [נו אתה הרי חווה על בשרך ירידה חלקה בגרון] וסלמאת.

שמע אני לא מבין מה אתה יוצא עליי ככה, לא נראה לך שמישהו חושב אחרת ממך?
אז אתה מנסה בדיחות כדי להוציא אותי טיפש? אני באמת מנסה להבין אתה ההיגיון שלך.

תעשה מה שבא לך, מניסיון אישי שלי שאני צריך לאכול הרבה ואין לי תאבון לזה הסיריוס מאס היה פתרון הכי טוב.
ניסיתי לכתוש את הש"ש אבל אחרי שאתה שבע כול היום ואתה דוחף עוד ארוחה זה לא ממש נכנס.

P-a-n-1-c 23-07-08 14:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomera (הודעה 591529)
שמע אני לא מבין מה אתה יוצא עליי ככה, לא נראה לך שמישהו חושב אחרת ממך?
אז אתה מנסה בדיחות כדי להוציא אותי טיפש? אני באמת מנסה להבין אתה ההיגיון שלך.

תעשה מה שבא לך, מניסיון אישי שלי שאני צריך לאכול הרבה ואין לי תאבון לזה הסיריוס מאס היה פתרון הכי טוב.
ניסיתי לכתוש את הש"ש אבל אחרי שאתה שבע כול היום ואתה דוחף עוד ארוחה זה לא ממש נכנס.

צודק.. גם אני אחרי יום בבסיס בחום הזה מזה לא בא לי לחזור באוטובוס, אז אני חוזר במרצדס.

אל תבלבל בביצים, העיניין עם הש"ש אותו דבר. שניהם אבקה, שניהם באים בצורת נוזל, לשניהם אותה כמות קלוריות וההבדל בכסף הוא עצום.

אה ואין לי מה להוציא אותך טיפש, אתה לא טיפש.. אתה אידיוט וזיין שכל בצורה שלא ראיתי בחיים שלי. לך תפתח תאוריות על מזגנים או סכיזופרנים.

The-One 23-07-08 14:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 591530)
צודק.. גם אני אחרי יום בבסיס בחום הזה מזה לא בא לי לחזור באוטובוס, אז אני חוזר במרצדס.

אל תבלבל בביצים, העיניין עם הש"ש אותו דבר. שניהם אבקה, שניהם באים בצורת נוזל, לשניהם אותה כמות קלוריות וההבדל בכסף הוא עצום.

אה ואין לי מה להוציא אותך טיפש, אתה לא טיפש.. אתה אידיוט וזיין שכל בצורה שלא ראיתי בחיים שלי. לך תפתח תאוריות על מזגנים או סכיזופרנים.

שניה אמרת ששיבולת שועל עולה 7.5שקל נכון? לאיזה כמות 1קילו? ו 250גרם בכול כוס אני צריך לדחוף שכמה קלוריות זה יוצא בדיוק? אךי אני מחשב.. ו 1000גרם זה קילו אז תוך 4כוסות כברנ גמר לי אז תחשוב זה גם כסף לא?.

P-a-n-1-c 23-07-08 14:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the-one (הודעה 591531)
שניה אמרת ששיבולת שועל עולה 7.5שקל נכון? לאיזה כמות 1קילו? ו 250גרם בכול כוס אני צריך לדחוף שכמה קלוריות זה יוצא בדיוק? אךי אני מחשב.. ו 1000גרם זה קילו אז תוך 4כוסות כברנ גמר לי אז תחשוב זה גם כסף לא?.

תגיד מה אתה לא יודע חשבון? רשמתי לך למעלה הכל בפירוט. 7.5 שקל לקילו, 1.70~ ל250 גרם.
250 גרם ש"ש זה 2.5 כוסות.

The-One 23-07-08 14:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 591532)
תגיד מה אתה לא יודע חשבון? רשמתי לך למעלה הכל בפירוט. 7.5 שקל לקילו, 1.70~ ל250 גרם.
250 גרם ש"ש זה 2.5 כוסות.

חחחחחחח.... בלבלת אותי לגמרה אתה אומר לי 250גרם זה 2וחצי כוסות של שיבולת שועל איך אפשר לדחוף את כול זה בכוס אחת עם האבקה החלב והכול ? .

P-a-n-1-c 23-07-08 14:28

טוב אני נכנע...

Royal 23-07-08 14:50

The-One,
הוא התכוון שתשים את הכל במעבד מזון...


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:29.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ